Menüü
Ostukorv

BUDDHA pruun

BUDDHA pruun VÄEESEMED
BUDDHA pruun VÄEESEMED
BUDDHA pruun VÄEESEMED
BUDDHA pruun VÄEESEMED
BUDDHA pruun
14.40€
Maksudeta: 11.80€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: BUDDHA pruun

BUDDHA sümbol kannab endas sisemise rahu väge, head õnne, tervenemist, tasakaalu ja jõudu motiveerimaks meid, et iga päev peab elama kooskõlas loodusega. Buddha kutsub inimesi elama meid loodusega koos ja austama kõike seda, mida Maa on loonud.

Buddha sümbol toob inimestes välja selginemise, aidates mõtteid selgeks saada ja emotsioone tasakaalustada. Buddha sümboleid tuuakse enda kodudesse ja loodusesse loodud suurte kujude juures käiakse hinge puhkamas. Kui sa tood enda koju Buddha kujusid, siis sa tood sellega enda koju head õnne, rahu, tervenemist ja motivatsiooni. Buddha on Dhyna Mudra, mis tähendab seda, et see Buddha on meditatsiooni asendis. Nii nimetatakse Buddhat, kelle käed on tema süles. Selles positsioonis puhkab Buddha parem käsi tema vasaku käe peal.

Pruun sümboliseerib tasakaalu, pingete maandamist, energiate tasakaalustamist, Juurtšakra ja Sakraaltšakra tervendust, loodusega kontaktis olemist ning halbadest aegadest välja tulemist.

Tehniline
Mõõdud Buddha mõõdud ca 10,5x4,5 cm.
ÕLILAMP on eeterlike õlide põletamise jaoks mõeldud vahend, mis annab sulle võimaluse saada taimsetest õlidest kätte nende tervendavaid omadusi. ..
8.80€
Maksudeta:7.21€
VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraami..
3.50€
Maksudeta:2.87€
PRUUN ARAGONIIT alus (A)
AINUEKSEMPLAR
AINUEKSEMPLAR!PRUUN ARAGONIIT pärineb peamiselt Marokost ja Mehhikost. Pruuni Aragoniidi peamiseks toimeks on energiate maandamine, see ..
125.00€
Maksudeta:102.46€
PRUUN ARAGONIIT alus (C)
AINUEKSEMPLAR
AINUEKSEMPLAR!PRUUN ARAGONIIT pärineb peamiselt Marokost ja Mehhikost. Pruuni Aragoniidi peamiseks toimeks on energiate maandamine..
145.00€
Maksudeta:118.85€
BUDDHA sümbol kannab endas sisemise rahu väge, head õnne, tervenemist, tasakaalu ja jõudu motiveerimaks meid, ..
42.40€
Maksudeta:34.75€
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. R..
1.00€
Maksudeta:0.82€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.