Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - lapsed RSS Feed

15 veebr MILLE ÜLE OLLA TÄNULIK - 42 VALGUST SINU ELUS
0 2650
Oleme eelnevalt sinuga rääkinud tänulikkusest, kuid sellest võiks vestelda ikka ja jälle. Eriti just siis, kui sul või ükskõik kellel on hingeliselt keeruline olla, tuleb tänulikkusele tähelepanu juhtimine kasuks. Sellel on oodatust suurem mõju ja võime sind toetada, kui sa enne tä..
14 mai 7 MÄRKI INIMESEST, KES MÕJUB SINU LAPSELE HALVASTI
0 24389
Lapsed imiteerivad, matkivad ja võtavad vastu teiste inimeste käitumist. See muudab nad väga haavatavaks ning mõjutatavaks. Lapsed on avatud, kuid see, et nad õpiks ära oma perekonna tavad, käitumise ja elumustri, on vajalik osa nende arengust. Kuid see sama võib saada ka ohtlikuks, kui keegi hakkab..
15 veebr EMOTSIONAALSELT EBAKÜPSETE VANEMATE KASVATUS ON TRAUMEERIV
admin 0 23401
Lapsepõlv on kõigi elus üks habras aeg. Ilus ja hea oleks see, kui lapsepõlves pakuksid turvatunnet, heaolu ja armastust vanemad. Alati aga nii ei lähe ja üle maailma peavad paljud lapsed kahjuks elama peredes, kus vanemad või vanem on emotsionaalselt ebaküpsed.Emotsionaalne ebaküpsus võib lapses lu..
30 dets 2021. AASTA LAPSED - METALLIST KESTAS ÕRN HING
admin 0 13930
Numeroloogia ja astroloogia on mõlemad osa minu kirest. Ma naudin nende tõlgendamist ja veel enam seda, et saan selle salakoodi sulle lihtsalt lahtiseletatuna edasi anda. Aasta, millal me sündinud oleme, annab meile kaasa oma mõjutuse, mis kujundab meie eluteed ja iseloomu. Lapsed, kelle sünniaastak..
31 juuli 2020. AASTA LAPSED - SÜNNIGA KAASNEV ELUÜLESANNE
admin 0 9760
Numeroloogial on tohutu vägi, mida ei tasuks alahinnata. Igal aastanumbril on oma energia, mis kandub tervesse sellesse aastasse. Nii saavad ka lapsed, kes sellel aastal sünnivad, oma sünnikaarti oma sünniaasta energia. See kinnitub terveks eluks nende Auravälja. Iga aasta sümboliseerib ka teatud ül..
29 juuli TÄISKUU - KAITSE LAPSELE
admin 0 10432
Laps on kõige suurem varandus ja lapse heaolu on armastava vanema jaoks kindlapeale kõige olulisem asi. Elu ise aga ei ole alati ohu- ja murevaba. Kui tunned, et sinu lapsel on vähe kaitset, ta satub kergesti probleemidesse, keegi kiusab teda või sa lihtalt soovid teda kaitsta ohtude eest, siis see ..
12 veebr VANEMATE JA LASTE VAHETATUD ROLLID - VÕIMALIK EELMISE ELU KARMA
admin 0 7024
Karma on igavesti kestva energiaga, kui seda ei tervendata. Kui sa õpid enda õppetundidest, siis sa vabastad Karmat. Kui sa ei õpi neist või lood ise enda ellu probleeme, siis sa kasvatad igavesti leegitsevat Karmat. See võib kanduda sinu tulevikku, et se saaks seal lahendatud, või ilmutab enda hoop..
03 sept KRISTALLID LASTELE KOOLI JAOKS
admin 0 8427
Ma olen eelnevalt põgusalt võtnud selle teema üles, aga nüüd, kus viimasel ajal on nii paljud lapsevanemad minu juurde tulnud sooviga, et ma jagaksin enda teadmisi kristallide kohta, mis sobiksid lapsele kooli kaasavõtmiseks, siis on see ilmselge märk olnud selle kohta, et see tuleb siia põhjalikuma..
21 mai ÕPETA OMA LAPSELE, KUIDAS ARMASTADA
admin 0 29567
Armastus on tugevaim vägi, mida omada suudame. Vägi, mis suudab purustada kõik halva, negatiivse ja raske. Armastus on meie kõigi hingede jaoks sama vajalik, kui toit meie kehale, see on hingetoit. Armastus on emotsioon ja energia, mida me suudame ja saame ise toota. Seda tuleb osata teha. Kui seda ..
27 dets 2019. AASTA HINGED JA NENDE ÜHINE EESMÄRK
admin 0 4639
Iga hing, kes sünnib siia Maa peale, sünnib põhjusega. Mitte ükski sünd ei ole "juhuslik" ega ka "vale". Meil kõigil on olemas oma missioon, eesmärk ja vajadus siin eksisteerida. Me sünnime, kuna meil on eesmärk täitmiseks. Igalühel meist on olemas meie väga isiklikud ülesanded, igalühel meist on va..
31 juuli SINU LAPS VÕIB OLLA SINU ÕPETAJAHING
admin 0 17417
Lapsed on kõige suurem varandus, mis ühel inimesel saab olla, kõige väärtuslikumad, hinnalisemad ja kallimad. Varandus, mida iga lapsevanem võiks hoida kui midagi habrast, mis vajab pidevat hoolt, armastust, tähelepanu ja kaitset. Kui lapsi hoida ja kaitsta, siis nende hingeline väärtus vaid suurene..
31 juuli SKORPION LAPSENA - TEMA ERILINE ISELOOM
admin 0 12547
Kas sina kasvatad enda kodus väikest Skorpioni poissi või tüdrukut? Või sa oled ise kord olnud väike Skorpion? Igatahes jagan sulle veidi mõtteid selle kohta, milline on kaheksas sodiaak Skorpion väikse lapsena ja beebieas. Kuidas ema-isa peaksid tema erilisi külgi mõistma ja kuidas temaga harmoonia..
Tooted 1 kuni 12, kokku 13 tootest (2 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.