Täiskuu annab meile jõudu, et lasta lahti ebavajalikust energiast ja puhastada kõike sügavuti. Selleks on hea teha just Täiskuu ajal erinevaid rituaale ja puhastusi. Kristallide puhastamine on vajalik, et saada vabaks nendesse kogunenud negatiivsest energiast ja anda neile uut jõudu muutuda uuesti võimsaks. Kristall annab sulle enda sees olevat energiat, samas püüab kinni kogu selle energia, mis ei tohiks sinu sees või keskkonnas eksisteerida. Kui kristalle ei puhastata, siis need hakkavad välja peegeldama sedasama energiat, mida need on endasse tõmmanud. Seega puhasta, lae ja taasta enda kristallide väge ning need tervendavad sind uuesti ja uuesti.

Kuidas kasutada Täiskuu maagilist jõudu kristallide puhastamiseks? See on lihtne, ma panen sinu jaoks siia kirja Täiskuul kristallide puhastusrituaali, mida sa võid kasutada kõikide kristallide puhul.

KRISTALLIKOMPLEKTIDE PUHASTAMINE

Kui sul on kodus kristallikomplekte, mis ei ole peidetud, vaid on sellised tavalisemad komplektid, nagu näiteks Küllusekarp, Armastusekristallide komplekt, Astraalrännaku komplekt, siis võta need Täiskuu ajal välja ja puhasta igaüht eraldi. Näiteks alustades Küllusekristallide puhastamisest võta kristallid karbi või koti seest välja, puhasta voolava vee all ära ja aseta oma kohale tagasi. Seejärel aseta komplekti kõrvale viirukialusele suitsema viiruk, mida kasutatakse materiaalsete kristallide puhastamiseks. Selleks sobivad kõige paremini Kaneeli-, Patšuli-, Aaloe- või Salveiviiruk. Lase ühel või mitmel viirukil lõpuni suitseda.

Viiruki asemel võid kasutada ka õlisid, tilgutades neid vähemalt 10 tilka õlilampi või difuuserisse: Kaneeli eeterliku õliPatšuli, Aaloe või Salvei eeterlik õli. Samal ajal võiks nende kõrval põleda ka küünal, millel on mõne materiaalse energiaga taime essents, nagu näiteks Aaloe, Basiilik või Kaneel. Niiviisi on sul kõige lihtsam Täiskuu ajal enda küllusekarbi kristalle puhastada. Sellist puhastust võid teha igal Täiskuul. Millal on Täiskuu, saada vaadata Kuufaaside kalendrist SIIT.

Samasugust puhastust tee enda Armastusekristallidega, aga kasuta siis Kaneeli, Roosi, Vaniljet või Sandlipuud.

Kaitsekristallide komplekti puhul kasuta Salveid või Musta pipart.

Kui soovid puhastada Stressi- või Intuitsioonikristallide komplekti, siis kasuta Lavendlit, Sandlipuud või Salveid.

KUI SUL ON KODUS PEIDETUD KRISTALLID

Kristalle, mis on teatud eesmärkide pärast ära peidetud, kas siis vundamendi sisse või kapi kõige sügavamasse põhja, ei pea puhastuse jaoks välja tooma. Neid kristalle saab puhastada ka nii, et sa käid terve majapidamise Salvei rituaalitaime suitsuga läbi. Seda, kuidas seda teha saad lugeda SIIT.

KRISTALLEHETE PUHASTAMINE

Täiskuu on kõige parem aeg kristallidest valmistatud ehete puhastamiseks ja võimendamiseks. Selleks kogu kokku kõik kristallehted ja pane need valget värvi aluse peale koos värskete basiilikulehtedega nii, et lehed oleksid ehete all ja peal. Aseta kõrvale suitsema Salvei rituaalitaim või Salveiviiruk. Lase rituaalitaimel olla seal 10-15 minutit või lase viirukil lõpuni põleda. Seejärel aseta need Täiskuul aknalauale laadima või, kui see on võimalik, vii õue Kuuvalgust nautima. Basiilikulehed viska järgmisel päeval metsa või põõsa alla. Basiilik aitab vana energia välja võtta, Salvei aitab puhastada ja Basiilikul maksimaalselt tööd teda, Kuu taastab kristallide väe.


KRISTALLEHETE AKTIVEERIMINE TÄISKUUL

Aktiveerimiseks kasuta geoodilisi kristalle. Hoia kõiki kristallehteid erinevate geoodide peal. See, millise geoodi peal hoida, seda loe konkreetse ehte kohta. Ma panen enamjaolt kõikide ehete juurde kirja, milliseid geoode need kristallid armastavad ja millised geoodid neid aktiveerivad.


KUIDAS AKTIVEERIDA TÄISKUU AJAL TERVE KODU KRISTALLE JA AURAT

Täiskuu ajal on lihtne panna liikvele enda kodu energia. Selleks hoia kodu keskpaigas kolme valget küünalt, Mäekristalli geoodi ja Tsitriin geoodi. Lase küünaldel põleda terve päev või vähemalt neli tundi enne südaööd. Need kolm valget küünalt aitavad nendel kahel kristallil viia liikuma kogu maja energia ja kui sa puhastad samal päeval oma kristalle, siis see, mis sa teed, mõjub mitmeid kordi võimsamalt.

- Täiskuu ajal on kasulik üleüldine küünalde põletamine, kuna tuleenergia aitab vanu energiaid puhastada.

- Veega kristallide pesemine Täiskuu ajal aitab puhastada nendesse kogunenud negatiivsuse.


Puhastamiseks kasutatud küünlaid võib hiljem teistes rituaalides edasi põletada, aga tähtis on see, et viirukid, mida kasutatakse, saaks lõpuni põletatud.

Need puhastuse viisid on kõige lihtsamad ja sobivad igakuiseks kristallide puhastuseks ja aktiveerimiseks.