DUMORTJERIIT

  • 19.90€

Toote detailid

  • Mudel: DUMORTJERIIT power käekett (pärl 8 mm)
  • Saadavus: Laos


DUMORTJERIIT on tumesinine kuni sinine kristall, mille peamiseks leiukohaks on Madagaskar. Seda leidub ka teistest kohtadest, nagu näiteks Sri Lanka ja Namiibia. Madagaskari kristallid on alati teistest maailmajagudest leitud kristallidest mitmeid kordi väärtuslikumad, kuna sealne energia on lihtsalt võimsam. Sealt tulevad kristallid, millele võid juba mitu korda tugevama väe juurde hinnata puhtalt sellest, et need on sealt pärit.

"Power" käeketi sümboolika tuleneb Idamaadest, kus valmistatakse palvehelmeid. Palvehelmed kinnitatakse ümara kujuga mitme astmelise püramiidiga, mis on mõeldud kristallide väe edasi suunamiseks. Kui kannad ehet, mis on palvehelme tüüpi, siis selle käeketi energeetiline väärtus on tugevam, kui mõne teise oma. See sümboolika aitab suunata sinu enda soove universumisse või sinu Ingliteni. Igal kristallil on oma eriline vägi ja kui näiteks kristall toob armastust, siis "power" ehtena seda kandes, aitab see sinu soove veelgi rohkem kuulata ning edastada sinu tuleviku jaoks universumisse

DUMORTJERIIDI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):


-
Kõige tähtsam vägi, mille Maajumalanna Gaia on Dumortjeriidile andnud on see, et see aitab intuitsiooni õppida, seda tugevamaks muuta, spirituaalsust suurendada, spirituaalset teed leida ja iseenda andeid või isegi varjatud andeid positiivsel kujul välja tuua. Dumortjeriit on kindlapeale minek, kui soovitakse enda intuitsiooni arendada.

-
Dumortjeriit õpetab selle kandjat iseenda tunnete eest seisma. Dumortjeriidil on oskus elada nii, et sa elaksid iseenda jaoks esmalt ja alles siis teistele inimestele. See aitab sul enda seisukohta välja öelda nii, et sa jääksid sellejuures ka enesekindlaks. Sobib nii täiskasvanutele, kui ka väga sobilik laste kristall. Peale selle aitab õppimisele kaasa ja ka intuitsiooni tugevamaks arendamisele kaasa.

- Väga hea väeese neile, kellele meeldib pendliga tööd teha või ruune laduda. Dumrotjeriit annab head õnne ja häid tulemusi nendega tegeledes.

- Kasulik neile, kes soovivad mõnda keelt endale selgeks õppida. Peale selle soovitan samalajal kanda ka Apatiidi kristalli.

- Dumortjeriit aitab kõik spirituaalsuse meelde jätta, mida on ajaga õpitud, kõik selle mida kuuled, mida loed ja mida oled kogenud. See aitab kõike seda informatsiooni käsitleda ja endasse talletada. Sobib neile väga hästi, kes tunnevad, et see spirituaalne teema on väga huvitav, aga tihtipeale ei jää paljud asjad lihtsalt meelde. Peale selle aitab Dumrotjeriit ka seda informatsiooni vastalt ära rakendada, seega minu jälgijatest intuitsiooni sõpradele on see tõeline väeese. Soovitan kanda ka Sodaliiti, mis omakorda sobib ideaalselt Dumortjeriidiga kokku sellel samal eesmärgil.

- Dumortjeriit on kristall, mis aitab sinu ellu suuri muudatusi tuua. Kui sa tunned, et sa soovid täielikult enda elu muuta, enda suhtumist millesegi muuta ja end uue parema isiksuse poole viia, siis Dumortjeriit aitab sul seda teha. See on muutuste kristall, mis aitab sul paremaks inimeseks saada. 

- Dumortjeriit on telepaatia kristall, millel on oskus avada sinu telepaatilisi meeli. Telepaatiat aitab Dumortjeriit edendada nende hingedega, kellega on meil siin elus väga sügav side. Telepaatia saab üldiselt areneda hingesugulaste ja perekonna liikmete vahel. 

- Dumortjeriidi kristalli kanna koos Ametüstiga, kui sa soovid kiiremini ja tõhusamalt õppida energiaid tunnetama. Nende kahe kristalli vägi toob märkide nägemist, oskust pendlit kasutada ja oskust iseendale kaartidega ennustamist.

RAVITSEMINE

Dumortjeriidi käe peal kandmine aitab tervendada mälu, meelde jätmist, reaktsiooni ja samas aitab rahustada ka igapäevasest kiirest elutempost. Seega Dumrotjeriit aitab keskenduda ning puhata kiire elu tempo sees, aitab luua harmooniat hinge. 

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Dumortjeriit kõige enam intuitiivselt ja spirituaalselt LÕVI.

Dumortjeriit on NEITSI jaoks intuitsiooni arendav kristall. See on kristall, mis aitab spirituaalsemaks muutuda ja Aurat stressist tervendada. Neitsitele meeldib müstika ja hingedega seotud teemad. Dumortjeriit aitab Neitsil iseendas võimeid, oskusi ning tugevusi märgata.

Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist.

NUMEROLOOGIA


Kõik, kes on sündinud 7. kuupäeval, nende õnne talismaniks ehk kristalliks on Dumortjeriit. Dumortjeriit aitab stressi leevendada, pinget maandada, ülemõtlemist pidurdada ja samas on see ülihea kristall analüüsimise ning mõttetegevuse parandamiseks. Aidates ära blokeerida negatiivsed ja hirmuga seotud mõtted. Asendades need väga heade ideede ja avastamistega. See on heaolu kristall kõigile, kes on sündinud ükskõik, millisel kuul 7. kuupäeval. Dumrotjeriit toob head õnne ja oskust enda elu hästi ning edukalt elada.


Dumortjeriit on Koera aastal sündinute õnne talisman. See aitab Koerale omast närvilisust maandada ja aitab tal iseendas selgusele jõuda. Lisaks sellele aitab Dumortjeriit tuua häid ideid ja ka motivatsiooni nende teostamiseks. Dumortjeriit tugevdab Koera intuitsiooni.


Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus on ca 17-18 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: DUMORTJERIIT, Ehted, power, käekett, enesekindlus, iseenda eest seismine, õppimine, intuitsiooni tugevamaks muutmine, keelte õppimine, pendeldamine, ruunid, mälu, spirituaalne elamisviis, lõvi, neitsi

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja