Menüü
Ostukorv

PALO SANTO ja MÜRR viiruk

PALO SANTO ja MÜRR viiruk VÄEESEMED
PALO SANTO ja MÜRR viiruk VÄEESEMED
PALO SANTO ja MÜRR viiruk VÄEESEMED
PALO SANTO ja MÜRR viiruk VÄEESEMED
PALO SANTO ja MÜRR viiruk
24.90€
Maksudeta: 20.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PALO SANTO ja MÜRR viiruk

PALO SANTO ja MÜRRI viiruk aitavad kaasa süvapuhastuse rituaali tegemisele. Mõlema viiruki puhul on tegemist tugevatoimeliste viirukitaimedega, millega on võimalik teha väga efektiivset energiapuhastust iseendale, ruumidele kui ka esemetele.

Kasuta seda universaalset viirukit süvapuhastuse jaoks Noorkuu, Täiskuu, Päikesevarjutuse või Kuuvarjutuse ajal. Palo Santo aktiveerib positiivsete energiate kasvu, Mürr puhastab kõik takistavad energiad.

Selle viirukiga on võimalik puhastada ärasõnumist ja äraneedmist. Kui sul on teadmine, et keegi soovib sulle halba või tunned, et justkui ebaõnn on sind üles leidnud, tee vähemalt nädal aega järjest selle viirukiga Aurapuhastust. Mediteeri selle viiruki suitsu kõrval, suuna negatiivne energia endast eemale ja keskendu hea energia tekkele. Soovi head, vabasta halb.

PALO SANTO on müstilise ja saladusliku väega puu, mis kasvab Lõuna-Ameerikas. Palo Santo on olnud ka indiaanlaste seas üks enimkasutatavaid taimi. Palo Santo puu kasvab Amazonase vihmametsades ja see on kaitse all. Seda puud ei tohi maa seest välja juurida ega puuoksa katki murda enne, kui selle puu surnud osad on olnud mitmed aastad sealsamas maas. Alles aastaid surnud olnud puu tükke võib kasutada. Palo Santo ladinakeelne nimetus on bursera graveolens. Selle nimi tuleb hispaania keelest ja see tähendab püha puud. Nimi tuleb selle puu maagilistest toimetest. 

Palo Santo on ülimalt hea lõhnaga ja seda kasutatakse põletamiseks nagu Salveidki. Palo Santol on meeletult hea aroom ja kui sulle meeldib selle lõhn ning see on sinu jaoks atraktiivne, siis see tähendab, et sa ise omad sügavat hinge. Palo Santo sobib neile, kes on avatud spirituaalsele arengule ja usuvad, et maailmas eksisteerib kaks elu, milleks on vaimne ja füüsiline. 

Palo Santo  on tõeliselt võimsa ja saladusliku väega, millel on oskus puhastada kõike seda, millega see müstiline suits kokku puutub. Olgu siis selleks inimese Aura, kristallide energia või kodu Aura. Palo Santo tervendab energiaväljasid ja sellepärast on see väga kasulik. Kui energiaväljad ei tööta korralikult ja seal on halba energiat, siis hakkavad juhtuma halvad asjad, nagu näiteks haigused, kurbus, stress ning ka õnnetused.  Palo Santo puu imelise väe ja kasutamise kohta saad lugeda pikemalt SIIT.

PALO SANTO VIIRUK

- Palo Santot on alati hea kasutada vahetult peale Salvei rituaaltõrviku kasutamist (ka nende rituaalitõrvikute, milles on Salvei koos mõne teise taimega). Kuna Salvei puhastab ära negatiivse energia, mis ei lase heal õnnel kasvama hakata, siis Palo Santo on Salveile ideaalne järelpuhastaja. Palo Santo suudab kasvatada puhastusrituaali ajal kodukeskkonda, kristallidesse ja inimeste Auravälja uut energiat.

- Palo Santo toimed hakkavad kõige enam tööle siis, kui sa kasutad seda regulaarselt. Eriti siis, kui sa ei ole enne viirukite ja taimesuitsudega üldse kokku puutunud. Esmalt see töötab energia puhastamise suunas ja siis hakkab see energiakanaleid avama ning rahu tooma. Palo Santo suits muudab sind rahulikuks, aitab närvilisust maandada ja sobib põletamiseks siis, kui sa ise tunned, et sul on vaja midagi, mis tooks positiivsuse kiirelt tagasi.

- Palo Santo on rõõmu toov taim, mis loob enda ümber head energiat. Kui soovid, et Sinu kodus oleks pererahval alati hea tuju, sa suudaksid oma kodu nautida ja end seal hästi tunda, siis Palo Santo aitab sellist enesetunnet luua. Hoiab eemal sinu ja pereliikmete halba tuju ning muudab rõõmsamaks. Palo Santo Suits aitab lahti saada vihatundest või ärevusest. Kasulik kasutada kohe, kui majas on olnud riid või mõni halb sündmus, et vabaneda kiirelt liiga tegevast energiast.

- Põleta Palo Santot, kui soovid suurendada oma õnne. Kasuta seda regulaarselt, et olla õnnelik. Positiivsus on kõige suurem energia, mida see taim meile pakub. Tunneta selle taime väge, kui Sa seda rituaalides kasutad. See muudab Su hinge alati rõõmsaks.

- Palo Santo suits eemaldab negatiivsuse ja seejärel jätab see su ümber oma müstilise väe, mis aitab ligi kutsuda külluslikku energiat. Seega saab seda kasutada ka endale hea õnne ligi kutsumiseks.

- Palo Santo on parim rituaalitaim, millega aktiveerida ja kasvatada enda elus head õnne. Kui soovid end hästi tunda, siis kasuta seda regulaarselt. Palo Santo aitab ka soove teele saata kui seda kasutades kannad samal ajal MäekristalliGoldriverit või Rutiilnõeltega Kvartsi. Kosmos reageerib igale sinu energeetilisele võnkele, seega see on sinu võimalus avada end headele energiatele, mis Maale kiirgavad. Kasuta Palo Santot, et avada enda hea õnn alati ja igavesti -  Palo Santo on selleks parim.

- Palo Santot põleta kui soovid aktiveerida külluseenergiaid ja nende kanaleid. Põletades seda regulaarselt, muutub Sinu enda Auraväli ja ka kodu, kus seda kasutati, küllust ligi tõmbavaks. Eriti kasulik on Palo Santot kasutada külluse- ja rahaõnnekristallide lähedal, et neid aktiivsemaks muuta. Palo Santo aktiveerib küllusekristalle kui seda põletada samas toas kristallidega, mille oled enda koju sellel eesmärgil toonud. Küllust aitab koju tuua näiteks Tsitriin, hoia seda kodu Kagu ilmakaares, kus asub Feng Shui järgi sinu isiklik küllusenurk!

- Kui Palo Santo suitseb, siis see rahustab maha rahutud energiad. Aitab taastada tasakaalu, harmooniat ja head enesetunnet. Kasuta Palo Santot alati hetkel, kui soovid end tasakaalustada. Soovitan seda põletada igakuiselt, et tagada oma kodu ja hinge harmoonia.

- Palo Santo aitab saavutada iseendaga sügavat kontakti. See on väga soodne spirituaalseks arenguks. Avab meeled arenguks ja aktiveerib sinus teadmiste voolu. Seda põletades võid tunda, kuidas hakkad mõtlema väga olulistele teemadele ja jõuad kergelt järeldusteni, mis sind edaspidises elus aitavad. 

- Kasuta Palo Santot regulaarselt, kui soovid hingelt areneda, enda intuitsiooni tugevaks muuta ja olla kontaktis oma sisemise häälega.

- Kui sa tunned, et sul on vaja loomingulist inspiratsiooni ja motivatsiooni, aga sa ei suuda seda mitte kusagilt leida, siis kindlasti põleta Palo Santo viirukit.

- Tervendab astmat, grippi, stressi, depressiooni, aitab leevendada peavalusid, hingelist valu ja pettumustunnet. Palo Santo viirukit on soovitatav tuppa suitsema panna just külmetushaiguste korral, sest aitab neist kiiremini välja tulla ja tugevdab immuunsust. Soovituslikult sinna tuppa, kus viibib haige või enim läbikäidavasse ruumi ja magamistuppa. 

- Uskumuste põhjal arvatakse, et Palo Santo suitsu regulaarne kasutamine aitab hoida eemal selliseid raskeid haiguseid nagu vähki. Seda selle energeetilises mõttes. See tähendab seda, et Palo Santo aitab stressitaset maandada nii, et sellel haigusel ei oleks sinu Auras soodsat kohta arenemiseks. Vähk aktiveerub Auras, kus on palju stressi ja negatiivsust.

- See on ideaalne taim puhastusrituaalide jaoks, kui soovid puhastada kristalle või kodu. See on universaalse toimega, seega võid ükskõik millisel Kuufaasil seda kasutada. Puhastab kõiki kristalle ja aktiveerib neid kiiremini energiaid välja andma.

- Palo Santo puud või viirukit ning Lavendliviirukeid-küünalteeterlikku õli on väga kasulik korraga põletada (suitsema seada). Lavendli ja Palo Santo kooslus loovad väga intensiivse ühise energia, mis aitavad kristalle igal kujul puhastada ja nende energiaid võimsamaks muuta. Põleta neid kahte taime üheskoos toas, kus asuvad sinu kristallid, kristallehteid ja igasugused väeesemed, mis on naturaalsetest kristallidest valmistatud. Lavendel ja Palo Santo loovad nii sinu kodule kui ka sinu kristallidele universaalse puhastuskuuri. Kõige kasulikum on neid koos põletada Kuu esimese veerandi päeval.  Loe minu artiklit selle kohta, mida sa kindlasti võiksid Kuu viimase veerandi ajal teha. Selle artikli leiad SIIT.

- Palo Santo viirukit soovitan kasutada kodu välisukse ehk esiku tervendamiseks. Feng Shui järgi on välisuks sinu külluse, armastuse, kaitse ja pereõnne allikaks. Seetõttu on välisukse energiat vaja tervendada ja tervena hoida. Kui sa tunned, et sinu kodus ja perekonnas ei ole head õnne, siis kindlasti võta ette selle tervendamine. Eriti täiskuu ajal.

-Erinevad seguviirukid Palo Santoga on samuti tõhusad. Iga taim lisab sellele lisaväärtust ning nende ühine vägi on hinge rikastav.

- Kasutage erinevates rituaalides või maagiates, kus Palo Santo olemasolu on tähtis.

MÜRR on punakaspruuni värvi ja väga hea lõhnaga kummivaik. Mürr on pärit Somaaliast ja see pärineb commiphora myrrha puu kuivanud mahlast. Mürripuud kasvavad lisaks Somaaliale ka Etioopias, Sudaanis ja Araabia poolsaartel. Tegemist on täiesti naturaalse ja loodusliku spirituaalse tervendusvahendiga. Mürrist valmistatakse viirukeid ja selle kuivanud mahla on võimalik kasutada põletamise eesmärgil. Mürr on tugev tervendaja ja äärmiselt kasulik igale spirituaalsele inimesele. 

MÜRRIVIIRUK

- Mürrist valmistatud viiruk on kasulik koduabiline energiate puhastamisel ja muutmisel. Viirukeid on alati kasulik põletada ajal, mil sa soovid tuua kohest muudatust oma kodusesse atmosfääri, enda Auravälja, mõnda teise keskkonda või oma kristalle aktiivsemalt tööle seada. Viirukite kasutamine on igati kasulik ja need võiksid alati olla esindatud eeterlike õliderituaalitaimede ja küünalde kasutamise kõrval.

- Mürriviiruk puhastab ära negatiivsed energiad, mis tekitavad spirituaalseid blokaade. Kui sa tunned, et sa ei arene edasi, sa ei taju hästi enda intuitiivset häält, sa ei oska alati märke lugeda, kui sul neid vaja on, siis Mürriviiruk on täpselt õige valik.

- Tegemist on taimega, mis aitab eemaldada negatiivseid energiaid, mis ei lase sul tunnetada ja tajuda. Usun, et igal inimesel on Mürri ühel või teisel eluetapil vaja. Kui ollakse liialt kinni materiaalses maailmas, tegeletakse tööga ja pühendatakse end materiaalsete murede lahendamisele, siis on normaalne, kui intuitiivsed oskused sinu sees sulguvad. Mürr aitab sind sellest blokaadist vabaks päästa.

- Põleta Mürriviirukit ajal, mil soovid end valgustada, avada ja enda arengule tõukavat jõudu anda. Ole Mürriviiruki suitsu lähedal, puhka ja naudi selle meeldivat aroomi. Põleta Mürriviirukit enda intuitsiooni-, spirituaalse arengu ja Inglite kristallide lähedal. Mürr sobib ideaalselt nende kristallide puhastamiseks ja tööle aktiveerimiseks.

- Mürriviiruki põletamine on äärmiselt kasulik ajal, mil Kuu on Kalades. Kalad on müstikat ja spirituaalsust sümboliseeriv sodiaak. Kui Kuu on Kalades, siis avaneb igaühel meist (hoolimata sellest, mis on meie päikesemärk ehk tähtkuju/sodiaak) võimalus intuitiivsemaks muutuda ja erinevaid spirituaalseid protsesse edukalt läbi viia. Mürr on sellel ajal eriti kasulik abiline.

- Mürriviirukit põleta siis, kui sa mediteerid või teed üksinda joogat. Mürr aitab vabastada pinge, mis ei pruugi sul võimaldada sellistes tegevustes keskenduda. Lisaks aitab Mürr tuua läbi mediteerimise visioone ja kasulikke prohvetlikke nägemusi. Kui põletad mediteerimise ajal Mürri, siis kindlasti kasuta meditatsiooni läbiviimisel ka erinevaid meditatsioonikristalle. Kristallid ise juba aitavad mediteerida ja visioonidel tekkida. Kui sa näiteks soovid saada kontakti teispoolsuse, Inglite või hingedega, siis kasuta mediteerimisel Dumortjeriiti või Opaliiti. Kõikidel meditatsioonikristallidel on oma vägi, mida need mediteerimisse lisavad.

- Paranda lapse enesetunnet õppimise ajal Mürri viirukiga, see aitab parandada keskendumist ning ei lase lapse rõõmsameelsusel suurte kohustuste keskel kaduda. Laps peab enda elu nautima ja olema võimalikult stressivaeses keskkonnas, et tema hing säiliks ilusa ja heana, et tema positiivsus ja optimism ei kaoks. Puhasta vähemalt korra nädalas Mürri viirukiga lapse tuba.

- Mürriviiruki põletamine aitab sind emotsionaalselt tasakaalu viia. Kui sa tunned, et sinu sees käivad emotsioonid üles-alla, palju on ebaselgust ja sul on raske endast aru saada, siis lase Mürriviirukil end tervendada. Hinga selle viiruki imelist lõhna sisse ja lase sellel end tasakaalustada.

- Mürr aitab vabastada sind maagiatest ja rituaalidest, mis on sinu peale pandud. Nendest, mis on kahjulikul eesmärgil kellegi teise poolt tehtud, näiteks needusest või halba soovivatest loitsudest. Mürri regulaarne põletamine aitab halba energiat vabaks lasta tervest sinu Auraväljast. Mida vähem kannad sa endaga kaasas halba energiat, seda rohkem õnne ja positiivsust sa endaga kaasas kannad. Mürr muudab tuju heaks ja loob hea enesetunde.

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.

Koduenergiate puhastamine ja uue energia loomine

Miks on Salvei number 1 energiatervendaja? Kuna Salvei puhastab absoluutselt kõik segavad ja seisma jäänud energiad, millel ei ole hea toime. See on madala energia eemaldaja. Seetõttu kasutatakse seda alati esimesena ning kui Salvei puhastus on tehtud, siis toimivad teised energiad tõhusamalt. Ilma selleta jääb alles madal energia, mille peale ei saa positiivsust, õnne ega armastust energeetiliselt ehitada. Peale seda kasuta taime, mille energiat soovid luua enda ümber.

Seega 1. samm - Salvei. 2. samm - vabalt valitud taim. 3. samm - Palo Santo (energiate kinnitamiseks). Kui teed kodupuhastust sellises järjekorras on see ideaalne ja nii saad soovitud tulemused kõige kiiremini. Salvei teeb energiad puhtaks, vabalt valitud taim annab sulle selle, millest unistad ning Palo Santo võimendab ning annab juurde lisajõudu.

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Tehniline
Mõõdud Pakis ca 4 viirukit. Põleva osa suurus ca 19 cm, läbimõõt ca 7,8 mm. Viirukid on kvaliteetsed, põlevad kaua ja tehtud käsitööna. Pakend on samuti valmistatud käsitööna.
PALO SANTO puu (1 tk)
Enim müüdud
Pilt on illustratiivne. PALO SANTO on müstilise ja saladusliku väega puu, mis kasvab Lõuna-Ameerikas. Palo Santo on olnud ka indiaanlas..
3.20€
Maksudeta:2.67€
VIIRUKIPUU ja MÜRRI seguviiruk on rahustava, meeli tervendava, Auravälja kaitsva, energiaid maandava, keskendumist soodustava ja spirit..
3.70€
Maksudeta:3.08€
PALO SANTO ja VIIRUKIPUU viiruk koosneb kahest väga tugevast tervendavast taimest. Palo Santo on müstilise energia edendaja, positiivsuse suurenda..
5.80€
Maksudeta:4.83€
MÜRRI JA KOPAALI viirukisegus on kaks väga tugevat puhastavat taime. Mõlemad aitavad kaasa selgustunde loomisele, meeltesegaduse eemaldamisele, ai..
5.80€
Maksudeta:4.83€
PALO SANTO ja SANDLIPUU viiruk koosneb kahest traditsioonilisest tervendustaimest. Mõlemad viirukitaimed on seotud positiivse energia kasvatamiseg..
5.80€
Maksudeta:4.83€
TSITRONELLA ja SIDRUNHEINAVIIRUK tõstab meeleolu, parandab tuju ja tervendab koduenergiat. Üheskoos loob see viiruk positiivse keskkonna ja e..
3.70€
Maksudeta:3.08€
SANDLIPUU on väga rahustava toimega, sellest valmistatud viirukit kasutatakse ärevustunde leevendamiseks. Kui sa tunned, et sa oled muutunud väga..
4.50€
Maksudeta:3.75€
PALO SANTO puu (1 tk)
Enim müüdud
Pilt on illustratiivne. PALO SANTO on müstilise ja saladusliku väega puu, mis kasvab Lõuna-Ameerikas. Palo Santo on olnud ka indiaanlas..
3.20€
Maksudeta:2.67€
MYSTIC TEMPLE ehk HINGELINE ARENG on India traditsiooniline viiruk, mille eesmärk on aidata sul spirituaalselt kasvatada. See on hingelist..
5.10€
Maksudeta:4.25€
LÕHNHEIN ja SEEDRIPUU on suurepärane duo ja sobivad kokku nagu valatult. Lõhnhein loob õnne, positiivsust ja head energiat, Seedripuu puhastab ne..
7.90€
Maksudeta:6.58€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.