AMETÜST

  • 4.50€

Toote detailid

  • Mudel: AMETÜST looduslik
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


AMETÜST on läbi aegade kristallimaailmas olnud üks hinnatumaid ja tuntumaid väeesemeid, mida austatakse selle intuitiivsete ja maagiliste oskuste pärast. Ametüst aitab esmalt eemaldada pinge ja ärevustunde, ning seejärel asendada selle teadlikusega, tugeva intuitsiooniga ja iseseisvusega. Ametüsti violetne energialaine aiatab spirituaalsemaks muutuda ning mõista, milline tegelikult on elu, aidates eemaldada teiste poolt ette pandud klapid, õpetades elama piirideta ja piiranguteta.


Ametüsti peetakse karskluse kristalliks ja pahade mõtete eemale peletajaks. Seega tükk Ametüsti ükskõik millises ruumis, aitab luua seal ausa ja edasiliikuva energialaine. Sobib ka töölaual või tööjuures hoidmiseks, aidates kogu seltskonnal olla üksteise vastu ausad ja hoolivad.


Ametüstil on oskus inimest intuitiivsemaks muuta, mis tähendab seda, et see suunab inimest ennast vastuseid otsima erinevate teemade puhul. Aidates kaasa mõistmisele, mis on õige ja mis on vale. Aidates ellimineerida ka vale sisetunde, mis on väga kerge tekkima. Andes suuna kätte, kuidas iseennast ja enda tehtud otsuseid usaldada. Ametüst avardab meelt, suunates pilgud ja mõtted just nendele teemadele, mis vajavad täna sinu tähelepanu kõige enam. 

LÕÕGASTUS, RAHU JA HEA UNI


Ametüst aitab nii füüsilisest, kui ka vaimsest pingest lahti saada, aidates hingel tunda rahu ja heaolutunnet. Selleks hoitakse Ametüsti magamistoas või lisatakse hea une kristalli komplekti, kuhu võib kuuluda ka kõik teised hea une kristallid, milleks on Seleniit, Roosa Kvarts, Lepidoliit, Angeliit, Sinine Kaltsedon, Sinine Pitsahhaat jne. Hea une komplekt võiks kindlasti olla heledal või valgel alusel/karbis, mis ideaalselt oleks öökapi peal. Aeg-ajalt soovitan selle kõrval põletada valget küünalt või suitsutada rahustavat viirukit, nagu näiteks Lavendli viirukit. Nende kristallide kombinatsioon aitab stressi leevendada ja head und tuua.


ETTEVÕTTE JA ÄRI KAITSMINE


Ametüst on kristall, mis aitab äriliste ja ettevõttega seotud otsuste langetamisel. Ametüst aitab mõista, millised otsused toovad häid võimalusi ligi ja mis on täis pettumusi ning pettusi. Ametüst kaitseb ettevõtet pankroti ja ebaõnne eest. Ametüsti on kasulik hoida kontoriruumis, äripinnal või ettevõttega seotud dokumentide lähedal. Kui teha spetsiaalne külluse maagia ettevõtte ja äri pidamisele, siis võiks sinna maagiasse hiljem juurde lisada ka tükikese Ametüsti.


SPIRITUAALNE TASAKAAL JA AHVATLUSTELE EI ÜTLEMINE


Meie teele saadetakse pidevalt ahvatlusi millegi ja kellegi poolt, et me ise elaksime on saatust raskelt ning korjaks karma karistusi. Miks see nii on? Lihtne, meie kõrval on head ja halvad jõud ning need halvad jõud toituvad teiste hingede raskustest, kurbusest, masendusest ja stressist, seega nad loovadki meile pidevalt lõksusi. Ametüsti on peetud juba inimkonna ja kristallide ühisest teest peale selle eest kaitsmiseks. Piisab sellest, et sa kannad seda kristalli või see on sinu koduseinte vahel. Mina soovitan kodu välisukse juurde viia Ametüsti. Ametüsti võib kokku kombineerida Musta Turmaliiniga, mis aitab perekonda kaitsta halva õnne ja sissemurdmiste eest. Kui Must Turmaliin kaitseb ka füüsiliste õnnetuste eest, siis Ametüst kaitseb vaimsete rünnakute, deemonite eest ja halbade inimeste kurjade mõtete täitumise eest. Kui sa ei lange lõksu, siis oled tasakaalus ja see on vajalik hea elu elamiseks, eriti, kui sa tegeled spirituaalse kasvamisega, siis sellel perioodil oled sa eriti avatud igasugustele "tegelastele".

ALKOHOLIST VABAKS


Ametüsti hoitakse eluruumis või söögitoas, et aidata perekonna liikmel või kogu perekonnal alkoholist vaikselt eemalduda. Seda kasutatakse ka siis, kui soovitakse, et külalised ei tarbiks liialt palju alkoholi. Ametüst on üks tuntumaid karskluse kristalle, mis loob selles toas, kus see on viidud positiivse energia laine, mis takistab deemonlike haiguste küüsi sattumist, milleks ka alkoholism ongi. Piisab sellest, kui Ametüst on küünlaaluse peale viidud või see on ruumis eraldi aluse peal (kindlasti ei tohiks Ametüsti peita). Sama eesmärgi nimel sobib kokku Tsitriini, Mäekristalli, IoliidiTšaroiidi ja Crazy Ahhaadiga.

SODIAAK


Tähemärgilt sobib Ametüst spirituaaseks kaitseks kõige rohkem KALADELE.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AMETÜST, Kristallid, looduslik, ametüst looduslik, ametüst lihvimata, karma, spirituaalne tasakaal, kaitse, alkoholism, karsklus, hea uni, lõõgastumine, stressist vabaks, kalad, ari kaitsmine, ettevõtte kaitsmine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja