Oled sa kunagi näinud unes, et keegi sind kallistab või oled ise olnud embaja ja see kõik tundus nii ülimalt reaalne. Sa tajusid seda soojust, emotsioone, selles oli tundeid ja see hetk nagu elas? Kindlasti on palju teid, kes on sellist ülireaalset kallistust unes näinud. Ma aitan lahti seletada seda, mida kallistamine unes tähendab ja mida sa võiksid selle teadmisega peale hakata.

Ennekõike soovin ma seda öelda, et kui sa tundsid, et unenägu on ülimalt reaalne, siis oli see astraalrännaku üks osa. Sellel hetkel võid sa öelda: "Mina olen astraalrännakut kogenud!". Astraalrännakus osaleb kogu meie spirituaalne, vaimne, emotsionaalne ja füüsiline keha. Seda sa tunnedki kogu enda võimekusega. Astraalrännaku unenäod on suurema tähendusega, seetõttu jäävad need meelde ja puudutavad meie hingesid sügavamalt. Kuna nendele on vaja sinu tähelepanu pöörata. Et sa neid ära ei unustaks ja et sa neid üritaksid lahti harutada.

Tulles tagasi kallistuse juurde...

Kallistuse või kallistamise unes nägemine ei ole väga haruldane. Paljud näevad seda ja eelkõige just sellel põhjusel, et kallistus tähendab meie kõigi jaoks midagi suurt. See on armastuse, läheduse, kaastunde, aktsepteerimise ja igatsuse sümbol. Nii sama täpselt kandub see tähendus ka unenägude maailma. Kallistus viitab nendele tunnetele. Erinevas kontekstis võib kallistuse tähendus olla erinev. Et enda unenägu paremini mõista, ürita võimalikult täpselt see ära tõlgendada. Mõni kallistus sinu unenäos on hea endeline, samas teine võib aga viidata reetlikkusele.

Kallistamine kellegiga, keda sa pole ammu näinud võib olla vihjeks sinu alateadvuselt, et sa igatsed seda inimest või vastupidi, tema igatseb sind. See võib olla ka ettekuulutus, mis räägib sellest, et te kaks varsti kohtute. Võid järgnevatel päevadel kogeda seda, kuidas ta võtab sinuga ühendust või satute ühte ning samasse kohta samaaegselt.

Partneri ehk kallima kallistus või tema kallistamine viitab läheduse tekkele või selle suuremale vajadusele. Küsi iseenda käest: "Kas me oleme viimasel ajal üksteise jaoks kaugeks muutunud?", "Kas me oleme rohkem koos aega hakanud veetma?". Nende küsimuste esitamisel saad aru, kas unenägu on vihjeks, et te peaksite rohkem üksteisele end pühendama või teie suhe muutub tugevamaks ning romantilisemaks. Hoolimata sellest kumb variant on õige, on see unenägu hea ja annab kasuliku vihje sinu suhte kohta.

Pereliikme kallistamine või temalt kallistuse saamine võib olla sarnase tähendusega nagu seda on enda kallima kallistamine, muidugi ilma romantilise tähenduseta. See võib olla alateadvuse poolne märguanne, et sul on vaja enda pereliikmele rohkem aega pühendada, teda rohkem märgata, aidata või olete te viimasel ajal paremini hakanud läbi saama. See unenägu võib viidata ka sellele, et erimeelsused leiavad lahenduse ja pereside muutub tugevamaks. See võib olla ka vihje, et on hea uudis pereringis tulemas. Kellelgi juhtub midagi head, millest sa saad peagi teada.

Sõbra kallistamine viitab sellele, et sa vajad enda sõbra tuge ja abi. Vastupidine versioon, kus sõber kallistab sind viitab sellele, et tema on see, kes vajab sinu abi. Kui kallistus sinu ja sõbra vahel on mõlemapoolne initsiatiiv, siis olete üksteise jaoks mõlemad kasulikud. See on käsi peseb kätt situatsioon, mida uni sulle rääkima tuleb.

Unenägu, kus sa kallistad enda jaoks võõrast inimest ei ole hea tähendus. Kui sellist unenägu nägid, siis see on hoiatus ja sa peaksid järgneval perioodil olema äärmiselt ettevaatlik. See võib tähendada seda, et sinu jaoks võõras inimene võib sind taga klatšida või olla sinu jaoks kuidagiviisi ohtlik. Nähes sellist unenägu ära kindlasti ava end mõnda aega enda jaoks tundmatutele inimestele. Hoia pigem eemal ja lase sellel ohul endast mööduda.

See unenägu võib esile tuua ka probleemi, millesse sa satud enda jaoks võõra inimesega. See unenägu räägib sulle ohu ette ära, et sa teaksid end hoida ja kaitsta.

Unenägu, kus võõras inimene kallistab sind ehk kallistuse algatajaks on tema, mitte sina sellel unenäol on aga teistsugune tähendus. Kui sina ei olnud algataja, vaid selleks oli tema, siis see toob head ettekuulutust. See on märk sellest, et sind pannakse tähele ja seda heas mõttes. Võib-olla on sinu töö märkimisväärne, sa avaldad kellelegi muljet, oled inspireeriv. See on kindlasti hea tähelepanu. See võib olla võõras inimene, kellega sul ei ole sidet, kuid ta märkab ja austab sind. Sellist unenägu nähes võid sa kindlasti olla väga õnnelik.

Kallistuse tõrjumine või sellest keeldumine ei too iseenesest midagi head endaga kaasa. Unenägu viitab sellele, et sa võid sattuda kellegiga erimeelsusesse. Sa võid sattuda tülli või konflikti, kus sinu arvamus ei lähe kokku teise inimese arvamusega.

Unenägu, kus sa rõõmustad millegi üle ja seeläbi automaatselt kallistad kedagi viitab heale õnnele. Midagi läheb sinu elus korda, sa saavutad oma soovitud tulemuse ja see võidurõõm kandub peagi sinu ellu. Siinkohal saad vihjeks võtta selle, mis suunas õnn sind tabab. Selle aitab ära selgitada see, keda sa kallistad või mis veel selles unenäos toimus. Defineeri kõik väiksemadki detailid ära, et mõista kus suunas õnn sind üles leiab.

Kallistusel ja kallistusel on vahe - see tähendab seda, et iga kallistus unenäos ei tähenda armastamist, aktepteerimist ja heakskiitu. Kui kallistus unenäos tundus võlts, siis see viitab võlts armastusele. Kui see oli tundeline, soe ja mõnus, siis see viitab armastusele ning heale õnnele. Külmal ja soojal kallistusel on tähenduse vahe. Ürita meenutada, milline tundus see kallistus, mida unes kogesid. Oli see siiras? Oli see ebamugav? Kas sa nautisid seda? Kõik see annab sulle selgituse, millest unenägu rääkis. Ebamugavus toob ebamugava olukorra esile. Soe ja kaitstud tunne kellegi embuses aga toob esile tunde, et sind aktsepteeritakse ja sul on oma elav kaitseingel.

Unenägude tõlgendamiseks kasuta unenägude kristalle. Hoia Tseoliiti, Phosposideriiti ja teisi unenägusid esile kutsuvaid kristalle enda magamistoas. Riputa unenäopüüdja lae külge ja omakorda selle külge päikeserattaid, mis aktiveerivad sind prohvetlikke unenägusid nägema. 

Kõik minu kirjutatud unenäoseletajad leiad SIIT.