Menüü
Ostukorv

STRONTIANIIT poleeritud

STRONTIANIIT poleeritud KRISTALLID
STRONTIANIIT poleeritud
6.38€
Maksudeta: 5.23€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: STRONTIANIIT poleeritud

Võimalikud valikud

STRONTIANIIT on väga kauni välimusega kristall, millele on iseloomulikuks värvuseks valge. Sellest võib läbi kumada kollakat või helesinist varjundit. Strontianiit on positiivsuse, spirituaalsuse ja iseenda teekonna leidmise kristall. See äratab sinus üles elujõu, motiveerib tegutsema ja avab silmaringi, mis toetab tervet sinu eluteed.

Motivatsioon

Strontianiit motiveerib sind tegutsema, süstides sinusse eluenergiat ja elujõudu. Kui sa tunned, et viimasel ajal oled pidevalt väsinud, sa ei näe enda elus enam suuremat pilti ning tunned tohutut inspiratsioonipuudust, siis hoia Strontianiidi kristalli endale võimalikult lähedal. Kingi see inimesele, kellele soovid kinkida seda energiat.

Hoia seda kristalli Põhja-ilmakaares, sest seal asub töö ning isikliku edu saavutamise kanal. Selles ilmakaares toob see kristall head energiat töösse, enese teostamisse ning loomingusse. Lisaks aitab Strontianiit olla aktiivne, õigetele tegevustele end pühenduda, olla motiveeritud ja tegutsemisjanu täis. Seda kristalli võid sa kokku panna ka teiste kristallidega, mis toovad tööalast head õnne.

Heaolutunne

Tegemist on igati positiivse kristalliga, mis süstib heaolutunnet, parandab meeleolu ja suurendab isiklikku jõudu. Kui sa tunned, et sa ei suuda saavutada pooltki seda, mida teised suudavad, siis hoia pikaajaliselt Strontianiidi kristalli enda lähedal. See aitab sul enda tee üles leida, aidates sul näha ka enda tugevusi ning nende üle õnnelik olla. Üleüldiselt muudab see kristall sind võimekamaks ja isikupärasemaks.

Originaalsus

Kui sa soovid eristuda teistest inimestest, olla lahutatud "hallist massist" ja olla eriline, siis Strontianiit aitab selle kõige sinus välja tuua. See aitab sul sina ise olla, teistest vaba ning omada oma isiklikku arvamust kõige suhtes. See on enesekujundajamise kristall, mis aitab sul olla originaalne ja omanäoline.

Vastupidavus

Tegemist on kristalliga, mis aitab luua vaimset, emotsionaalset ja füüsilist vastupidavust. Väga kasulik kristall ajal, mil on suur töökoormus või sportlastele, kes soovivad end võimekamana hoida. Sportlastele soovitan lisaks Strontianiidile ka L-Arginiini ja L-Tauriini, mis on vajalikud aminohapped jõu ning võimekuse hoidmiseks.

Visioonid

Spirituaalse poole pealt aitab Strontianiit üles äratada sinus visioonide ehk nägemuste nägemise. Kui sind huvitab enda spirituaalne areng, siis on see suurepärane kristall selle jaoks. Kanna ja kasuta seda, et näha enda tulevikku ette. Tajuda seda, millised inimesed sind ümbritsevad. Näha unenägusid, millel on sügavamad tähendused ja avardada enda üleüldist spirituaalset väljavaadet.

Prohvetlikud unenäod

Hoia Strontianiidi kristalli enda voodi lähedal, et see saaks aktiveerida prohvetlikke ehk ettekuulutavate unenägude nägemist. Eriti kasulik on seda hoida Täiskuu ajal enda lähedal. See aitab Täiskuu kaudu sul soovmõtteid teele saata ja läbi une vastuseid küsida. Kui hoiad seda koos Phosposideriidi, Galaksiidi või Skolessiidiga, siis selle toime on veelgi tugevam.

Intuitsioon

Kanna Strontianiiti, kui soovid end ühendada intuitsiooniga, mis aitab sul vältida tegevusi või inimesi, mis või kes võiksid sulle liiga teha. Tegemist on elurõõmu ja õnnetoova kristalliga, mis ei lase sul kalduda teele, kus võid sattuda kurbusesse või pettumuse ohvriks. Sobib eriti hästi neile, kes ei oska õigeid inimesi enda kõrvale valida või on pidevalt draamade keskel, mis teevad liiga.

Töö juurde

Strontianiidi kristalli hoia enda tööjuures kaasas, kanna seda ehtena või hoia poleeritud kristalli töölaua peal. See suurendab sinu visioonide nägemust seoses tööga, aidates kaasa olla produktiivsem ning suurendab ideede välgatusi. Kui sinu töös on vaja pidevalt midagi välja mõelda või edendada, siis see kristall on täpselt sinu jaoks.

Lastele

Laste jaoks on Strontianiit eriti kasulik kristall. See aitab lapsel enda lapsemeelsuse säilitada, olles lootusrikas, positiivne ja optimistlik. Kingi enda lapsele tükike Strontianiiti ja sellega hoiad teda rõõmu ning õnnega koos. See kristall blokeerib sehkeldustesse ning draamadesse sattumist.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Strontianiit on kristall, mis aitab vaimset tervist tugevana hoida. Eriliselt hästi mõjub see ärevushäire ühele liigile, milleks on obsessiiv-kompulsiivne häire. Sellise vaimse häire korral tekivad inimeses tahtmatud ärevad mõtted, hirmud ning oskamatus enda mõtetest mitte lasta end kontrollida. Sellisel juhul soovitan Strontianiiti pikaajaliselt kanda ja enda lähedal hoida.

Obsessiiv-kompulsiivse häire korral on kasulik lisaks Strontianiidile kurgirohuõli, milles on gammalinoleen-hape. See aitab vähendada selle häire sümptomeid ja aitab toime tulla sellise vaimse seisundiga. 

PÄIKESEPÕIMIK JA KROONTŠAKRA

Strontianiit ühendab Päikesepõimiku Kroontšakraga, aidates õnnetundel tekkida ja sellest lähtuvalt tegutseda. Päikesepõimikus aktiveerib Strontianiit rõõmutunde, positiivse, tegutsemisjanu, mis suundub Kroontšakrasse ja seal omakorda headeks ideedeks, mis tuleviku parandamiseks sinu jaoks kasulikud on. Kanna seda kristalli Päikesepõimiku kohal (pikema kaelakee otsas, et see ulatuks Päikesepõimikuni, mis asub sinu naba kohal), et see saaks sellisel määral toimida.

SODIAAK

Strontianiit toob elurõõmu kõikidele neile, kes on tähtkujult LÕVI. Stontianiit suurendab Lõvi enesetunnet, parandab tema saatuseteed, tuues sinna hulgaliselt head õnne ning rõõmsaid hetki. Soovitan kõikidel Lõvidel tükikest Strontianiiti enda lähedal hoida ajal, mil on vaja saatusesse anda rõõmuks ning õnneks tõuke. Võid seda kasutada ajal, mil tunned sellest puudust või lihtsalt soovid enda elujärgi veelgi rohkem parandada.

Strontianiiti võid laadida Apofülliit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Jasmiiniviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid, näeb erinev välja sellest, ..
19.00€
Maksudeta:15.57€
JASMIIN on armastuse ja intuitsiooni lill. Jasmiin kannab endaga kaasas väga õrna, rahustavat ja puhast e..
3.70€
Maksudeta:3.03€
PHOSPOSIDERIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on iseloomulikuks mahe lilla toon. See lilla võib olla väga pastelne..
10.40€
Maksudeta:8.52€
GALAKSIIT on maagilise väljanägemisega kristall, mis meenutab väga enda väljanägemise poolest kosmost. Galaksiit on tumedat tooni k..
1.00€
Maksudeta:0.82€
CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani tooted on mõeldu..
14.30€
Maksudeta:11.72€
TAMMEVIIRUK on rahaõnne, külluslikke energiaid, edu ning rikkust edendava toimega. TAMMEVIIRUK- Tammeviirukit põleta materiaalse õnne aktiveeri..
3.20€
Maksudeta:2.62€
REIKIVIIRUK on valmistatud Sandlipuu põhjal, selles on Nag Champa lille õli ja taimepuru. Tegemist on käsitsi valmistatud viirukiga, ..
4.70€
Maksudeta:3.85€
Kristallidele on omased praod, jooned ja ka ebakorrapärasused. Tegemist on looduslike mineraalidega ning iga kristall oma eripärase struktuuriga o..
9.90€
Maksudeta:8.11€
PRASIOLIIT on roheline Ametüst, millele on omaseks väge hele toon. Prasioliidi tooniks on heleroheline, millest käivad läbi valged j..
4.50€
Maksudeta:3.69€
BRONSIIT on tumepruun kristall, mille pruunikas või tumedam osa sümboliseerib energiate maandamist, kaitset ja leevendust stressile. Kuldne osa v..
2.00€
Maksudeta:1.64€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.