55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

CYTOPLAN L-TEANIIN

  • 18.90€

Toote detailid

  • Mudel: CYTOPLAN L-TEANIIN
  • Saadavus: Laos


CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani tooted on mõeldud inimestele, kes on terviseteadlikud ning usuvad ja usaldavad looduse väge.


La Tene butiikides müüdavad Cytoplani tooted on taimsed ja sobivad VEGANITELE.


CYTOPLAN L-TEANIIN TOIDULISAND VEGAN


L-teaniin on vaba aminohape ja seega ei kasuta keha seda valkude moodustamiseks. Vabadel aminohapetel on kehas täita hulgaliselt rolle, näiteks on l-teaniin lähteaineks mõnele neurotransmitterile. Suures koguses l-teaniini leidub teelehtedes.


* L-teaniin toetab alfa-ajulainete tootmist, mis on seotud lõõgastusseisundiga. Nii meditatsioon kui ka unistamine suurendavad alfa-ajulaineid, mis on samuti olemas REM-unefaasis.


* L-teaniin toetab GABA ehk gammaaminovõihappe tootmist (rahustav ajutransmitter).


* L-teaniin ei mõju uinutavalt ja seega võib seda võtta nii päevasel ajal kui ka magamaminekul.


* L-teaniin on aminohape, mis soodustab lõõgastumist ja on kasulik, sest ei põhjusta uimasust. Seega võib L-Teaniini kasutada ka päevasel ajal, mitte ainult õhtuti, kui soovitakse uinuda.


* Tegemist on loodusliku rahustiga, mida aitab närvidel ja lihastel lõõgastuda. Selle aminohappe puudus võib soodustada pinget, närvilisust, ärevust ja raskusi puhkamisega.


* L-teaniin mõjub positiivselt rahunemisele ja on eriti kasulik hetkel, kui oled millegi pärast endast välja läinud. Toetab sind stressirohkel ajal.


* Tegemist on aminohappega, mis takistab vaimset ülereageerimist. Näiteks, kui oled stressirohkes olukorras või kui sind miski ärritab, siis l-teaniin toetab sinu närvisüsteemi, aidates pidurdada paanikasse sattumist.


* L-teaniin on suurepärane toitaine sinu ajutegevusele, aidates kaasa keskendumisele, turgutades mälu ja kogu ajutööd. See on heaks toetavaks toidulisandiks ajule, nii nagu seda on ka Ajurveeda ravimtaim radioola.


* Tugev immuunsüsteem saab osaliselt alguse l-teaniinist sinu kehas. Selle aminohappe puudus võib kaasa tuua nõrgenenud immuunsüsteemi ja muuta keha tundlikuks erinevatele baketriaalsetele ja viiruslikele haigustele. Külmetuste perioodil, pimedal ajal ja eriti sügis-talvisel ajal on l-teaniin immuunsusele eriti kasulik. Võib mõjuda positiivselt ka välismaal reisides, aidates sind kaitsta sealsete haiguste eest.


* L-teaniin on potentsiaalne vähi ja kasvajate taandaja ning ennetaja. Selle aminohappe olemasolu kehas võib ennetada neid haiguseid.


* L-teaniin võib olla kasulik ka vererõhu tasakaalustamisel, aidates kõrget vererõhku alandada ja liiga madalat vererõhku tuua õigele tasemele.


* L-teaniin aitab kaasa unehäiretega võitlemisele, aidates parandada une kvaliteeti ja soodustada sügavasse unne jäämist. Kasuta l-teaniini vahetult enne magamaminekut, et unekvaliteeti parandada.


Loe L-teaniini kohta lähemalt SIIT.


KASUTAMINE


1-2 kapslit päevas eelistatult tühja kõhu peale toidulisandina või vastavalt ettekirjutustele.


1 kapsel sisaldab keskmiselt 250 mg l-teaniini.


HOIATUSED


Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte ületada päevast soovitatud annust. Mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Kui olete rase, imetate või võtate samal ajal muid ravimeid, konsulteerige enne tarvitamist oma arstiga.


KOOSTISOSAD


L-teaniin, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsli kate), mikrokristalne tselluloos, steariinhape.


Mitte-aktiivsed koostisosad: glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsli kate), mikrokristalne tselluloos, steariinhape.


Ei sisalda GMO-d, gluteeni, nisu, sojat, piima, lisatud suhkru-, maitse- ja värvaineid.


SÄILITAMINE


Hoida kuivas ja jahedas, otsese päikesevalguse eest kaitstuna. Hoida lastele kättesaamatus kohas.


PARIM ENNE: vt purgi põhja.


60 kapslit


Kapsli suurus ca 19 mm

Lisainfo
Lisainfo Hoida kuivas ja jahedas, otsese päikesevalguse eest kaitstuna. Hoida lastele kättesaamatus kohas. NETOKOGUS: 60 kapslit. Kapsli suurus 19 mm. PARIM ENNE: vt purgi põhja. PÄRITOLURIIK: Suurbritannia

Sildid: CYTOPLAN, Tervisetooted, vitamiinid ja mineraalained, l-teaniin, teaniin, aminohape, neurotransmitter, alfa-ajulained, lõõgastus, looduslik rahusti, rahusti, lihaste lõõgastus, pinge, närvilisus, ärevus, puhkus, rahunemine, rahu, stress, ülereageerimine, närvisüsteem, paanika, aju toit, mälu, ajutöö, immuunsüsteem, bakteriaalsed haigused, viirushaigused, külmetus, pime aeg, sügis-talv, reisimine, vähk, kasvaja, vererõhk, unehäired, une kvaliteet, magamine, vegan, vegantoode, taimne

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja