TSITRIIN

  • 3.50€

Toote detailid

  • Mudel: TSITRIIN poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid koostisosi Ametüstiga. Tsitriin on kollakat tooni kristall, mille sees leidub ka valget, see sama valge on Kvarts. Tsitriini kollane toon annab sellele oskuse küllust ligi kutsuda, positiivsust luua ja energiat anda. Tsitriin on üks enimkasutatavaid külluse kristalle, mida kasutatakse materiaalse edu tagamiseks ja rahaenergia ligi tõmbamiseks.


Tsitriin on minu üks lemmikutest külluse kristallidest, mida ma soovitan igal ühel enda kodus ja enda heaolu jaoks kasutada. Seda kõike ka sellepärast, et Tsitriinil on oskus inimese Auras ja keskkonnas väga kiirelt mõjuma hakata. Tsitriin on selline kristall, mida võib ka täiesti kristallide maailmas algaja kasutada. Kõik kristallid, mis on moodustunud Kvartsist, hakkavad väga kiirelt tööle.

Tsitriin on tegelikult väga haruldane kristall, kui seda maaseest otsima hakata ja selle tõeliseks värvuseks on tuhm ja suhteliselt värvusetu kollakas toon. Küll aga pea kõik Tsitriinid, mis saadaval on, on inimese enda poolt kaasa aidatud protsessis loodud. See tähendab seda, et Tsitriini saab Ametüstist välja kuumutada ja see ei muuda Tsitriini omadusi. Seda kõike sellepärast, et ka maapõues loob end Tsitriin kõrgematel temperatuuridel, kui Ametüst ja see loob end otse Ametüsti sees. Seega, kui inimesed annavad Ametüstile teatud temperatuuri juurde, siis see on samuti naturaalne protsess. Tuli on osa loodusest ja kristallid samuti. See, et inimesed ise aitavad Tsitriinil ennast luua on täiesti tavaline ja see ei muuda selle kristalli toimet nõrgemaks, vaid just võimsamaks. Seega, kui oled kuulnud kusagilt seda, et Tsitriin ei ole Tsitriin, siis see ei ole ikka päri tõsi. Kõik kristallid loovad end teistest kristallidest ja seda mõjutavad maapõues olevad temperatuurid, on olemas ka palju teisi kristalle, mida saab tule ja õige temperatuuriga ise esile kutsuda.

Maapõues on Ametüsti ja Tsitriini ülemineku temperatuuridel nende vahepealne olek ehk moodustub selles hetkes Ametriin. Ametriin on kristall, milles on nii Ametüsti, kui ka Tsitriini.

Tsitriin on enda nime saanud Kreeka keelsest sõnast CITRON, mis tähendab tsitrust. Tsitriin sai oma nime sellepärast, et esmakordsetel avastamistel nähti kohe seda, et Tsitriin on sidrunile väga sarnane.

Tsitriini peamisteks leiukohtadeks on Brasiilia, USA, Hispaania, Myanmar, Madagaskar, Venemaa, Prantsusmaa ja ka Suurbritannia.

Tsitriin on positiivsuse kristall, mis aitab sinu ellu väga palju rõõmu ja kordaminekuid tuua. Tsitriini kasutatakse "Hea tuju" kristallikomplekti loomisel. Selle komplekti kohta saad lugeda Kollase Kaltsiidi kristalli juurest SIIT.


Peale oskuse head tuju luua, oskab Tsitriin inimese hirmusid vaigistada. Tsitriin vaigistab hirmud ja seejärel aitab nendel probleemidel Aurast välja minna. Tsitriin on väga kasulik hirmudega võitlemisel, kuna see vaigistab hirmu ennem, kui see jõuab ühelt maalt Aurast minema minna. Tsitriin on Kvartsiline kristall, seega on sellel oskus Aurat puhastada ebavajalikust energiast.

Tsitriinil on oskus kaitsta perekonda, kodu ja sind ennast laostumise ning materiaalse ebaõnne eest.

Tsitriin muudab inimese enesekindlamaks, aitab inimesel näha paremini enda väärtust ja tegeleb isiksuse probleemidega. Olen kirja pannud Päikesepõimiku Tšakra kohta kõik väga põhjalikult ja Tsitriin on üks põhilisi kristalle, mis aitab Päikesepõimiku probleemide osas. Soovitan seda artiklit lugeda ja selle leiad SIIT.

Tsitriinil on oskus inimese Auras ära lõhkuda need energiasidemed ja takistused, mis ei lase inimesel edasi areneda ükskõik, millises elu valdkonnas.

TSITRIIN - ÜKS PÕHILISI KÜLLUSE KRISTALLE

Tsitriini energia omadusi on aegade algusest peale peetud külluslikeks ja Tsitriin on üks pikema ajalooga kristall, mida on kasutatud külluse suurendamiseks. Tsitriini kasutatakse raha- ja küllusekarpide loomiseks. Tsitriini kasutatakse igas kristallikomplektis, maagias ja rituaalis, kus soovitakse küllust ligi kutsuda. Tsitriini kristalle, tippe ja geoode kasutatakse kodu Kagu nurga täiustamiseks. Kagu nurk on külluse kanal sinu kodus ja mida rohkem Tsitriine seal eksisteerib, seda võimsamaks sa muudad Kagu nurga väge. Kagu sümboliseerib head õnne, materiaalseid kordaminekuid ja küllust.

Tsitriini hoitakse rahakotis, et kaitsta sind laostumise eest ja samas aidates sinu ellu materiaalset edu tuua. Seda hoitakse rahakogumise karbis, et rahalist õnne suurendada. Tsitriini lisatakse külluslike taimede pottide sisse, et need taimed sinu koju head materiaalset õnne tooksid. Kõige enam sobib Tsitriini kasutada Ahvileivapuu ehk Turdlehe, Sulgvõhu või Havisaba potis.

Tsitriinil on oskus materiaalseid soove täide viia ja sellepärast seda kasutatakse külluse rituaalides ning külluslikes kristallikomplektides.

Tsitriinil on oskus sinu ellu tuua väga ootamatuid võimalusi, tänu millele sa saad enda elu kvaliteeti parandada. See aga ei tähenda seda, et sa ise selle jaoks midagi tegema ei peaks. Tsitriin toob sulle võimalusi, sina pead oskama võimalustest kinni haarata.

Tsitriini kantakse töövestlusel endaga kaasas, et suurendada tööle pääsemise õnne.

TSITRIIN TIPUD

Tsitriini tippudel on veel lisaomaduseks oskus juhtida energiad edasi või suunata konkreetsetesse piirkondadesse. Tsitriini tippe on kõige kasulikum kasutada kristallikomplektide loomisel, et saata teiste kristallide väge keskkonda. Hea on neid kasutada rahakarbis, et läbi Tsitriini tipu anda edasi sealt signaale külluse ligi tõmbamiseks.

Tsitriini tippe kasutatakse ka keha tervendamisel ja energiate kehasse juhtimisel. Nendega on hea mediteerida ja Tsitriini omadusi enda hinge vastu võtta.

Tsitriini tippusid hoitakse autos, kui soovitakse autot maha müüa ja müügile edu tuua. Täpselt sama tehakse maja või mõne teise suurema väärtusega asjaga.

TSITRIIN GEOODID

Tsitriin geoodid on kõige võimsama energiaga kristallid, mida võiks kasutada külluse ligi kutsumisel. Geoodidel on oskus väga võimsalt tööd teha, nendel on väiksed tipud, mis suunavad selle kristalli omadusi keskkonda.

Tsitriin geoodi võiks hoida kodus peeglite ees, et nende energiat tervesse tuppa juhtida. Tsitriin geoodi võib erinevates tubade ka lihtsalt laua peal hoida, et majja head tuju tuua. Tsitriin geoodid ei lase pereliikmetel kurvad ega tujust ära olla. Eriliselt hästi sobib Tsitriin geoodi hoidmine ka söögilaua peal, et perekondlikul söömaajal oleksid kõik õnnelikud ja vestlused oleksid positiivsed.

Aseta Tsitriin geoode enda tööruumi, et sa suudaksid hoida end motiveerituna ja et töö annaks pigem sulle energiat, mitte ei võtaks seda ära. Peale selle aitab Tsitriin läbi töö tegemise ka materiaalset edu tuua, seega see toimib mitmekülgselt sinu töökeskkonnas.

Tsitriin geoodid aitavad tuua keskkonda, kus see eksisteerib, häid mõtteid, ideid ja eriti neid mõtteid, mis aitaksid sinu elukvaliteeti parandada.

Tsitriin geoode kasutatakse ehete laadimiseks ja laadimise kohtade loomiseks. Nende geoodide peal hoitakse senimaani neid kristallehteid, mis on seotud külluse, edu ja positiivsusega, kui sa neid ei kanna. Seda kõike selleks, et kristallehted enda energiat ära ei kaotaks ja ka selleks, et need suudaksid taastada enda energia varusid. Kui sa kristalle kannad, siis nad annavad oma väge koguaeg sinule ära ja nad peavad laadimas käima, et need tühjaks ei saaks. Kui sa hoiad enda kristalle väärikalt, siis need ka töötavad sinuga, vastasel juhul ma usun, et ühel päeval oled sa enda kristalli lihtsalt tühjaks kiviks ise loonud.

RAVITSEMINE:
Ravitsemise eesmärgil kantakse Tsitriinist valmistatud ehteid, kasutatakse geoode voodi all hoidmiseks või luuakse erinevaid kristallikomplekte kaasas kandmiseks. Tsitriinist võib teha ka vee-eliksiiri.

- Tsitriini kasutatakse kehast mürkide välja juhtimisel, stressi tervendamisel, depressioonist välja tulemiseks, tujukõikumiste maandamiseks, Päikesepõimiku tervendamiseks, mao valude ja mao haiguste ravitsemisel, aitab kaasa seedesüsteemi probleemide leevendamisele, tervendab seenhaigusi, aitab lahti saada agressiivsest käitumisest ja muudab inimest õnnelikumaks.

Vee-eliksiiri valmistamise ja nende kristallide hoiustamise kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Tule elemendi õnne kristall - JäärLõvi ja Ambur


Tsitriin on tule elemendi õnne, positiivsuse ja hea energia kristalliks. Tsitriin suurendab tule elemendile omast head energiat ja aitab alati heas tujus olla. Tsitriin võiks alati olla Jäära, Lõvi või Amburi elus. Tsitriin võiks olla tema lähedal või koduses keskkonnas. 

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: TSITRIIN, Kristallid, poleeritud, tsitriin poleeritud, küllus, positiivsus, materiaalne edu, hea tuju kristallikomplekt, hea tuju, külluse nurk, kagu, rahakarp, edu, hirmude vabastamine, ehete laadimine, tipp, geood, päikesepõimik

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja