Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon käekett "LAPSEOOTUS"

LA TENE erikollektsioon käekett "LAPSEOOTUS" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon käekett "LAPSEOOTUS"
28.80€
Maksudeta: 23.60€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: "LAPSEOOTUS"

Võimalikud valikud

Tegemist on piiratud koguses toodetega.

LA TENE erikollektsiooni käekett "LAPSEOOTUS" on väeehe, mis muudab Su mõttemaailma armastavamaks, aidates suhtuda armastavalt oma kaaslasesse ja kogu lapseootuse protsessi.

Ehe on kokku pandud Merevaigu ja Unakiidi kristallidest, mida kaunistavad metallist ja ülekullatud hõbedast detailid. See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.

MEREVAIK on universaalne armastusekristall. Tuues head õnne armastuses, liites kokku õigeid inimesi ning aidates vältida valede sammude ja valikute tegemist. Kandes Merevaiku, ei lange sa lõksu suhetesse, mis on ebaterved. Merevaik koos Roosa Opaaliga aitab ära hoida suhetetasandil eksiteele liikumist. Merevaik ühendab sind kaaslasega, kellega on vastastikused tunded, hoides ja kaitstes neid. Merevaik on kuningate kristall, mis tähendab, et see hoiab sinu elus küllust ega luba sellel laguneda. 

Merevaik kuulub kristalliteraapia alla, kuigi see ei ole konkreetselt kivim. Merevaik on kivistunud puu vaik ja on tekkinud taimest. Sellegipoolest kuulub Merevaik kristalliteraapia teemasse selle meeletute imevägede ja multifunktsionaalsuse tõttu. Merevaik on äärmiselt väärtuslik tervendaja ja sellel on mitmeid kümneid omadusi, miks seda enda ehtekollektsiooni lisada. Aastatega Merevaigu väärtus ainult tõuseb, nii nagu ka paljud teised kristallid muutuvad väärtuslikumaks, kuna seda jääb vähemaks. Merevaik tuleb peamiselt Venemaalt, Poolast, Baltikumist, Itaaliast ja seda leidub isegi Inglismaal. Merevaigule on omane väga kerge struktuur, üldiselt on see läbikumav ja värvid varieeruvad helekollasest mustjas-pruunini.

Merevaik Skandinaavia piirimail on tekkinud 45 miljonit aastat tagasi surnud Mändide vaigust ja Merevaiku on teadaolevalt kasutatud juba üle 2000 aasta enne meie aja arvamist tervendavatel eesmärkidel.

MEREVAIGU ERINEVATE VÄRVIDE LISAOMADUSED

Kollane
 Merevaik sümboliseerib positiivsust ja annab rohkesti optimistlikku suhtumist ning enesekindlust. Peale selle annab Kollane Merevaik erilist tervendust stressile ja aitab lahti saada ülimast negatiivsusest. Kollane Merevaik sobib neile, kes on ise leebema natuuriga ja kergesti haavatavad.

MEREVAIGU käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

-
Merevaigul on oskus inimese hinge muuta murevabaks ehk eemaldada hingest liigsed muremõtted ja negatiivse suhtumise. Merevaik on Päikesepõimikuga ja Sakraaltšakraga seotud, mis tähendab seda, et see suurendab üldist optimismi ning muudab inimest positiivsemaks. Käe peal kandes aitab see kõige enam jõudu nendesse Tšakratesse energiat anda.

- Merevaik on ülima armastuseõnne aktiveerija. Kandes Merevaiku käe peal, tervendad Sa sellega enda alumisi Tšakraid. Need omakorda aitavad Sul elu rohkem nautida, olla vitaalne ning suhtesse armastusega pühenduda. See viib Sind armastuseenergiaga kontakti.

- Merevaik on armastuseenergia kristall, mis aitab tugevdada kauapüsinud suhet, pikaajalist sõprust ja samas aitab see ka armastust ellu tuua. Põhiliseks armastusega seotud energiast on sellel kristallil see, et see oskab suhteid püsima panna. Kellel on probleem ühest suhtes teise jooksmisega, siis nendele on eriti kasulik Merevaigu kandmine.

-
Kanna seda kristalli, et suurendada enda hinges spirituaalset kasvamist, edasiminekut ja takistada üleüldist elu paigalseisu.

- Merevaik avab sinu mõttemaailma armastavamaks, aidates sul armastusega enda kaaslast võtta ja kõike kogu seda protsessi, mis lapseootele jäämisega kaasas käib. Merevaik ennekõike aitab lahti saada ülemuretsemisest, mis võib tekkida seoses rasedaks jäämisega. Merevaik aitab hirmutavatest mõtetest vabaks saada ja aitab avada sinu Sakraaltšakrat uue hinge jaoks.

- Merevaik on kristall, mis suudab lahendada sisemisi konflikte. Merevaik aitab alateadvuses olevaid probleeme vabaks lasta, millele sa ise ei oska seletust anda. See töötab sinuga hästi siis, kui sa tunned, et midagi sind häirib, kuid sa ei mõista mis see on. Merevaik aitab sellise stressi välja tuua ja selle ära tervendada. 

- Merevaik on energiate filtreerija, millel on oskus kõik sinu elus ebavajaliku, kahjuliku, negatiivse ja segava energia sinust eemale juhatada. Merevaik jätab sinu ellu kõik selle, mis sind õnnelikuks muudab, mis on sulle kasulik ja mis peab sinu elus eksisteerima. Merevaik on väga kasulik kristall, mis toob sinu ellu selgust ja muudab sinu elu paremaks.

- Merevaiku kasuta rahutalismanina. Lase oma muredel minna seda kristalli käes hoides või kandes. Merevaik aitab vabaks lasta halvast tujust, enesetundest ja kriitikast, mille teised inimesed on sinus põhjustanud. Kui sa oled energiatundlik ja haavatav, siis Merevaik aitab sinu habrast hinge kaitsta. See soojendab hinge ja tervendab sinu emotsionaalset keha. 

- Merevaik aitab Kaksikleegiga ühendust saada, teda ellu kutsuda ja temaga kohtuda. See kristall loob sinu ja tema vahele sideme. Kui teile on ette määratud selles elus kohtuda, siis te kohtute, Merevaik aitab seda protsessi kiirendada.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Merevaik aitab tervendada ennekõike immuunsussüsteemi ja metabolismi ehk ainevahetust.

- Võib öelda, et see on Krüsokolla kristalli kõrval üks võimsamaid immuunsuse tervendajaid.

- Aitab lahti saada hirmudest, mis on põhjendamatud või mis on lapsepõlvest tulnud. Merevaik tervendab eelmiste elude karmasid ja aitab tervendada neid haiguseid, millega me oleme sündinud. Need haigused on karmaatilised ja Merevaik annab emotsionaalset jõudu juurde, et sa ise suudaksid enda emotsioonidega selle haigusseisundi endas vabastada.

- Tervendab neeruprobleeme, maksaga seotud haiguseid, kõhunääred, soolestikuprobleeme ja seda kantakse ka vähki ennetavalt või vähihaigusele tervendusteraapia andmiseks.

- Vanemad inimesed võiksid Merevaiku ehtena kanda südame turgutamiseks ja südameveresoonkonna haiguste eest kaitsmiseks.

- Lastel soovitan ma kanda Merevaiku, et lahti saada pidevast haigestumisest erinevatesse viirus-, nakkus- või külmetushaigustesse.

Merevaigul on oskus leida ise üles see haiguse allikas, kuhu ta võiks tervendust anda, seega on seda kasulik nii ehk naa endaga kanda, isegi kui sa tunned, et sa oled terve.

SAKRAALTŠAKRA, PÄIKESEPÕIMIK JA SÜDAMETŠAKRA

Tervendab kõiki neid kolme Tšakrat.

Kui sul on füüsilised Sakraaltšakra-probleemid, siis soovitan sul kanda sellist kristalli nagu Merevaik. Merevaik tervendab Sakraaltšakrat ja on eriliselt kasulik siis, kui sul on juba füüsilised haigused küljes. Merevaik tervendab neerusid, alaseljavalusid ja seedeprobleeme.
  
SODIAAK

Tähemärgilt peetakse Merevaiku LÕVIDE ja VEEVALAJATE õnnetalismaniks. Eriti hästi mõjutab see armastuse- ja suhteõnne.

NUMEROLOOGIA

Merevaik on 31. kuupäeval sündinute õnnekristalliks. Merevaik toob sellel kuupäeval sündinule õnne igas eluvaldkonnas - toob õnne armastuses, terviseses ja lisaks toob see küllust tema ellu. Merevaiku on kasulik 31. kuupäeval sündinul endaga kanda ajal, mil on vaja suurendada õnneenergiat. Merevaik on 31. kuupäeval sündinule kasulikuks kristalliks ka juba sellepärast, et see aitab ja õpetab elu nautimist.

Merevaik on kristall, mis aitab sul üles leida enda õige teekonna, tuues õnne ka enda isikliku eriala või ande tuvastamisele. Merevaik muudab 31. kuupäeval sündinu armastavamaks, hoolivamaks, lahkemaks ja see on kristall, mis korrigeerib 31. kuupäeva negatiivseid iseloomujooni, tuues välja vaid positiivsed omadused. Merevaik üleüldiselt toob igas mõttes ja igal erineval tasandil head õnne. 

Merevaiku võid laadida Vanadiniit Bariit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Kaneeliviirukiga või Ylang Ylang eeterliku õliga


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Pärl ca 4,5 mm. Merevaik ca 8x5x3 mm.
MEREVAIK on universaalne armastusekristall. Tuues head õnne armastuses, liites kokku õigeid inimesi ning aidates vältida valede sammude ja valiku..
40.90€
Maksudeta:33.52€
Kõik merevaigud on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et toote, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on...
52.60€
Maksudeta:43.11€
Pildil olev Ahhaat viil ja kaelavõru ei kuulu toote juurde.Kõik merevaigud on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab se..
29.00€
Maksudeta:23.77€
Kõik merevaigud on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et toote, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on...
29.40€
Maksudeta:24.10€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omad..
17.50€
Maksudeta:14.34€
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
14.70€
Maksudeta:12.05€
Tooteid on piiratud koguses. La Tene erikollektsiooni käekett  "LAPSEOOTELE JÄÄMINE" on väeehe, mis tervendab Sinu Kroontšakrat, a..
65.50€
Maksudeta:53.69€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.