HINGED VALIVAD ENDALE VANEMAD JA LÄBI SELLE KA LAPSEPÕLVE KARMA

by in UUDISED, TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .

Minu käest on päris palju tuldud küsima, et: "Tene räägi mulle, miks mina sündisin enda perekonda või miks minu laps valis just mind enda vanemaks ja kas sellel on ka mõni sügavam tähendus ning kuidas see süsteem üldse käib?" ja kuna ma täna öösel unes nägin seda, et ma pean sellele veidi seletust andma, siis ma seletan enda visiooni hingede liikumisest ja ka sellest, kuidas ma suudan tuvastada, kas laps hakkab perekonda sündima.

Igal hingel, kellele antakse inimese kogemus ehk võimalus inimesena elada, on ette määratud saatus, mida ta käima peab. Igal hingel on olnud eelmised elud, kas siin Maa peal või väljapool Maad kusagil teises dimensioonis või planeedil. Me oleme osa tähetolmust, universumist ja suurest tohutult võimsast energia süsteemist. Üks etapp võib sinu hingel olla siin Maa peal õppetunde saada ja see elusüsteem võib käia sul siin mitmete sündide ning surmadega.

Iga hing valib endale välja ema ja isa selle kaudu, milliseid kogemusi ta soovib saada. Peale seda, kui me oleme eelmisest elust lahkunud ja ootama jäänud taassündi, otsustab sinu enda hing selle, mida ta soovib kogeda, kellega ta soovib kohtuda, milliseid taaskohtumisi ta soovib endale saada ja palju muud. Hinged valivad endale neid inimesi, kellega nad on võinud eelmises elus kohtuda ja läbi selle soovivad nad karmat sinuga lahendada ning sünnivadki sinu perekonda.
Loomulikult sa ise ka valisid niiviisi enda elukäigu välja.
Teine variant on see, et hing tahab kogeda midagi, mida just sina saad talle pakkuda ja ta ei pruugi olla sinuga seotud eelmistes eludes, vaid sina saad selle võimaluse talle anda.
See võimalus võib olla katsumusterohke või täis armastust, igal hingel on oma erinev tee ja seda ei saa üldiselt lahterdada ning seletada. Igatahes on see nii, et sina ise valisid enda ema ja sina ise valisid ka oma isa välja.

Toon mõne näite selle kohta, kuidas sinu valikud sind on mõjutanud ja näiteks miks mõnel hingel isa või ema üldse ei olegi selles elus, vaid on see teadmine, et oled kellegi laps. Kui sa oled sündinud perekonda, kus oled vaid sina ja sinu ema, mitte isa, siis sa ise enne taassündi soovisid saada kogemust selle kohta, et sa ei tunneks isa armastust.

Miks nii tehakse ja soovitakse niiöelda halba kogeda? Sellel on suur põhjus ja niiviisi sinu hing arenebki. Me kõik valime katsumusi, et õppida ja hinge põhimõte on kasvada, areneda, jõulisemaks muutuda, tugevamaks saada, spirituaalsemaks muutuda ning õppida seda universumi tundma. Siia Maa peale on sind saadetud selleks, et sa käiksid kõik inimese võimalused läbi. Tajudes kurbust, pettumusi, armastust, õnne, viha jne. Kui sa õpid enda kogemustest, siis saad nendest vabaks, kui sa ei õpi ja annad alla, siis jääd pidurduma selle õppetunni juurde senikauaks, kui see on läbitud ning õpitud. Ükski valu ei tule sinu juurde põhjendamatult, sa oled selle ära teeninud, kuna see teema on sul veel õppimata. Kui sa õpid enda probleemidest ja mõistad, miks üks või teine asi sinuga elus juhtunud on või juhtub, siis edasi liikumine on lihtne ja saad enda karmast, sellest samast karmast vabaks, mida sa oled iseendale valinud. Saad selle õppetunni õpitud ja edaspidiselt seda ei tule, kui sa tõepoolest oled enda hinge sees selle teemaga rahu teinud. Niiviisi on inimese hing loodud ja see on ka põhjus, miks just üks või teine hing meie eludesse saabub. Me ise valime enda kaaslased välja ja oma lapsepõlve õppetunnid lähtudes sellest, mis meil eelmises elus õppimata jäi. Lapsepõlv annab tõuke tulevikule ja valu, mida lapsepõlves oled tundnud, aitab sul lahendada neid eesmärke, mille oled endale tulevikku seadnud. Ehk selle sama valu õppetund annab tee oskusele oma unistusi täita, ilma sealt tuleneva valuta ei oskaks sa enda sooviga midagi teha.

Mina näen, kuidas hinged tulevad Aurasse ja valivad endale ema-isa. Iga hing eksisteerib inimese mõiste järgi umbes kaks aastat enne seda sinu Auras ennem, kui ta sündima asub. Ta sätib end sinu energeetikasse sisse ja valmistub elama, õppides sind tundma ennekõike ning hindama olukorda, kas ta soovib seda katsumust vastu võtta. Ma saan inimestele kõige enam ette ennustada kaks aastat enne seda, kui lapseootele jäädakse, kuna hing kinnitub Aurasse enamvähem selle perioodi jooksul. Kui hinge Auras ei ole, aga soovitakse last saada, siis seda takitstatakse ning ei lubata ja lapse ootus ei pruugigi tekkida.

Lastel ei tohi mitte kunagi sundinda sündida, kuna kui sa sunnid teda sündima ja meeleheitlikult planeerid lapse sündimist ette, siis sa kutsud hinge enda juurde liialt ruttu. Ei tohi hingel mitte kunagi sundida sündinda, kuna ta ei pruugi selleks eluks valmis olla ja ta ei pruugi sinu hing olla. Kui inimene, eriti naine soovib paaniliselt lapseootele jääda ja sellest on tekkinud kinnisidee, siis ta võib kutsuda enda juurde hinge, kes ei ole üldse valmis sündima. Lastel peab laskma ise tulla, mitte ootama jäädes, vaid lihtsalt võimalusel lasta tekkida. Kui hing on valmis tulema, siis jääbki naine väga kiirelt lapseootele, kuna hing soovib sündida. Kui konkreetne paar ei saa omavahel lapsi, siis on see märk sellest, et nende kahe inimese ühisel saatusel ei ole sellele hingele seda pakkuda, mida see hing soovib saada, kes on välja valinud näiteks endale juba ema. See hing võib seal Auras eksiteerida, aga ei pruugi mitte kunagi sündida selle mehe lapsena, kellega koos see naine on.

Kui lapsepõlv on hea, rahulik ning armastav perekonna poolt, siis sellel samal hingel ei pruukinud olla eelmises elus armastav elu algus ja ta soovis seda kogeda. Kellel on äärmiselt raske minevik seljataga, nemad on ise soovinud kogeda seda või eelmisest elust liialt kiirelt ning ülekohtuselt ära läinud, sellisel juhul jääb hing kinni ning sünnib probleemidega tagasi. Probleemidega sellepärast, et ta saaks karmast vabaks ning uut elu hakata elama alles siis, kui see sama karma on vabanenud. Meile võidakse uus algus luua, aga alguse tegemisega peame alati vanad võlad ära lõpetama. See, kellel on armastav lapsepõlv olnud, see hing tegi eelmise elu lõpus endaga rahu ning leppis olukordadega, mis tema elust läbi käisid. Hiljem aga hakkavad välja lööma erinevad probleemid ja katsumused selles elus, millega ta eelmises elus leppis, aga ära ei lahendanud.

Elu on üks suur õppetund, sa võta igat hetke enda elus õpetusena, igat probleemi õppimiseks ja igat inimest enda ellu õpetajana.
Uuendatud: 18.04.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja