Menüü
Ostukorv

LAAVA ja HEMATIIT käekett rüütliga (pärl 8 mm)

LAAVA ja HEMATIIT käekett rüütliga (pärl 8 mm) EHTED
LAAVA ja HEMATIIT käekett rüütliga (pärl 8 mm)
22.90€
Maksudeta: 18.77€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LAAVA ja HEMATIIT käekett rüütliga (pärl 8 mm)

LAAVA on üks vanimaid ja enimlevinumaid kristalle, mida kasutada enda tervendamiseks ja spirituaalseks kaitseks. Annab füüsilist jõudu ja energiat ning oskab samas maha rahustada ka selliseid närvilisi energiaid, mis liiga teevad. Aitab kaitsta Sinu unistusi ja eesmärke ning hoiab ära takistusi, mis võivad soovunelmate täitumust takistada. Laava hoiab ära ebaõnne, mis võib eluteele sattuda. Muudab elu stabiilsemaks.

Laavat on kasutatud ja kasutatakse siiamaani väga paljudes erinevates kultuurides ning see kannab endaga kaasas väga pikka ajalugu. Laava kristall on tekkinud vulkaani purske tagajärjel, kus Laava on õhu käes aeglaselt jahtunud, sellest on tekkinud õhuline kristalli vorm nimega Laava. Laavat tuuakse peamiselt ookeanidest.

LAAVA käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Laavat on väga kasulik ehtena kanda, kuna sellel on oskus aidata sind ajal, mil su elus on vaja läbida kõige raskemaid katsumusi. Laava aitab probleemidele lahendusi leida, katsumusi ületada ja end tugevamaks inimeseks muuta. Laava aitab elu paremini mõista ja eriti selle nurga alt, mis puudutab raskusi.

- Laava on suurepärane "pingete maandaja", sellel on oskus maandada energiaid, mis on selle kandja Auras parasjagu tasakaalust väljas. Kui sa oled või hakkad muutuma närviliseks, siis see aitab närvilisust tagasi tõmmata. Kui tunned liigset ärevust, siis see aitab ärevust maandada. Laava sobib väga hästi neile, kes tunnevad, et nad on kergelt ärrituvad.

- Sobib sellisel eluperioodil kandmiseks, kus kõik on uus. Laava aitab uut algust kergelt vastu võtta, kohaneda olukorraga kiiresti ja lõpetada "mineviku taganutmise". Laava aitab elada hetkes ja hirmuta võtta vastu kõik, mis elul pakkuda on.

- Mina soovitaksin Laava kristalli meestel kanda, seda sellepärast, et anda mehele juurde elujõudu, eluenergiat, füüsilist jõudu ja kaitsta meest stressi/depressiooni eest. Laava töötab niiviisi väga hästi just meestega, kuna Laava kannab endaga kaasas meesenergiat.

- Naistel aitab Laava vabaneda suguvõsa karmast, mis on seotud armastusega või armastuse needusega. Laavat tuleb senikaua kanda, kuni see esimest korda katki läheb. Katkine Laava viiakse metsa ja seejärel võetakse kandmiseks uus Laava ning hoitakse endaga kaasas kuus kuud, seejärel viiakse ka see metsa. Laava aitab neelata karmat, mida teised pereliikmed on kunagi endaga kaasa toonud. Sobib neile, kellel armastuses ei vea ja kellel oleks armastus justkui "ära keelatud".

- Laava aitab lahti saada kasuahnusest, ahnusest materiaalsuse suhtes ehk negatiivsest ning agressiivsest rahaahnusest. Kui sa kasutad Laavat või see on sinu kodus, siis see aitab sul sellisest pahest vabaneda. Rahaahnus viib energiate blokeerumisele, mis omakorda võtab sinu elust ära võimaluse omada külluseõnne.

- Kanna Laava kristalli, kui sa tunned, et sa valad oma halba tuju liialt palju oma kõige kallimate peal välja. Laava võtab sinu halva tuju ja filtreerib selle Aurast välja nii, et keegi teine ei peaks selle tõttu kannatama. Laava aitab sul olla parem inimene, pereliige ja kaaslane.

- Laava kaitseb sinu unistusi ja eesmärke. See aitab ära hoida takistusi, mis võivad pidurdada või peatada sinu soovunelmate täitumist. Kanna Laavat endaga kui kaitsekristalli või talismani, mis aitab sind sinu teekonnal. Laava hoiab ära ebaõnne, mis võib eluteele sattuda.

Laava kristall on väga huvitav juba sellepärast, et seda võib kanda ka riiete peal, kuna see neelab energiaid ja saadab neid edasi ilma igasuguse takistuseta. Kui tavaliselt soovitan ma kanda kristalli nahaga kontaktis, siis Laava suhtes ei ole see nii oluline.

HEMATIIT tuleb kreekakeelsest sõnast "veri" ja seda on aegade algusest peale kasutatud haavade ja erinevate õnnetuste eest kaitsmiseks. Hematiit on väga laialt levinud tervenduskristall ja sellel on väga palju häid omadusi, miks seda üldse enda kristallide kollektsiooni lisada. Hematiit pärineb peamiselt USA-stArgentiinastBrasiiliast ja Aafrikast. Hematiidi loomulik ja täiesti naturaalne kuju meenutab kivistunud mulle, aga seda poleerides saadakse hõbedase läikega ilus kristall, mis esmasel pilgul ei pruugi üldse naturaalne välja näha.

Hematiit on väga tugevatoimeline kristall, mida kasutatakse erinevate aspektide kaitseks. Hematiit on maandava toimega, mis tähendab seda, et sellel on oskus energiaid tasakaalustada ja samal ajal ka sinu Aurat või hoopiski kodu Aurat kaitsta.

Hematiit aitab suurendada enesekindlust ja on väga kasulik nendele naistele, kes tunnevad, et nad ei suuda ega ka julge vastu seista erinevatele olukordadele, mis neile liiga teeb. Samamoodi töötab Hematiit meestega, aga naistele lihtsalt annab Hematiit kiiremini selle konkreetse jõu edasi. Üldiselt on Hematiidis rohkem meesenergiat, mis tähendab seda, et see kristall toetab mehi paremini, andes meestele seda energiat, mis neil vaja on, et nad terved oleksid. Aga see kehtib pigem siis, kui Hematiiti mõne ehtena kanda.

Hematiit on nende inimeste õnne- ja heaolukristall, kes on sündinud Kasvava Kuu faasi ajal. Hematiit aitab üleliigset pinget Aurast välja juhatada ja pingelistes olukordades väga hästi toime tulla. Hematiit annab sellele inimesele head õnne ja oskust enda eluga toime tulla.

Hematiit kaitseb valenägemuste ja vale sisetunde tekke eest. Hematiidil on oskus inimest õigele teele suunata ja eriti siis, kui Hematiiti kantakse koos teiste kristallidega. Vastavalt Hematiidi kõrval eksisteeriva kristalli väele suunab Hematiit sind õigele teele. Kui see on koos hea õnne kristalliga, siis Hematiit aitab märgata, mis toob õnne ja mis ei too.

Kristall, mis aitab ja õpetab sind elama nii, et sa ei saaks iseendale oma tegudega liiga teha. Hematiit õpetab kasulikke piire seadma ja aitab sul neist kinni pidada. Hematiit aitab luua kasulikke tõekspidamisi, neid sinusse kinnitada ja õpetada sind neid järgima. Kui sa tunned, et sul puudub austus iseenda suhtes või sa oled piirideta, siis kanna Hematiiti puhtal kujul (eraldiseisva ehtena, ilma teiste kristallideta) pikka aega. Pikaajaline Hematiidi kandmine aitab sul seda tulemust saavutada. Loe artiklit "Kas sa austad end või mitte?" SIIT.

HEMATIIDI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Hematiit on maandajakristall, mis tähendab seda, et see aitab sul pilvede pealt alla tulla, aidates reaalselt asju hinnata, olukordi selgelt näha ja mitte nii väga pidevalt ainult unistada. Hematiit on kasulik neile, kes ei suuda nii-öelda "liikuma hakata", kes on kas oma mugavustsoonis kinni või kellel ei ole füüsiliselt jõudu midagi teha. Hematiit paneb sind liikuma ja aitab sul füüsiliselt aktiivne olla.

- Hematiit on kaitsekristall, mis ei lase sinu energial ära kaduda. Koondab kokku kõik energiad sinu sees ja muudab need ühtseks. Ei lase elujõuenergial sinu sees kaduda, hoiab head energiat nagu magnet sinu sees. Väga kasulik on Hematiit enda väe hoidmiseks ja elujõuenergia hoidmiseks.

- Hematiit on väga kasulik mõttetegevusele, aidates keskenduda ja enda mõtteid konkreetsetele teemadele suunata, millele sa ise seda soovid juhtida.

- Sellel kristallil on ka omad kaitseomadused olemas. Hematiit aitab Aurat kaitsta metalliga seotud õnnetuste eest, mis tähendab omakorda seda, et see on kasulik autoga sõites, metalli töö tegemise ajal. Näiteks aitab see kaitsta elektrikuid elektrist tekkiva ohu eest või autojuhte liiklusõnnetustest päästa. Sobib ka keevitajatele, et kaitsta neid keevitusädemete eest.

Isegi, kui sa ei tegele tööga, mis on seotud metalli elemendiga, siis see ikkagi kaitseb sind. See kaitseb sind üleüldse ka negatiivsete energiate eest, mis sinu tuju saaksid rikkuda. Seega võib öelda, et Hematiit on tujurikkujate vastane kristall.

Indiaandlased uskusid näiteks seda, et Hematiidil on oskus sõdalast ehk nende mõistes enda kodu ja rahva kaitsjat hoida nähtamatuna sissetungija eest. Seda kanti selleks, et enda piirkonna valvajaid ei nähtaks, kui nad valvet pidasid.

- Kaitseb pahatahtlikkuse, ära kasutamise, energiavampiirluse ja õelutsemise eest.

- Kanna Hematiidi käeketti, kui sa soovid suhteid parandada. Hematiit aitab rahu tuua inimeste omavaheliste probleemide sekka, aidates maandada probleemi ja aidates sellel laheneda. Eriti kasulik on Hematiiti kanda koos Roosa Kvartsi, Rodoniidi või mõne teise armastusekristalliga koos, et see niiviisi sinuga tööd teeks.

- Hematiiti on hea kanda just käe peal, et selle kristalli vägi aitaks tervendada Juurtšakrat. Juurtšakra on seotud immuunsuse tugevusega ja haiguste tekkega/ära paranemisega. Hematiit aitab tervendada Juurtšakat, seega ka immuunsust ja aitab kehast haigusi välja juhtida.

- Kui tegeled spirituaalse tööga, ennustamisega, tervendamisega või mõne taolise teemaga, siis on kasulik Hematiiti kanda. See aitab sul spirituaalset tööd teha nii, et sa iseennast ära ei kaotaks.

- Hematiit kaitseb valenägemuste ja vale sisetunde tekke eest. Hematiidil on oskus inimest õigele teele suunata ja eriti siis, kui Hematiiti kantakse koos teiste kristallidega. Vastavalt Hematiidi kõrval eksisteeriva kristalli väele suunab Hematiit sind õigele teele. Kui see on koos hea õnne kristalliga, siis Hematiit aitab märgata, mis toob õnne ja mis ei too.

- Hematiit on nagu magnet, mis aitab sinu elus ja sinu Auraväljast endasse neelata kõik negatiivse. Kujuta ette, kuidas selle sees on jõud, mis lausa tõmbab kõik negatiivsed enrgiad endasse. Hematiit aitab sul vaimselt puhtaks saada, meeli selgeks muuta ja sul väga värskena end tunda.

Meestele sobib Hematiiti kanda siis, kui otsitakse universaalset kaitsetalismani. Hematiit kaitseb ebaõnne, õnnetuste, halva karma tekke ja stressi eest.

- Tegemist on ühe parima tasakaalustajaga kristallide seast. Hematiit suudab aidata ka neid, kes on kaotanud enesekontrolli ning kindla jalgealuse, juhtides tähelepanu sinna, kus sul on vaja pingutada, midagi parandada ja tervendada. Hematiit on eneseabikristall.

- Hematiit on nagu magnet, mis aitab sinu elus ja sinu Auraväljast endasse neelata kõik negatiivse. Kujuta ette, kuidas selle sees on jõud, mis lausa tõmbab kõik negatiivsed enrgiad endasse. Hematiit aitab sul vaimselt puhtaks saada, meeli selgeks muuta ja sul väga värskena end tunda.

Rohkem infot Hematiidi omaduste kohta käeketina kandes leiad SIIT.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Kanna Laavat, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

Stress, depressioon, elujõu puudus, eluenergia puudus.

- Soovitan Laavat kanda endaga kaasas neil, kes põevad väga raskekujulisi haiguseid, nagu näiteks vähki. Seda selleks, et anda Aurale märguanne paranemiseks. Laava kannab endaga kaasas tule-elementi, mis on vajalik rasketest haigustest välja tulemiseks. Laava süstib usku ja lootust elusse ning annab jõudu haigustega võitlemiseks.

JUURTŠAKRA

Laava kristall on kasulik Juurtšakra tervendamiseks, sellel on oskus tugevdada Juurtšakra kaitsekilpi. See tähendab seda, et Laava ei lase Juurtšakral tasakaalust välja minna.

SODIAAK

Tähemärgilt toob Laava kõigile jõudu, energiat ja vastupidavust.

Laava on tasakaalu-, õnne- ja iseendas selgusele jõudmise kristall kõigile, kes on sündinud Jäära ja Sõnni üleminekul. Laava on kristall, mis toob Jäär-Sõnnile jõudu, vastupidavust, aitab ambitsioone ellu viia, blokeerib liigse negatiivsuse ja enesesse tõmbumise. Laava aitab Jäär-Sõnnil end paremini mõista, enda tee üles leida ja tasakaalustada teda nendel hetkedel, kus elus on tasakaal puudu. Laava võiks kindlasti olla Jäär-Sõnni elus ühel või teisel kujul.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

ASTROLOOGIA

Laava on SEA-AASTAL sündinute jaoks väga oluline kristall, see on nende peamiseks kaitsekristalliks. Laava aitab sea-aastal sündinuid hoida eemal ebaõnnest, kahjulikest suhetest, kahjulikest otsustest, tervisemuredest, stressist ja paljudest teistest väga ebameeldivatest teemadest. Laava võiks kindlapeale olla sea-aastal sündinul olemas, eriti ajal, mil on raskused eluteele end ilmutanud.

Laavast ehteid soovitan ma laadida Püriit geoodi peal ja puhastada Sandlipuu viirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus 18-19 cm. Pärli läbimõõt 8 mm.
HEMATIIT kaitseb sind nii väliste kui ka sisemiste ohtude eest. Hematiit aitab energiaid maandada ja sobib hästi, kui sa tunn..
7.50€
Maksudeta:6.15€
PÜRIIT on kauni välimusega kristall, mis püüab pilku oma läikiva, hõbedase ja säravkauni iluga. Püriit on kaitsekristall, mis suudab nii inimese,..
10.30€
Maksudeta:8.44€
LAAVA on üks vanimaid ja enimlevinumaid kristalle, mida kasutada enda tervendamiseks ja spirituaalseks kaitseks. Annab füüsilist jõudu ja energia..
25.00€
Maksudeta:20.49€
TSITRONELLA ja SIDRUNHEINAVIIRUK tõstab meeleolu, parandab tuju ja tervendab koduenergiat. Üheskoos loob see viiruk positiivse keskkonna ja e..
3.70€
Maksudeta:3.03€
PATŠULI on NR 1 RAHAÕNNE aktiveerija kõikide viirukisortide seas. Tegemist on universaalse külluseenergia suurendajaga. Eelkõige puhastab ..
4.00€
Maksudeta:3.28€
NOOR OUD ehk ILUJUMALANNA on Araabiamaade traditsiooniline viiruk, mis koosneb agaripuu eksklusiivsest õlist. See viiruk äratab üle..
5.50€
Maksudeta:4.51€
PIIBELEHT on armastuselill, mis on tuntud selliste omaduste poolest nagu rahustaja ja pingete maandaja. Piibelehte hakati maagiates tihedalt kasu..
4.70€
Maksudeta:3.85€
KOLLANE KVARTS on üks Mäekristalli ehk Kvartsi liikidest, millel on iseloomulikuks kollane sügav toon. Kollast Kvartsi leidub p..
0.98€
Maksudeta:0.80€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.