RÜOLIIT

  • 4.00€

Toote detailid

  • Mudel: RÜOLIIT poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


RÜOLIIT on peamiselt kirju kristall, millel esineb täppe ja erinevaid mustreid, mis jookseb sellest kristallist läbi. Rüoliidi peamiseks tooniks on erinevates toonides roheline, pruun ja kohati leidub selles ka oranžikat tooni. Rüoliidil on ka teine nimi, milleks on Austraalia Jaspis või Vihmametsa Jaspis. Nimi tuleneb selle kristalli omapärasest väljanägemist ja ka sellest, et peamiselt kaevandatakse seda Austraaliast. Rüoliit võib peale Austraalia meieni jõuda ka Mehhikost. Rüoliidi kristall on peamiselt energiaid stabiliseeriva toimega ja minu üks vaieldamatu lemmik oskus selle kristalli juures on see, et see oskab karmat lahendada. See on ka põhjus, miks ma paljudel soovitan Rüoliiti kanda, kui on elus ebaõnn mõnel konkreetsel asjal ja sellest lahti saada on pea võimatu.

Rüoliidil on karmalised oskused ja tema sees peitub vägi, mis oskab purustada inimese Auras olevaid blokaade karmalisest karistusest. Näiteks mõnda inimest saadab terve elu halb õnn armastuses, koguaeg on ühed ja samad probleemid armastussuhetes ning lõppu ei paista sellel tulevat. Selliseljuhul on Rüoliit peaaegu, et ainukene kristall, mis tõeliselt võib aidata sellise probleemi lahendamiseks kõige tõhusamalt juba üksi seda kandes. Rüoliidil on oskus avada inimese Auras kanalid, mis on kinni läinud karistusest eelmisest elust või ka selle elu niiöelda patust. Rüoliit aitab avada kanaleid, samas aitab see sinul endal mõista, mida valesti teed, aitab sul enda karmat lahendama hakata ja seejärel puhastab selle lõplikult sinu Aurast ära nii, et see enam liiga ei teeks.

Rüoliidi väes on energiaid, mis suudavad meil inimestel üles leida enda saatuse tee. See tee, mis meile on ette määratud. Kui Rüoliiti kannad, siis see aitab sul alati sinu jaoks parimas suunas liikuda. Rüoliidi kristallil on oskus suurendada sinu intuitsiooni otsuste tegemisel. See kristall lähtub sellest, mis on sinu saatuse raamatusse kirja pandud ja aitab sul õiges suunas liikuda, et sa enda saatuse raja pealt kõrvale ei kalduks. Kui Rüoliiti kasutada koos teiste erinevate kristallidega, siis Rüoliit aitab neid valikuid sul väga lihtsasti teha, milline on teise kristalli vägi. Näiteks, kui teisel kristallil on oskus sulle tuua õigeid materiaalseid otsuseid, siis Rüoliidi vägi on maksimaalselt sinna ka suunatud, et sa õigeid otsuseid suudaksid vastu võtta.

Sobilik neile, kes soovivad ise ravimtaimi või alternatiivset meditsiini valmistada. Rüoliit aitab taimedega võimsama ja intuitiivsema kontakti saavutada, mis omakorda annab oskust juurde neid kasvatada või erinevaid taimi omavahel kokku segada ühe või teise ravimi saamiseks.

Võta Rüoliit aeg-ajalt endaga kaasa, kui tunned, et sa pead sattuma olukorda, kus pead tundma end ebamugavalt ja sa võid kaotada niiöelda kaine mõistuse. Rüoliit laseb sul kiirelt olukorra ära lahendada nii, et see tuleks sinu kasuks ja aitab peatada ka mõtte, mis toob sulle endale õnnetust kaela. Näiteks vahel inimesed kujutavad probleemi juba ette enne, kui see üldse tulnud on ja samas nad tõmbavadki selle probleemi enda ellu. Rüoliit aitab negatiivse valeennustuse ära lõpetada, mis toobki pahandusi.

Rüoliidi kristalli aseta armastuse kristallide sekka, kui tunned, et suhtes on pidevad riiud ja norimised.

Aseta lapse tuppa Rüoliidi kristalli, et see avaks lapse loomingulise poole. Rüoliit on see kristall, mis ei lase lapse loovusel kaduda ka siis, kui ta on õppekoormuse all. Koolis õppimine pidurdab lapse loomingulisust aga Rüoliit ei lase sellel juhtuda.

Rüoliiti soovitan mina kanda koos Karneooli kristalliga, kui soovitakse ambitsioonikust tõsta ja enda ambitsioonidele head õnne tuua. Rüoliit aitab pürgida eesmärgi poole nii, et sa ise ei laseks ennast mõjutada väikestest tagasilangustest ega ka kriitikast. Rüoliit on sihikindluse kristall ja Karneool toob samas head õnne soovide täitumisele, mis on seotud isiklike saavutustega.

Kui rääkida maagiast ja rääkida Rüoliidist, siis seda kristalli kasutatakse astraal-rännaku võimendamiseks. Seega sobib väga hästi Ingli või astraal kristallide komplekti.

KODU ENERGIA PARANDAMINE

Rüoliidi kristalli peidetakse vundamendi ja seinte sisse või hoopis asetatakse igale poole koju. Seda selleks, et eemaldada kodus energia, mis muutub pikapeale tervist kahjustavaks. Sobib nendesse kodudesse, kus on maaküte, põranda sees on vesiküte, palju elektroonikat ja kodudesse, kus kasutatakse palju kemikaale. Rüoliit aitab nendest tulenevat halba energiat maandada. Kütte puhul tasuks Rüoliidi kristalli lihtsalt põranda sisse panna ja sellest näiteks võrgustiku luua igasse tuppa. Asetades iga toa nurga ühe kristalli, mis omakorda moodustab võrgustiku terve toa kohale.

LOOMADEGA KONTAKT

Rüoliidil on oskus inimese hinge avada loomadega suhtlema, see aitab rohkem mõista, mida loomad tunnevad ja soovivad sulle teada anda. Rüoliidi kristall aitab sügava kontakti luua enda lemmikloomaga. Selleks kantakse Rüoliidi kristalli endaga või hoitakse looma pesa/magamiskoha juures.

EELMISED ELUD

Kombineeri kokku Rüoliidi kristall Preseliga ja aseta need enda padja sisse või hoopis pane need riidekoti sisse ja hoia neid enda padja lähedal. Seda selleks, et avada enda meeltes oskus meenutada enda eelmisi elusid läbi une. Kui need kristallid on omavahel seal koos või lisatud Ingli kristallide komplekti, siis need aitavad tõepoolest tuua kontakti iidsete esivanemate ja hingedega, kes unes toovad meile selgust meie saatuse kohta.

FENG SHUI "TERVIS"

Rüoliidi kristalli saab hoida kodu Ida nurga tervendamiseks ja sinna eelnevalt loodud tervise kristallide sekka lisamiseks. Rüoliiti hoia kodus Ida pool, et see vabastaks perekonnas olevaid haigusi tervendamisele. Rüoliit annab jõudu ka kõige raskemast haigusest välja tulemiseks.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kantakse Rüoliiti talismanina või ehtena endaga. Teine võimalus on sellest kristallist valmistada endale vee-eliksiiri.

- Maksa kahjustus, maksa haigused, maksa funktsioneerimis probleemid, eemaldab maksast üleliigsed mürkaineid, kasutatakse alkoholismist ravimiseks, kasutatakse kaalu langetamise perioodil, et kiirendada kaalu langetamist ja mürkaineite väljutamist kehast.

- Rüoliit on ideaalne kristall meeste tervise edendamiseks, Rüoliidis on palju mees-energiat, mida iga mees vajab, et end tunda elujõulisena ning tervena. Rüoliit tervendab mehi kiiremini, kui naisi.


"Unenägude kaudu selguse leidmine" Rüoliit ja Labradoriit


Rüoliidist ja Labradoriidist valmistatud kristallivesi aitab unenägude maailma võimsamaks muuta. Rüoliit avab sinu meeled nägemustele koos Labradoriidiga. Aidates väga olulist informatsiooni enda heaolu jaoks just läbi unenägude saada. Joo seda kristallivett kindlasti ka vahetult enne magama jäämist.


Valmista endale kristallivett, et saada nende kristallide energiaid endale. Selleks aseta poleeritud kristallid veekannu või veeklaasi sisse ja hoia neid kristalle seal enne vee joomist 20 minutit. Selleks, et kristallid saaksid enda energiad vee sisse üle kanda.


Vee-eliksiiri valmistamise ja nende kristallide hoiustamise kohta saad lugeda SIIT.


Veevalaja-Kalad sodiaagi üleminek 15. veebruar - 21. veebruar


Rüoliit on abistavaks ja toetavaks kristalliks kõikidele Veevalaja-Kaladele. Veevalaja-Kalade sodiaagi üleminekut tuleb toetada Rüoliidi abistava väega. Rüoliit aitab eneses selgusele jõuda, blokeerida haavatavust ja see abistab enda tee üles leidmist. Rüoliit aitab Veevalaja-Kaladel mõista, mis tunded on õiged ja mis valed. Millele tuleb keskenduda ja millele mitte. Mida tuleks enda ellu lasta ja mida mitte. Rüoliiti võiks Veevalaja-Kala kanda või vähemasti seda enda kodus hoida. Võib lisada ka astroloogia ja numeroloogia järgi tehtud õnnekomplekti.


Tähemärgi kristalle võivad kõik tähemärgid kanda, aga teatud tähemärkidele mõjuvad need lihtsalt kiiremini, kui teistele.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: RÜOLIIT, Kristallid, poleeritud, rüoliit poleeritud, mürkained, karma, ebaõnn, kaalu langetamine, eelmised elud, tervis, ida, raskekujulised haigused, alkoholism, kodu energia, lapse loomingulisus, pidevad riiud, meeste tervendus kristall, sihikindlus, veevalaja-kalad

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja