NUMBER 5, 55, 555 JA 5555 NÄGEMINE NING SELLE INGLITE SÕNUM

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

 

Kui sind pidevalt kummitavad number 5 või 5555, siis tea seda, et sinu enda Inglitel on midagi tähtsat sulle öelda. Ühesuguste numbrite nägemine ei ole juhuslik, see on sõnum sinule!

Panin siia kirja kõik selle, mida Inglid soovivad number 5-ga näidata sulle, kõige olulisem on see, et sa kuulaksid nende nõuandeid, kuna mida rohkem sa Inglitega suhtled, nende nõu kuulad ja sellejärgi tegutsed või isegi vahel maha rahuned, kui see on rahustav sõnum, seda rohkem nad hakkavad sind aitama. Seega ole alati tähelepanelik selle üle, mis sinu ümber toimub.

Üldiselt number 5 sümboliseerib isilikku vabadust, loomingulist väljendusviisi, vabaks saamist, vabat suhtlemist ja aktiivset elutempot või elu aktiivseks muutumist.

NUMBER 5
 
Number 5 pidev nägemine igal pool erinevas kontekstis on Inglite märguanne sulle selle kohta, et kõik see, mis sind täna ümbritseb ja on uus, lase sellel enda ellu tulla. Number 5 annab märku uuest eluetapist ja Inglid annavad sulle soovituse : "Säilita rahu, kuna asjad peavad lihtsalt muutuma". Tavaliselt sellel ajal võib õhus olla pinget ja paljud asjad muutuvad sinu ümber. Inglid soovitavad sul niiöelda vooluga kaasa minna, kuna iga positiivse asja ellu tulekul on vaja teha korrektuure, mis võivad hulganisti pingeid sinuni tuua. Seega need pinged on ootamist väärt. Inglid tungivalt annavad sulle märku, et sa ei tohiks mitte mingil juhul takistada kõike seda, mis ümberringi toimub. Ehk, kui midagi hakkab lagunema, siis las see laguneb. Vastasel juhul sa muudad enda saatuse rada kehvemaks ja astud samm tagasi enda elus.

Peale selle soovitavad Inglid number 5 nähes sul endal rohkem inimestega suhelda, nad soovivad, et sa astuksid välja "mugavustsoonist" ja lõpetaksid enesesse tõmbumise. Seega, mõtle, kas sa oled viimasel ajal soovinud rohkem üksinda olla ja leiad ettekäändeid, miks mitte minna ühte või teise kohta. Inglid jälgivad sind ja annavad sulle märku, et hakka suhtlema!

Number 5 nägemine on Inglite märguanne ka selle kohta, et täna sa ei tohiks langetada otsuseid põhinedes materiaalsusele, riski, kuna sul on õnne antud.

NUMBER 55

Number 55 nägemine on tugev sõnum sinule, selles sõnumis on kombineeritud kaks viite, mis sümboliseerivad "vanast jamast vabanemist". Aga ära arva seda, et Inglid vabastavad sind lihtsalt vanadest sidemetest, suhtest või teemadest, mis sinu elus on olnud. Inglid annavad sulle märku, et :"NÜÜD ON ÕIGE AEG!" selleks. Nad toetavad sind, kui on vaja kellelegi välja öelda sõnu mida kardad, nad toetavad, kui on vaja suhe lõpetada või töökoht üles öelda. inglid annavad sulle märku, et nüüd on õige aeg, kuna uued head võimalused on sinu jaoks avatud. Kui teed nii, siis lähed kohe eluga edasi. Kui sa aga Inglite sõnumit ei kuula, siis kaob võimalus ja jääb vana jama sinuga. Kui sa näed number 55, siis sa tegelikult tead täpselt, mis on see "vana jama", mis enam sinu ellu ei kuulu, kuna sa oled selle peale juba pikka aega mõelnud, aga julgust ei ole olnud edasi liikumiseks.

Kui näed number 55, siis on see märk sellest, et Inglid teevad tõsist tööd sinu selja taga, et vabastada vanu sidemeid ja tuua uusi häid asju sinu ellu. Neil on lihtsalt sinu abi vaja, kuna nad ei saa sellel kõigel lasta juhtuda, kui sa midagi selleks ei tee.

NUMBER 555

Number 555 tuleb sinu juurde kui sa hoiad vanu probleeme endaga kaasas pidevalt. Kui päris aus olla, siis see number on "Inglite riidlemine sinuga" ja kui seda numbrite kombinatsiooni pidevalt näed, siis soovitan sul kiirelt tegutsema hakata kuna, kui me Ingleid kuulda ei võta, siis nad väsivad meid aitamast ja abiinglid võivad kaitseingli kõrvalt lihtsalt lahkuda.

Number 555 nägemine on konkreetne märk selle kohta, et sa pidevalt muretsed, kardad, mõtled üle, oled ärev ja seda kõike sa teed täiesti põhjendamatult. Järelikult need hirmud ei ole hirmu väärt ja need hirmud on seotud kuidagi ka sinu minevikuga. Inglid annavad sulle märku, et lase vabaks minevik, ära too seda endaga igale poole kaasa ja sa näed, kuidas kõik hakkab paremuse poole liikuma.

Peale selle annab number 555 märku sulle selle kohta, et on soodne aeg enda loomingulisust töösse lülitada. Kas sul on mõni kunstiline anne? Kas sa oskad midagi enda kätega valmistada? Mõtle selle peale, Inglid näevad midagi sinus, mida saab positiivselt ära rakendada, nii, et see tooks materiaalset ja emotsionaalset õnne sinu poole.

NUMBER 5555

Number 5555 nägemine on õnnelik sõnum sinu poole, see on märk sellest, et sinu poole hakkab väga palju positiivsust tulema, aga see tuleb kellegi teise või isegi mitmete inimeste poolt. Sulle tuuakse õnne läbi inimese, olgu siis kasvõi see, et sinu ellu hakkab armastust tulema, hea sõber ilmub välja või leiad ükspäev end hoopis teistsuguses seltskonnas, kes jääb sinuga pikaks ajaks kokku.

Et see nii juhtuks, soovitavad Inglid sul ise olla avatud, lasta elul muudatusi teha, vabastada hirm ja olla loominguline. Kõike seda, mida eelmised number 5, 55 ja 555 sulle soovitab teha.

Meil kõigil on oma Ingel või Inglid, me oleme kõik valvatud, kui me eksisteerimine siin füüsilises kehas. Me ise peame olema targad ja märkama ning mõistma, mida meie kaitseingel soovib meile edasi öelda. Märka ja lahenda nende märke!

Inglitega aitab kontakti saada Opaliit, Tselestiit, Küaniit, Labradoriit, Skolessiit, Valge Opaal, Lasuriit, Sodaliit, Ioliit, Aqua Aura, Ingli Aura jt. kristallid.
Uuendatud: 11.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja