Menüü
Ostukorv

PÄIKESEKIVI pendel

PÄIKESEKIVI pendel VÄEESEMED
PÄIKESEKIVI pendel
18.60€
Maksudeta: 15.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PÄIKESEKIVI pendel

PÄIKESEKIVI aitab sinu elu rõõmsameelsemakspositiivsemaksõnnelikumaks ja rahulolu pakkuvamaks muuta. Aitab materiaalseid unistusi täide viia.

Päikesekivi on väga võimsa positiivse energiavibratsiooniga kristall, mis toob päikest selle inimese ellu, kes seda kristalli kasutab. Päikesekivi on täpselt sinu jaoks, kui sa tunned, et sa vajad positiivset laengut ja oskust elada elu rõõmsameelsemalt. Päikesekivile on omane beežikas-oranžikas värvus, mille seest võib välja kumada läikivat ja sädelevat osa. Päikesekivi lihvimata kujul on tuhmim ja poleeritud kujul erksamate tooniga. Päikesekivi peamisteks leiupaikadeks maailmas on Kanada, India, Venemaa, Kreeka ja ka Norras on seda olemas.

Päikesekivi sees olevad sädelevad osad on Hematiidist tekkinud ehk selles kohas on Päikesekivi sees Hematiiti. Paljudel Päikesekivi kristallidel ei ole läikivaid kohti väga näha ja seda kõike sellepärast, et maapõues selles samas kohas ei pruukinud Hematiidi osakesi väga palju olla. See annab sulle väikese ja huvitava teadmise juurde selle imelise kristalli kohta.

Päikesekivi on positiivsust täis kristall, mis õhkab endas enesekindlust, iseseisvust ja originaalsust. Päikesekivi aitab inimesel endal muutuda selliseks nagu on Päikesekivi - kristall, millel on olemas kogu jõud, mis suudab kõik enda ümber positiivseks muuta. Kristall, mis on igal eluhetkel kasulik ja vajalik.

Päikesekivi on Päikesepõimiku kristall, mis annab Päikesepõimikule juurde väga palju kasulikku energiat. Päikesepõimiku Tšakra kohta eraldi saad lugeda SIIT.

Päikesekivi on väga suureks abiliseks sellisel eluperioodil, kus sul on emotsionaalselt väga raske olla. Perioodil, kus sa ei suuda energiat endas leida, et edasi liikuda ja sul on vaja emotsionaalset tuge. See on kristall, mis peatab kurbuse, stressi ja depressiooni teket. See on kristall, mis hoiab sind alati positiivsel ja optimistlikul lainel. Päikesekivi aitab igas elu hetkes säilitada rõõmsameelsust. Kui sa tunned, et elu ei ole enam väärt elamist, siis Päikesekivi võiks olla sinu kaaslaseks. Päikesekivi aitab sinu hingest likvideerida suitsiidsed ja negatiivsed mõtted.

Päikesekivi on kristall, mis aitab sul vabaneda inimestest, kes sulle liiga teevad ja keda sa tegelikult enda ellu ei soovi. Kui sa kasutad seda kristalli enda kodus, siis see aitab eemale hoida inimesi, kes toovad sinu ellu ebaõnne. Sa võid tükikese Päikesekivi lisada oma kodu kaitse kristallide keskele. Kaitse kristalle hoitakse kodu välisukse kõrval. Kui sul seal veel kristalle ei ole, siis Päikesekivi võib olla sul seal üks esimesi.

Päikesekivi aitab lahti saada pidevast rasvase toidu vajadusest, aidates rasvase toidu liigtarbimisest vabaks saada. Päikesekivi annab hingele vajalikku energiat, mida see otsib rasvasest toidust. Seega on hea Päikesekivi kanda just siis, kui soovid dieeti pidada või end rohkem distsiplineerida. 

Päikesekivi aitab sul enda eluga alati edasi liikuda. Päikesekivi on kristall, mis ei lase sul seisma jääda ükskõik, millises olukorras sa ka ei ole. Kui sul on täna raske, siis Päikesekivi õpetab sulle, et see ei tähenda, et sa peaksid nüüd sellesse raskusesse seisma jääma. Päikesekivi õpetab pead püsti hoidma ja alati sirge seljaga elule vastu seisma. Päikesekivi toob hinge elujõudu, mis aitaks tuleviku peale mõelda, seda planeerida ja alati motiveeritud olla elu paremaks muutmise nimel.

Päikesekivi aitab olla edukalt 5D-tasandil kuni Pluuto ajastu lõpuni (Astroloogia järgi kuni 2025. aasta juuli keskpaigani) ja sealt edasi pääseda 7D-tasandile. Lisaks aitab see sul pürgida täielikult enda missioonini. Päikesekivi on õnnetalisman ning see kaitseb täielikult sinu missioon. Kanna seda Südametšakral, et see sinus avaneks. Missioon - see, milleks sa siia maailma sündisid. Unikaalsuse välja tooja.

Päikesekivi on enesekindlust suurendava väega kristall, mis muudab inimese julgemaks, pealehakkavamaks ja iseseisvamaks. Kristall, mis õpetab iseenda eest seisma, enda unistustele vastu minemist ja enda ambitsioonide nimel pingutama. Kristall, mis paneb sind liikuma ja enda edu nimel tööd tegema. Kristall, mis muudab inimese originaalseks, tuues välja unikaalsed omadused ja muutes inimese isikupärasemaks. Kui sa soovid olla väljapool halli massi, olla silmapaistev ja eriline, siis Päikesekivi aitab sul selliseks inimeseks muutuda.

Päikesekivi on materiaalses mõttes väga kasulik kristall, aidates materiaalset edu ja õnne suurendada. Kristall, mis aitab rahavoolul liikuma hakata ja raharattal peatumatult töös olla. Päikesekivi aitab majanduslikku edu kasvatada, andes sulle häid ideid selle kohta, kuidas edu saavutada. Lisaks sellele on Päikesekivi kristall, mis suurendab rahaõnne kõiges selles, mida sa teed ja milles oleks võimalik teenida.

Päikesekivi aitab iseendale seatud eesmärke, ambitsioone ja unistusi ellu viia. Kui sa soovid midagi luua nagu näiteks projekti käivitada ja tänu sellele isiklikku edu koguda, siis Päikesekivi on toeks sul sellel teekonnal. Päikesekivi aitab ambitsioonidele head õnne anda ja nendele eksisteerimiseks saatuseteel ruumi luua.

PENDLID on väeesemed, millega on võimalik vaadata minevikku, olevikku ja tulevikku. Pendlid on kõige lihtsamad ennustamise vahendid, mida on lihtne kasutada ja igale poole kaasa võtta. Pendlitega on võimalik vaadata enda tervist, lähedaste tulevikku, küsida nõu enda käikude suhtes jne.

PROHVETLIKKUS

Päikesekivi on väga heaks pendliks, kui soovitakse erinevatel teemadel vastuseid saada, mis on seotud töö, äri tegemise või rahaga. Päikesekivi ise on nende energiate kandja ja oskab väga hästi sulle nendel teemadel nõu anda. Lisaks materiaalsetele teemadele võib loomulikult ka teisi küsimusi Päikesekivi pendli käest küsida. Lihtsalt need on teemad, millele oskab Päikesekivi väga selgeid vastuseid tuua.

Päikesekivi käest võid analoogseid küsimusi küsida:

"Kas minu äriline idee on edu toov?", "Kas ma peaksin selle idee äriks muutma?", "Kas mul tasub see tööalaline pakkumine vastu võtta?", "Kas selle ideega ma teeniksin raha?" jne.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Päikesekivi on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. Kristallidest, milles on metalliühendeid, ei ole soovitatav tervendaval eesmärgil kristallivett teha.

- Päikesekivi pendliga tervendatakse Päikesepõimikuga seotud probleeme, antakse sellele energiat juurde samal ajal, kui seda pendlit siis erinevatel põhjustel kasutatakse.

 - Päikesekivi pendliga on võimalik vaadata seda, kas Päikesepõimik töötab või mitte. Selleks hoitakse seda pendlit Päikesepõimiku kohal ning esitakse samal ajal mõtteline küsimus: "Kas minu Päikesepõimik töötab?" Kui Päikesepõimik töötab, siis on kõik hästi, aga kui ei tööta, siis võib olla seal emotsionaalne või isegi füüsiline probleem olemas. 

- Päikesepõimiku kohta saad veel lisaks lugeda minu ühest artiklist SIIT.

- Kui pidevalt pendeldada selle pendliga Päikesepõimiku kohal, siis see aitab vabastada blokaade sellelt Tšakralt, mis on seotud seedehäiretega ja materiaalsete probleemidega. Päikesepõimik peab olema terve, et sinu elus oleks küllus.

- Päikesekivi on kasulik seedimisele, ainevahetusele, metabolismi ergutamisele, mürkide kehast väljutamisele ja erinevate ainevahetus probleemide korral. Leevendab lihaskrampe, puhastab tervet tšakrasüsteemi, kroonilisi kurguhaigusi.

- Aitab ravitseda depressioonis inimest või seda, kes ei taha enam elada. Aitab suitsiidsetest mõtetest lahti saada ja tugevdada elutahet. Vanematel inimestel aitab säilitada nooremeelsust ja aitab neil olla aktiivsed ning täis eluenergiat.

- Päikesekivi on kasulik neile, kes kannatavad ajavahest tekkiva stressi all. Sobib neile, kes reisides tunnevad end kehvasti ja ei suuda enda unerežiimi ajavahe tõttu uuesi paika saada. 

-  Aitab ravitseda neid, kellel on negatiivsed mõtted ja kes ei ole enda kehaga rahul.

PÄIKESEPÕIMIK

Päikesepõimik on sinu kehas eksisteeriv neljas Tšakra, mis on seotud materiaalse kindlustundega, tööedu, hea õnne, positiivsuse ja optimismiga. Kõike seda aitab sul Päikesekivi saavutada, kuna see on Päikesepõimiku kristall. 

Päikesekivi on kristall, mis on kõige enam seotud Päikesega. Päikesekivi neelab Päikeseenergiat ja see laeb end kõige kiiremini just Päikesevalguse all. Päikesekivi on sarnase toimega nagu on Päike, see annab sulle vajaminevat energiat ja jõudu, et sa saaksid eksiteerida. Päikesekivi soovitan ma sulle, kui sa soovid selle meie jaoks kõige vajalikuma tähega kontaktis olla ja sellelt jõudu saada. Lisaks sellele tervendab Päikesekivi sinu Päikesepõimikut ja asendab talvisel ajal, mil sa Päikese käes vähem liigud, selle energia, mida tavaliselt pakub sulle Päike. Seega on Päikesekivi kõige kasulikum just pimedamal ja talvisel ajal.

LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Päikesekivi pendlit soovitan ma laadida Šampanja Aura geoodi peal või kõrval ja puhastada aeg-ajalt Mürriviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

ENERGIAKRISTALLID PENDLIKOTTI VÕI -KARBI SISSE

Energiakristallideks sobivad väga hästi Mesikaltsiit või Kollane Kvarts. Need kaks kristalli suurendavad selle pendli väge ja geood aitab pendli töökorras hoida. Pendli kristalle hoia eraldi omakorda koti sees, et need pendlit ära ei lõhuks.

Täispika pendli artikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.

Tehniline
Mõõdud ca 4x1,5 cm
MESIKALTSIIT on kollakat tooni ja läbikumava tekstuuriga Kaltsiidi üks liikidest. Mesikaltsiit näeb enda tekstuurilt küllaltki prag..
10.10€
Maksudeta:8.42€
KOLLANE KVARTS on üks Mäekristalli ehk Kvartsi liikidest, millel on iseloomulikuks kollane sügav toon. Kollast Kvartsi leidub p..
1.00€
Maksudeta:0.83€
MÜRR on punakaspruuni värvi ja väga hea lõhnaga kummivaik. Mürr on pärit Somaaliast ja see pärineb commiphora myrrha puu kuivanud m..
4.40€
Maksudeta:3.67€
PALO SANTO ja MÜRRI viiruk aitavad kaasa süvapuhastuse rituaali tegemisele. Mõlema viiruki puhul on tegemist tugevatoimeliste viirukitaimedega, milleg..
24.90€
Maksudeta:20.75€
KOLLANE KVARTS toob positiivsust, enesekindlust, eneseväärikust ja austust. Hoiab ära halba tuju, kehva enesetunnet, stressi ja on kasulik vaimse..
22.10€
Maksudeta:18.42€
Pilt on illustreeriv. Ahhaat viil ei kuulu tipu juurde.APOFÜLLIIT on teada-tuntud meditatsiooni, Inglite ja armastuse kristall. Apofülliit..
8.90€
Maksudeta:7.42€
VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraami..
6.40€
Maksudeta:5.33€
SARDOONÜKS on õnne-, heaolu- ja enesekindluse tõstmise kristall. Sardoonüks pärineb peamiselt Indiast, Uruguaist, Brasiiliast j..
2.70€
Maksudeta:2.25€
La Tene kristallikomplekt SÕNN "RAHAÕNN" on spetsiaalselt Sõnni tähtkujus sündinuile. See kristallikomplekt toob rahaõnne, aktiveerib r..
13.50€
Maksudeta:11.25€
AMETÜST on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kasutatakse ja samas ka kantakse ehtena ning kasutatakse Feng Shui teraapiates...
37.20€
Maksudeta:31.00€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.