Menüü
Ostukorv

KOLLANE KALTSIIT poleeritud

KOLLANE KALTSIIT poleeritud KRISTALLID
KOLLANE KALTSIIT poleeritud
1.80€
Maksudeta: 1.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KOLLANE KALTSIIT poleeritud

Võimalikud valikud

KOLLANE KALTSIIT on üks paljudest Kaltsiidi liikidest, mis on küllaltki sarnane Oranžile Kaltsiidile. Kollane Kaltsiit on oma värvuselt helekollane, millest kumab väga palju ka valget värvust. Kollasel Kaltsiidil võid leida mustrist ka valgeid triipe. Enamus Kollaseid Kaltsiite tuleb Brasiiliast ja Peruust. 

Kollane Kaltsiit on väga rahustava toimega ja seda on väga hea kasutada kodu energia täiustamisel ning tervendamisel. Kollane Kaltsiit on lootust andva toimega, kristall, mis aitab sul tunda alati elust rõõmu. Kollane Kaltsiit on motiveeriva toimega ja kui sa kannad seda endaga kaasas, siis see suurendab sinu elutahet.

Kollane Kaltsiit sobib kõige enam nendele inimestele, kes on suhteliselt pessimistliku ja negatiivse suhtumisega. Kollane Kaltsiit aitab sellistest emotsioonidest lahti saada ja asendada need positiivsuse ning optimismiga.

Seda kristalli kasutatakse viharavi jaoks, sellega mediteeritakse ja kantakse endaga kaasas, et taandada vihaemotsioone. Kollane Kaltsiit oskab rahustada, vabastada agressiivset käitumist ja tervendada melanhoolset meelt.

Hoia Kollase Kaltsiidi kristalle oma töölaua või kontori laua peal, et need kristallid aitaksid sinu tööedukust suurendada. Kollane Kaltsiit aitab sul keskenduda tööle ja takistada sind keskendumisprobleemide eest. Kollane Kaltsiit aitab eriti neid, kellel on probleeme keskendumisega.

Kollane Kaltsiit oskab inimest juhtida eluga edasi minema, see on igale ühele kasulik, kes tunneb, et ta lihtsalt seisab elus paigal ja ise ei julge eluga edasi minna.

"Kollast Kaltsiiti kasutatakse raha ligi tõmbamiseks!"

Kollane Kaltsiit on kristall, mida kasutatakse raharituaalides ja erinevates materiaalsetes maagiates. Seega, kui sa ajapikku näed seda, kui ma kirjutan sellest kristallist rahamaagiate juures, siis see on igati tavaline.

Kollast Kaltsiiti lisatakse rahakarpidesse, rahakotti või hoiulaekasse, kus sente-münte kogutakse. Kollane Kaltsiit kontaktis reaalse rahaga aitab seda ligi tõmmata just sinna, kus see raha parasjagu on.

"Kollane Kaltsiit on kristall, mida kasutatakse kinkimiseks, et teisele inimesele positiivsust edastada!"

Tihtipeale küsitakse nõu selle kohta, millist kristalli kellelegi kinkida ja Kollane Kaltsiit on täpselt see kristall, mis sobib alati teisele kinkimiseks. Kollane Kaltsiit aitab sul teisele inimesele pakkuda rõõmu, elujanu ja positiivsust.
Veelgi enam aitab see, kui sa ise hoiaksid korra seda kristalli käes ja sooviksid oma head soovid sinna sisse. Selle positiivsuse, mida sa soovid sellele inimesele edasi anda.

Seda kristalli kingitakse peale positiivsuse andmise ka rahu tegemiseks. Kui sa soovid rahu teha, unustada pinged ja probleemi enda ning teise inimese vahel, siis kingi talle Kollane Kaltsiit. Kollane Kaltsiit aitab teisel osapoolel andestada ja samuti rahu soovida.

KOLLASE KALTSIIDI PILDIRITUAAL

Kollane Kaltsiit on selline kristall, mis suudab distantsilt tervendada ja selliseid kristalle ei ole väga palju. Sa saad endale või enda lähedasele teha niiöelda distants tervendamist sellega. Selleks läheb sul vaja endast või oma lähedasest ühte väga värsket pilti ja viite Kollast Kaltsiiti.

Aseta pilt laua peale, kus sa saad lasta sellel jääda sinna umbes paariks kuuks. See, kui kaua see seal peab olema, seda näitab aeg. Aseta iga pildi nurka üks Kollane Kaltsiit ja pildi keskele samuti üks. Jäta need omadele kohtadele seniks, kui oled soovitud tulemuse saanud. Kui tulemus on käes, siis võid need kristallid ära puhastada ja asetada hea tuju kristallikomplekti.

Selline pildirituaal aitab sulle anda järgmist: Tervendada Päikesepõimikut, vabastada melanhooliat, stressi, kurbust, motivatsiooni puudulikkust. Kollane Kaltsiit aitab muutuda rõõmsamaks, paremaks inimeseks ning annab positiivset laengut.

LOO ENDALE "HEA TUJU" KRISTALLIDE KOMPLEKT ELUTUPPA


Kollane Kaltsiit edendab head tuju, aitab olla positiivne ja rõõmsameelne. Kollast Kaltsiiti on mõtekas kasutada kodu energia täiustamiseks ja positiivsuse majja toomiseks. Kollane Kaltsiit teiste kristallide keskel suudab majapidamisest enda sisse neelata sellist energiat, mis muudab inimeste mõtteid kurvaks ning melanhoolseks. Kollane Kaltsiit tegeleb tujutsemistega, aidates puhastada sellist energiat kodu Aurast, mis paneb inimesi niiöelda vinguma. Kollane Kaltsiit aitab tervendada perekonna omavahelisi suhteid, aidates lahendada arusaamatusi ja väga tühiseid probleeme.

- Kasuta Hea Tuju kristallikomplekti loomisel kuldset värvi alust või puidust alust. 

- Aseta aluse peale mitmeid Kollaseid Kaltsiite, Mookaitesi, Päikesekive, Tsitriine, Karneoole, Oranže Kaltsiite, Crazy Ahhaate, Kollaseid Kvartse, Tsitriini tippusid ja Tsitriin geoode.

Hoia nende kristallide keskel küünalt, et küünal saaks aktiveerida need kristallid töösse. Küünla värvuseks sobib kõige enam kollane. Hea Tuju kristallikomplekt aitab sinu majja rohkem õnne ja rõõmu tuua. Selline alus sobib väga hästi tubadesse, kus tihti istutakse kõik üheskoos ja veedetakse rohkesti koos aega. Need kristallid aitavad sul olla õnnelik, pereliikmetel üksteisega paremini läbi saada ja need toovad perekonda palju rõõmu. Kui sul on külalised külas, siis need kristallid aitavad teil positiivsetel teemadel rääkida.

KOLLANE KALTSIIT ON IDEAALNE LASTELE


Kollane Kaltsiit on ideaalne kristall just lastele, selles kristallis on nii palju häid omadusi, mis just lapse hinge toetavad. Kollane Kaltsiit on intellektuaalsuse kristall, mis tähendab seda, et see aitab edendada nende õpioskusi. Kollane Kaltsiit on abiks keskendumisele ja õppimisele. Soovitan seda kristalli hoida lapse koolilaua peal ja isegi paar kristalli tema kooliasjade vahele panna. Kollane Kaltsiit aitab motiveerida ja leida õppimises häid külgi. Eriti hästi sobib Kollane Kaltsiit nendele lastele, kes arvavad, et enda arendamine ja õppimine on niiöelda mõttetu teema.

Väike soovitus kooli kristallide koha pealt sulle on see, et kui sa soovid õpiedukuse kristalle lapsele anda ja luua sellist komplekti, siis leia mõni kaunis alus tema koolilaua peale. Sinna järk-järgult kogu kokku erinevaid kristalle, mis toetaksid teda õppimises. Mida rohkem on erinevad analoogse energiaga kristalle koos, seda võimsamalt need töötavad.

Kollane Kaltsiit tervendab lastel Kolmanda Silma Tšakrat. Kolmas Silm peab olema terve, et laps suudaks olla intuitiivne ja et ta suudaks erinevaid tarkusi, teadmisi ning fakte omastada. Selleks, et tervendada lapse Kolmanda Silma Tšakrat, selleks võiks asetada paar Kollase Kaltsiidi kristalli lapse madratsi vahale otse peatsi juurde või panna need voodi alla otse pea alla.

Kollane Kaltsiit aitab lapse enesekindlust tõsta, aidates lahti saada ka madalast enesehinnangust.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Kollane Kaltsiit aitab tõsta sinu füüsilist ja vaimset energiat. See on kristall, mis aitab sulle elujõudu anda. Tervendab seedeprobleeme, soolestikku ja magu. Kasulik kristall ülaselja vigastuste ja valude tervendamiseks.

- See kristall aitab kehal kiiremini kaltsiumi omastada ja seda kasutatakse luude tugevdamiseks.

- Kollasest Kaltsiidist valmistatakse kaks nädalat järjest vee-eliksiiri, et teha neerudele puhastuskuuri.

- Kristall on kasulik lastele tervendamiseks, kui lapsel on hormonaalsed probleemid. Sobib ka neile tüdrukutele, kes on puberteedi eas ja kes võitlevad väga suurte tujukõikumistega.

- Kollane Kaltsiit tervendab Päikesepõimiku Tšakrat, selleks, et seda tervendada võiks Kollast Kaltsiiti talismanina kaelas kanda. Talisman võiks rippuda võimalikult lähedal Päikesepõimikule. Päikesepõimik asub sinu naba kohal. Teine võimalus on lasta enda keha peale kristallivõrgustik moodustada.

SODIAAK

Kollane Kaltsiit on KaksikuteVähkideLõvide ja Neitsite rõõmukristall. Kõik, kes on sündinud suvisel perioodil saavad Kollasest Kaltsiidist enda Auravälja õnneenergiat juurde. Kollane Kaltsiit muudab nende tähtkujude esindajad rõõmsameelsemaks ja optimistlikumaks.

PÄIKESEPÕIMIKUTŠAKRA

Kollane Kaltsiit on Päikesepõimiku kristall, aidates lahti saada kõhuvaludest, toiduallergiatest ja toetades üleüldiselt seedetegevust. Kollane Kaltsiit kaitseb Päikesepõimikut stressi eest. Stress mõjub seedesüsteemile laastavalt, luues põletikku ja sealt edasi keerulist emotsionaalset seisundit. Kollase Kaltsiidiga on võimalik muutuda positiivsemaks ja takistada stressi mõju Päikesepõimikule.

Kollast Kaltsiiti soovitan laadida Tsitriin geoodil ja puhastada  Jasmiiniviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.