Menüü
Ostukorv

IOLIIT auguga

IOLIIT auguga EHTED
Läbimüüdud
IOLIIT auguga
12.00€
Maksudeta: 9.84€
  • Laoseis: Läbimüüdud
  • Mudel: IOLIIT auguga

IOLIIT on kristall, mis aitab sul ennast rohkem tundma õppida. See aitab mõista seda, miks sa oled siia ilma just sellisena loodud, miks sinu ümber just sellised asjad toimuvad ja miks need inimesed on koos sinuga, kes sinu eluteel on. See on nagu karma mõistmise kristall, mis aitab sul mõista tervet enda elu ja selle tähendust.

Ioliit on Kordieriidi üks liikidest ja sellel on väga tugevad spirituaalsed omadused. Ioliit on küllaltki väärtuslik kristall. See on ka teise astme kristall ehk neile, kes on juba eelnevalt kristallidega tööd teinud. Ioliidi leiukohad asuvad MadagaskarilBurmasSri Lankal ja Indias. Kusjuures Ioliit on oma nime saanud kreekakeelsest sõnast ja see tähendab lillat. Küll aga on Ioliit on ise tumesinist tooni, vahel harva see esineb ka tumelillana. Ioliidile on omane ka läbipaistvad või valged tekstuuri osad.

Ioliit on ennekõike neile, kes soovivad avastada enda andeid ja spirituaalseid oskusi. See on kristall, mida kannan mina selleks, et avada kõike seda, mis mulle sünnist kaasa on antud. Ioliit suurendab sinu energiatunnetust õige ja vale vahel, aidates sul mõista seda, mida on õige aktsepteerida ning mida mitte. Kuna tegemist on suurejoonelise intuitsiooni kasvatajaga, siis selle kristalli kandmine toetab sinus märkide lugemist ja nende mõistmist

IOLIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Ioliit on kristall, mis stimuleerib sinu visiooni taju ja sinu ülemisi Tšakraid. Ioliidil on oskus esile kutsuda unenägusid, millel on sinu jaoks rohkem, kui sügavam tähendus. Selleks, et Ioliidi käest just sellist informatsiooni kätte saada tuleb seda kindlasti kanda võimalikult kurgu vastas ehk suhteliselt lühikese paela või kaelakee küljes.

- Ioliiti on hea kanda endaga kaasas, see muudab sinu Aura spirituaalsetele energiatele vastuvõtlikumaks, aidates sul energiaid, visioone ja sõnumeid kätte saada. Kõige enam töötab Ioliit Inglitega suhtlemisel. See aitab sinu Inglil sulle sõnumeid edastada nii, et sa need ka kätte saaksid ja vastupidi sinul temale sõnumeid saata nii, et tema need kätte saaks.

- Ioliit on kristall, mis aitab sul ennast rohkem tundma õppida. See aitab mõista seda, miks sa oled siia ilma just sellisena loodud, miks sinu ümber just sellised asjad toimuvad ja miks need inimesed on koos sinuga, kes sinu eluteel on. See on nagu karma mõistmise kristall, mis aitab sul mõista tervet enda elu ja selle tähendust.

- See on kristall, mis laeb sinu Aura inspiratsiooniga ja avab sind mõtlema. Mõtlema selles suhtes, et see avab sinu kujutlusvõime ning see omakorda aitab sul asju läbi kujutada, paremini läbi mõelda ja analüüsida palju laiemalt. Samas see on ka kasulik intuitsiooni arengu jaoks, aidates sul analüüsida kõike seda, mis sinu elus toimub ja sa ühel hetkel hakkad kõike ka kokku viima.

- Kui soovide teele saatmise kristall on tegelikult Rutiilnõeltega Kvarts, siis neid omadusi kannab ka Ioliit endas. Ioliit aitab sind nii, et kui sa kannad seda kaelas, siis see aitab sinu unistustel nii reaalseks mõtetes muutuda, et sa lihtsalt kogemata saadadki need universumisse, kus sa saad need füüsiliselt enda ellu. Unistuste täitumisel on väga tähtis see, et sa ise prooviksid neid niiviisi visualiseerida, et need nagu eksisteeriksid sinu elus. See on tegelikult unistuste teele saatmise kunst - sa unistad nii nagu need eksisteeriksid!

- Ioliit on see kristall, mis aitab muusikutel ja lauljatel hoida end maa peal ehk kaitseb neid stressi eest. Loomingulised inimesed unustavad tihtipeale ära füüsilise maailma ning tegelevad vaid oma loominguga. See võib viia aga olukorrani, kus tekib stress, melanhoolia ja isegi vahel ka suitsiidsed mõtted. See tekib Kurgutšakra liigse töö pärast ja Ioliit on see, mis sellise probleemi eest kaitseb seda loomingulist hinge.

- Ioliit on Indigo laste ehk Indigo hingede kristall. Ioliit aitab Indigoid hoida tasakaalus, aidates leevendada liigset melanhoolsust ja hoida neid negatiivsest mõttemaailmast väljas. Ioliit suurendab Indigo hinges olevat positiivsust. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Ioliiti on lausa vaja kanda neil, kellel on probleeme alkoholismiga või alkoholi liigtarvitamisega. Ioliit töötab kõige paremini küll meestega, aidates neil alkoholist vabaneda. Naistel aitab samas ka liigsöömist piirata ja aidates toitumisharjumusi paremaks muuta.

- Ioliit on peavalude tervendaja ja seda see aitab vaid siis, kui Ioliiti kanda talismanina kaelas või kõrvarõngastena kõrvas, et see kristall saaks ülemiste Tšakratega tööd teha. 

- Tervendab simahaiguseid, väsinud silmi ja on kasulik neile, kes soovivad taastuda silmadega tehtud protseduuridest või haigusest.

KOLMAS SILM

Kuna tegemist on siiski Kolmanda Silma kristalliga, siis sellel kristallil ongi enamus oskustes sind spirituaalselt arendada. Ioliit tervendab Kolmandat Silma, aidates vabastada probleeme, mis ei lase sul selgelt tajuda enda elu.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Ioliit kõige enam AMBUREID. Ioliit on Amburi elueesmärgi täitmise kristall ja seda tegelikult igal tasandil. Ioliit on äärmiselt spirituaalne kristall, mis õpetab Amburi hinge õiges suunas liikuma ja õigeid tegusi tegema. Ioliit suurendab Amburi intuitsiooni, tõstab tema teadlikkust ja aitab Amburil elu poolt antud ülesandeid täita. Kui Ambur kannab või kasutab Ioliiti, siis suudab Ambur igal hetkel mõista seda, mida tuleks edasi teha, kuidas tuleks käituda, kellega tuleb mis ülesanne ära täita ja palju muud.

Lisaks loe kindlasti ka läbi minu artikkel Amburi ja tema elueesmärgi kohta, mille leiad SIIT.

Soovitatavalt võiks Ambur kanda Ioliiti koos armastusekristallidega, et need kristallid saaksid Amburi elus veelgi võimsamalt tööd teha.

NUMEROLOOGIA

Ioliit on elutee number 7 spirituaalset arengut kiirendav ja intuitsiooni tugevdav kristall. Ioliit muudab elutee number 7 kandja spirituaalselt väga võimekaks, tugevaks ja see on kristall, mis aitab hingel areneda. Ioliit muudab intuitsiooni tugevaks ja õpetab seda usaldama. Soovitan elutee number 7 kandjal Ioliiti enda elus hoida, kanda seda või seda hoida sünnikristallide laekas.

Ioliiti võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Lavendliviiruki või Lavendli eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 3x2x1 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
DALMAATSIA JASPIS toob meis välja lapselikkuse ja mängulisuse, muutes meid rõõmsameelsemaks ja energ..
9.50€
Maksudeta:7.79€
IOLIIT on kristall, mis aitab sul ennast rohkem tundma õppida. See aitab mõista seda, miks sa oled siia ilma just sellisena loodud..
24.80€
Maksudeta:20.33€
SKARN on eriline kristall, mitte ainult selle kauni lõheroosa värvuse pärast, vaid ka selle ainulaadsuse pärast. Skarn ei ole popula..
17.40€
Maksudeta:14.26€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene käekett "IOLIIT" on valmistatud naturaalsetest ..
61.27€ 76.60€
Maksudeta:50.23€
RUTIILNÕELTEGA KVARTS on kõige võimsam unistuste täideviija. Tegemist on nr 1 kristalliga, kui soovid end väestada ja ai..
168.00€
Maksudeta:137.70€
KIASTOLIIT on suurepärane kaitsekristall, mis suudab sind ennekõike kaitsta nähtamatu ja seletamatu negatiivse energia eest, mille osas sul ei pr..
11.80€
Maksudeta:9.67€
VANILJE on rituaalitaim, mida hakkasid põletama ennekõike asteegid, et eemaldada hinge kogunud stressi ja närvilisust. Peale selle on Vanilje tea..
3.70€
Maksudeta:3.03€
MUST TURMALIIN poleeritud
Enim müüdud
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
4.00€
Maksudeta:3.28€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
PÄIKESEKIVI aitab sinu elu rõõmsameelsemaks, positiivsemaks, õnnelikumaks ja rahulolu pakkuvamaks muuta. Aitab ..
8.20€
Maksudeta:6.72€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.