Kui sind pidevalt kummitavad number 8 või 888, siis tea seda, et sinu enda Inglitel on midagi tähtsat sulle öelda. Ühesuguste numbrite nägemine ei ole juhuslik, see on sõnum sinule. Sinu enda Inglid üritavad sinuga pidevalt kontakti saada ja numbrite nende poolt näitamine on üks viis sinuga suhtlemiseks.

Panin siia kirja kõik selle, mida Inglid soovivad number 8-ga näidata sulle, seega kõige olulisem on see, et sa kuulaksid nende nõuandeid, kuna mida rohkem sa Inglitega suhtled, nende nõu kuulad ja selle järgi tegutsed või isegi vahel maha rahuned, kui see on rahustav sõnum, seda rohkem nad hakkavad sind aitama. Seega ole alati tähelepanelik selle suhtes, mis sinu ümber toimub.

Üldiselt number 8 sümboliseerib harmooniat, tasakaalu, tasakaalu vaimse ja materiaalsuse vahel ning igavikku. Number 8 on tõepoolest igaviku number, mis võib sinu teele tulla siis, kui on sul vaja midagi saatuses muuta või see on lihtsalt märguanne, et kõik on hästi ja käid õigel saatuse rajal.

NUMBER 8

Number 8 tuuakse sinu Inglite poolt välja siis, kui nad annavad sulle vihjeks peagi saabuvast või juba saabunud edusammudest, edukusest, ambitsioonide ning unistuste täitumisest. Tavaliselt tuleb number 8 siis, kui see saavutus võib olla materiaalne või füüsiline, mitte vaimne.

Sinu poole on õnn tulemas ja materiaalne edukus, aga sa oled selle ka ise välja teeninud. On aeg tulnud, kus sa oled väärt seda, mida oled soovinud ja välja teeninud. Inglid annavad sulle teada, et sa oled neid kuulanud ja enda sisetunde järgi liikunud, see on ka põhjus, miks sa täna selle õnne enda õuele saad.

Sina pead olema aga positiivne, õnnelik ja lootust hoidma, et Inglid saaksid täpselt õigel ajal selle õnne sinu juurde tuua. Ole avatud positiivsetele sündmustele, niiviisi sa annad Inglitele võimaluse sulle kingituse tuua.

Peale kõige selle annab teada, et sa peaksid kasutama täna enda tegemistes enda oskuseid, enda annet või teadmisi täiel määral ära kasutama. Number 8 on siiski väga positiivne ettekuulutus, mida Inglid sulle soovivad näidata!

8 tuleb ka siis, kui sinu Inglid annavad märku, et sa oled ühe enda karma võlgadest tasunud, mille kaudu sa saad materiaalset küllust enda ellu tasuna.

NUMBER 88

Number 88 nägemine on samuti positiine, nagu ka ainult number 8 nägemine on. See kuulutab samuti ette isiklikke saavutusi, head materiaalset õnne ja külluse kasvamist.

Sa näed seda numbrit siis, kui on sulle antud saatuse poolt ideaalne hetk ja õige aeg enda töösuhtes muudatusi teha, neid aga positiivseid. Tööta täna suure hoolega, sind märgatakse ja sind võidakse tunnustada. Teine võimalus on see, et, kui sa teed tööd enda käel, siis Inglid soovivad, et sa pühendaksid ennast hetkel töösse, see on pikemas perspektiivis lihtsalt hetkel vajalik ning kasulik.

Peale selle soovitavad Inglid sul mõelda selle peale: "Kas sa teed õiget tööd? Kas see on see, mida sinu süda soovib teha?". Seda sellepärast, et sul on täna hea võimalus seda muuta, tee teoks need ideed, mis ammu sinu mõtetes on ringi liikunud, sinu Inglid annavad sulle teada, et sulle antakse edu sellele samale teemale.

Number 88 tuleb välja ka siis, kui Inglid soovivad sulle ette ennustada suurt elumuudatust, mis võib olla tööga ehk sissetuleku teenimisega seotud.

NUMBER 888

Sinu enda Inglid toovad sulle sõnumi 888, kui üks konkreetne etapp sinu elus hakkab läbi saama. Selleks etapiks on töö või mõni materiaalsem teema. Millelegi tõmmatakse joon alla ja sa saad eluga edasi minna. See võib olla ühe töö lõpp ja teise algus, see võib olla ka näiteks kodu valmis ehitamine. Ka koduga tegelemine võtab väga palju materiaalsust ehk raha ning Inglid võivad ka sellist teemat number 888-ga sümboliseerida.

Number 888 hakkab sinu ümber tiirlema ka siis, kui sinu Inglid soovivad sulle märku anda: "Lase vabaks, mine edasi, ära hoia kinni ja ela vabalt!". Järelikult on sinu saatusesse midagi paremat kirja pandud ja ainuke, kes võib sellest ilma jääda läbi hirmu oled ju sina ise. Seega mõtle hästi järgi, mida sa täna kardad, mida sa kinni hoiad või millest sa kardad ilma jääda. Siis nüüd mõtle see sama teema ümber, ehk ikkagi on hea, kui see sama asi sinu teelt lahkub, et saaks uks avaneda millegi palju positiivsema jaoks.

888 sümboliseerib ka head võimalust millegi endale saamiseks, see ei pea töö olema, see pea üleüldsegi olema ka materiaalne aspekt. See võib olla lihtsalt võimalus, mis hakkaks sind hästi teenima, seega vaata ja hoia silmad-kõrvad lahti ning oota, mis sinu teele tuleb. Ole hea ja märka võimalusi, sinu Inglid toetavad ja ütlevad sulle, et see võimalus on väärt proovimist.

Sinu iseloomule soovitavad Inglid sul jääda iseendaks ükskõik millises olukorras sa hetkel oled. See sõnum kehtib siis, kui sa seda tihti ei näe. Teised eelnevad sõnumid saadetakse sulle mitmekordselt, mitmeid päevi järjest, aga see tuleb vaid hetkeks ja rohkem ei kordu, siis see tähendab, et jää iseendaks.

NUMBER 8888

Inglid toovad sinu juurde number 8888, kui nad soovivad sul hetkel enda elu nautida, nad ei taha, et sa mõtleksid täna tulevikule ja sellele, mida kõike saab paremaks teha. Nad annavad sulle teada, et sul on hetkel elus kõik olemas, mille üle rõõmu tunda, sa pead ise lihtsalt silmad lahti tegema. Inglid annavad teada, et sa oled hetkel enda elus väga heas perioodis, seega ära karda ka selle ära kadumist. Vahel inimesed kardavad, et midagi halba tuleb ja nad ei ole harjunud heaga, siis see on see koht, kus tõepoolest midagi halba sind ees ootamas ei ole.

Meil kõigil on oma Ingel või Inglid, me oleme kõik valvatud, kui me eksisteerimine siin füüsilises kehas. Me ise peame olema targad ja märkama ning mõistma, mida meie kaitseingel soovib meile edasi öelda. Märka ja lahenda nende märke!

Lisaks võid luua endale "INGLITE KRISTALLIDE KOMPLEKTI", mille leiad minu artiklist "Inglite koju ja Aurasse kutsumine" SIIT.

Inglitega kontakti aitab saada Opaliit, Tselestiit, Küaniit, Labradoriit, Tansaniit, Safiir, Larimar, Sinine Kvarts, Sinine Sammalahhaat, Amasoniit, Skolessiit, Serafiniit, Valge Opaal, Lasuriit, Sodaliit, Ioliit, Aqua Aura, Ingli Aura jt. kristallid.