Menüü
Ostukorv

BUDDHA punane

BUDDHA punane VÄEESEMED
BUDDHA punane VÄEESEMED
BUDDHA punane VÄEESEMED
BUDDHA punane VÄEESEMED
BUDDHA punane
14.40€
Maksudeta: 11.80€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: BUDDHA punane

BUDDHA sümbol kannab endas sisemise rahu väge, head õnne, tervenemist, tasakaalu ja jõudu motiveerimaks meid, et iga päev peab elama kooskõlas loodusega. Buddha kutsub inimesi elama meid loodusega koos ja austama kõike seda, mida Maa on loonud.

Buddha sümbol toob inimestes välja selginemise, aidates mõtteid selgeks saada ja emotsioone tasakaalustada. Buddha sümboleid tuuakse enda kodudesse ja loodusesse loodud suurte kujude juures käiakse hinge puhkamas. Kui sa tood enda koju Buddha kujusid, siis sa tood sellega enda koju head õnne, rahu, tervenemist ja motivatsiooni. Buddha on Dhyna Mudra, mis tähendab seda, et see Buddha on meditatsiooni asendis. Nii nimetatakse Buddhat, kelle käed on tema süles. Selles positsioonis puhkab Buddha parem käsi tema vasaku käe peal.

Punane sümboliseerib armastuse-, kire-, romantika-, elujõu- ja füüsilise väe energiat. Lisaks sellele aitab punane tervendada Juurtšakrat.

Tehniline
Mõõdud Buddha mõõdud ca 10,5x4,5 cm.
VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraami..
6.00€
Maksudeta:4.92€
Pilt on illustratiivne. Pildil olevad  Pietersiit poleeritud, eeterlikud õlid ja viiruk ei kuulu komplekti.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja ..
26.60€
Maksudeta:21.80€
BUDDHA sümbol kannab endas sisemise rahu väge, head õnne, tervenemist, tasakaalu ja jõudu motiveerimaks meid, ..
42.40€
Maksudeta:34.75€
BUDDHA sümbol kannab endas sisemise rahu väge, head õnne, tervenemist, tasakaalu ja jõudu motiveerimaks meid, et iga päev peab elama..
12.40€
Maksudeta:10.16€
BUDDHA sümbol kannab endas sisemise rahu väge, head õnne, tervenemist, tasakaalu ja jõudu motiveerimaks meid, et iga päev peab elama..
14.40€
Maksudeta:11.80€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.La Tene meeste käekett "BRONSIIT" nugget on loodud vaid na..
20.40€ 24.00€
Maksudeta:16.72€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene meeste käekett JÄÄR "HEA ÕNN" on loodud spetsiaalselt neil..
35.70€
Maksudeta:29.26€
Tooteid on piiratud koguses.SANDLIPUU küünlal on väga tugevad keskendumist soodustavad omadused - see aitab keskenduda eesmärgile, mille ole..
13.90€
Maksudeta:11.39€
RUBIIN on punakat tooni kristall, mille peamisteks leiupiakadeks on Keenia, Madagaskar, Mehhiko ja Kambodža. Rubiini leidub k..
29.00€
Maksudeta:23.77€
ROOSA KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
4.00€
Maksudeta:3.28€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.