KÜLLUSE KOJU KUTSUMINE - TÄISKUU MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA .

 

See on vist kõigile teada, et eestlane on hingelt maausku ja nõiarahvas. Seda olen ma saanud aru siin aastate käigus, et paljudele meeldib maagia ja rituaalide tegemine. Viimasel ajal on väga palju küsitud justnimelt külluslike maagiate kohta, mida saaks iseenda külluse energia ja hea õnne tõstmise jaoks teha. Tegelikult on kõige lihtsam teha kodus üks maagia, mis aitaks sinu koju küllust igal kujul ligi tuua.

See on "KÜLLUSE KOJU KUTSUMISE" maagia, mida tehakse Täiskuu loomise ajal. Täiskuu hakkab looma end juba paar päeva enne Täiskuu päeva ja lõpetab enda energia tegevuse paar päeva pärast õiget päeva. Seega, kui sa tead millal Täiskuu end loob, siis sa saad valida enda jaoks sobilikuma päeva selle maagia tegemiseks. Loomulikult kõige parem oleks, kui sa teeksid seda täpselt õigel päeval, kui Täiskuu vägi on maksimaalne.

Täiskuu ajal on just seda maagiat kõige parem teha. Täiskuu päevad ma postitan alati nädala kristalli artiklites ära.

MAAGIA TEGEMISEKS LÄHEB SUL VAJA:

- HOBUSERAUD

(Hobuseraud võiks olla kasutatud, see tähendab
seda, et see võiks olla hobuse jalas kunagi käinud. Seda
sellepärast, et sellel on siis kümme korda võimsam vägi.)
- KANEELI VIIRUKID
- KORIANDRI & SIDRUNHEINA KÜÜNAL
- TSITRIIN TIPP
- TSITRIIN GEOOD
- KRÜSOPRAAS
- MALAHHIIT
- ROHELINE AVENTURIIN
- NUGA
(Nuga, mida toidu valmistamisel ei kasutata.)

Maagias vajalikke esemeid, kristalle ei vahetata välja alternatiivsete vastu, sellisel juhul maagia ei toimi. Kui soovid maagiat teha, siis soovitan kõike täpselt järgida, see on ka maagia saladus. Kui kasutad õigeid elemente, siis maagia toimib.

Kristallid, mida maagias kasutan, on kõik külluse kristallid, mis hakkavad hobuseraua kaudu majja küllust ligi meelitama.


MAAGIA TEGEMINE:

1. Maagiat teed enda kodus Kagu poolsemas toas. Kagu sümboliseerib jõukust, küllust ja materiaalset edu. Hiljem kristallid, mida maagias kasutad asetad enda külluse nurka teenima. Kui külluse nurk on juba olemas, siis saad sinna lisakristalle, kui sul seda ei ole, siis on see hea algus külluse nurga loomise jaoks. Need kristallid saavad endale väga hea energia, millega need koju küllust ligi meelitama hakkavad.

Maagia tegemiseks leiad seal toas sobiliku laua, kapi pealse või koha täpselt külluse nurgas, kus sa saaksid seda teha.

2. Maagiat tee siis, kui sa tead, et sa ei pea mitmeid tunde kodust välja minema (küünla põlemisaja pärast). Esmalt sa paned täpselt kolm Kaneeli viirukit maagia tegemise koha peal suitsema. Seejärel lähed enda välisukse juurde ja paned ka sinna kolm Kaneeli viirukit suitsema.

3. Nüüd võtad Koriandri & Sidrunheina küünla ja noa, tõmbad noaga küünla peale kolm ühesugust Ruuni kõrvuti. Ruuniks on FEHU, selle leiad "Ruunidega ennustamise" alt. Fehu joonistad nii, et otsad oleksid üles poole asetatud küünla peal. Ruunid ürita võimalikult keset küünalt joonistada ja võimalikult suured. Fehu aitab maagial üldse toimima hakata, seega see on vajalik. Kolme Fehu joonistamise ajal keskendud sellele, et küllus sinu majja tuleks ja sinu elu muutuks külluslikumaks. Keskendumine on ülioluline!

4. Peale Ruunide joonistamist asetad küünla enda koha peale, selle ümber asetad hobuseraua ja hobuseraua ümber asetad kristallid. Nii, et küünal oleks hobuseraua keskel ja kristallid ümbritseksid neid.

5. Nüüd võtad tiku, paned selle põlema, mõtetes lausud "Küllus tulgu majja, küllus tulgu ellu!", nii korrutad senimaani kuni küünla oled põlema pannud. Seejärel kustutad tiku.

6. Küünla koos teiste väeesemetega jätad omale kohale, lased küünlal põleda esimesel päeval nii kaua kui saad. Viirukitel lased lõpuni põleda. Küünalt kustutades lausud uuesti selle lause "Küllus tulgu majja, küllus tulgu ellu!". Igal päeval põletad küünalt kuniks see otsa saab. Iga kord, kui küünla põlema paned ja kui kustutad selle lausu seda sama lauset. Küünal tuleb ära põletada enne järgmist Noore Kuu loomist ehk sul on aega umbes kaks nädalat, aga mida kiiremini sa seda põletatud saad, seda parem.

7. Kui küünal on otsa saanud, siis asetatakse kristallid, mis on külluse maagiat täis külluse nurka täpselt nii, kuidas sa ise soovid. Kui soovid pane rahakarpi need, kui soovid mõne külluse taime peale või jätad need lihtsalt kaunilt sinna särama. Hobuseraua riputad ukse kohale U tähe kujuliselt või paned esikusse mõne kapi peale. See hobuseraud hakkab koos kristallidega koju küllust ligi kutsuma ja neid ei tohi majast ära viia.

Kui toimub kolimine, siis maetakse kristallid ja hobuseraud maha, et vabastada maagia. Kui on Täiskuu aeg, siis soovitan Kaneeli viirukiga külluse nurka ergutada, et maagiaga koos olevad kristallid töötaksid jõuliselt.

Kristallide maagia on ohutu ja kuna ma kasutan Ruune selles maagias, siis on ülioluline, et kõik elemendid oleksid samad ning neid ei asendata (kristalle, küünlaid, viirukeid jne.) mõne teise elemendiga. Vastasel juhul ei oska ma sind edaspidi aidata ja maagia võib muuta enda tähendust ning mitte alati positiivsuse poole.
Uuendatud: 12.09.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja