MIKS SURNUD INIMESED TULEVAD MEIE UNENÄGUDESSE

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

Olen eelnevalt kirjutanud sellest, miks me kedagi unes näeme, keda me juba teame ja nüüd on aeg selle käes, et ma seletaksin teile lahti selle, miks me surnud inimesi unes näeme. Selle kohta, miks me endale tuttavaid inimesi unes näeme, saad lähemalt lugeda SIIT. Surnud inimesed saabuvad meie nägemustesse vaid siis, kui meil on midagi väga olulist vaja teada. Seda ei pruugi elu jooksul väga palju juhtuda ja kui see juhtub, siis võta see unenägu endale väga tähtsaks sõnumiks. Kindlasti ei tohiks seda lihtsalt ära unustada, vaid iga viimnegi üks sõna mis see surnud inimene sulle ütles, meelde jätta või tegevus meelde jätta.

Kui ma räägin surnud inimesest, siis ma ei räägi sellest, et keegi saab unes surma. Kui sa otsid selle tähendust, siis olen selle eelnevalt kirja pannud ja surma kohta saad lugeda SIIT. Selles artiklis kirjutan ma sellest, miks me enda kadunud lähedasi unes näeme, kes meile ennast une kaudu ilmutavad.

"Üks mis on kindel on see, et kui sa näed enda surnud lähedast unes, siis ta ei ole veel enda uude füüsilisse ellu edasi liikunud"

Kui me näeme surnud inimesi unes, siis on see kindel märk selle kohta, et ta ei ole veel enda uude füüsilisse ellu edasi läinud. See tähendab seda, et ta on alles puhkamas, õiget aega ootamas või tegutseb Ingli kujul kellegi selja taga. Jah tõepoolest me saame aeg-ajalt ka Ingli positsiooni endale, kui meil on vaja kohe midagi järgi õppida, siis teeme seda vaimsel kujul kellegi seljataga.

"Jäta meelde, et unenäod on portaal erinevate elude ja dimensioonide vahel"

Surnud inimesed suudavad meiega läbi une kontakteeruda. Unes me rändame erinevates paikades ringi, erinevates aegades ja dimensioonides. Surnud inimeste hingedel on võimalus meiega läbi une ühendust saada, nad tulevad sinna dimensiooni, kus me parasjagu ringi liigume ja vastupidi, meie sinna, kus nemad.

Kui surnud inimesel on vaja sulle midagi teada anda, siis suure tõenäosusega ta tuleb sulle seda unes rääkima või näitama. Nad ei pruugi alati sulle midagi öelda, nad võivad ka millelegi viidata. Seega surnud inimeste unenäod võivad olla ka ilma sõnadeta.

Mina seletan sulle veidi sellest, miks nad tulevad ja kui tähtis on selle unenäo kuulda võtmine või analüüsimine. Inimeste elud on nii erinevad ja seega on väga raske sulle selle artikliga täit vastust anda selle kohta, mida just sinu unenägu sulle näitas. Seega palun ma sul ise võimalikult palju keskenduda sellele nägemusele ja seda kuidagi enda ellu sobitada. Jäta meelde, minu soov on see, et sa ise õpiksid võimalikult hästi märke seletama.

"Iga sõna ja iga lause on ülioluline!"

Kui surnud inimene räägib sinuga unenäos, siis iga sõna on oluline ja selles peitub väga suur sõnum. Tihtipeale nad tulevad ja räägivad väga vähe unes. Mida kauem on see inimene surnud olnud, seda vähem ta räägib. See on kõik sellepärast, et ta unustab füüsilise kontakti ära. Kui surnud inimene midagi sulle ütleb, siis jäta see meelde ja kui sa saad sellest väga hästi aru, mida ta sulle näitama tuli, siis kuula teda.

"Mitte kunagi ei tohiks surnud inimese sõnumit tuulde lasta"

Kui sa kuulad surnud inimese sõnumit ja sa käitud täpselt nii, nagu ta on sul soovitanud, siis sa saad sellest kasu. Jäta meelde, nad ei tule niisama ja üldjuhul kui nad üldse sinu juurde tulevad, siis viimases hädas. Nende sõnumid on kulda väärt ja kui sa ei tegutse vastavalt, siis võid endale päris kuhjaga probleeme ning õnnetust kaela tõmmata. Kui sa ei kuula ja õnnetus saabub, siis Inglid ei kaitse sind selle eest. See on sinu enda rumaluse pärast tulnud kurbus, mida neil ei ole õigus lahendada.

Väga tihti tulevad surnud rahustama sind, et sa kurb ei oleks. Tihtipeale nähakse lähiajal surma saanud inimesi unes ehk vahetult peale tema surma. Siis on neil väga tugev kontakt füüsilise maailmaga ja nad saavad kiiresti sinu mõtetele ligi. Sellisel hetkel nad annavad märku, et nendega on kõik korras või ka seda, et sa ei muretseks tema pärast. Tihti võidaks näha seda, et nad keelavad sind ja kamandavad. See on väga normaalne ja enamus inimesi enda elujooksul kogevad mitmeid selliseid unenägusid. Tegelikult on aga nii, et surm ei ole halb asi ja kui inimene sureb, siis see on tema hinge jaoks nagu vabastus. See on ka põhjus, miks enamus surnud tulevad teada andma, et nendega on kõik korras.

Kui surnud inimene ilmutab ennast, ta ei räägi sinuga ja on vaid korraks vilksamisi mingisuses olukorras koos sinuga, siis tuleb sul lahti seletada selle unenäo sümboolika. Sümboolika unenäod on need, kus sa näed näiteks vett, koolimaja, koridori, treppe, lilli, loomi, linde, põldu, mäge ja palju teisi elemente. Igal sümbolil on oma eriline tähendus ja surnud inimene viitab sellele, et see sõnum on üliväärtuslik. Surnud inimene viitab ka sellele, et tema tõi selle unenäo sinule. Unenäod võivad tulla erinevatest allikatest, sinu alateadvus võib need esile tuua, sinu Inglid võivad neid sulle saata, teised inimesed tekitavad neid astraalis ja ka näiteks surnud inimesed toovad sulle unenägusi. Unenäod on sõnumid sinu enda hingelt või kelleltki teiselt.

"Surnud inimesed võivad sinu unenäguesse tulla, et sa aitaksid neid füüsilises maailmas"

Sa võid ühel päeval kogeda sellist unenägu, kus sinu surnud lähedane soovib, et sa midagi teeksid. Näiteks ütleb ta sulle unes, et :"Mine tädile külla!". Kui nad sulle nii konkreetseid käsklusi jagavad, siis tuleb neid teostada. Sina pead aru saama kohe, kellest jutt käib ja milline on see tädi. Peale seda unenägu sa lähed talle külla, et vaadata, miks sa pidid sinna minema. Kui lähed külla, võib tädi sulle uudiseid rääkida või hoopis on ta haigeks jäänud ning ta vajab tuge. Surnud inimene teadis seda ja andis sulle vihje. Tema tahtis, et sa aitaksid teda, kuna ta ise ei saanud seda füüsilises maailmas teha, kuna tädil oli füüsiliselt vaja kedagi enda kõrvale ja appi. Surnud saavad meile emotsionaalselt abis olla, mitte füüsiliselt. Kui vaja füüsilist abi osutada, siis nad kasutavad selleks meid - elavaid. Loodan, et sa said minu mõttest ja näitest aru.

Mina isiklikult usun, et surnute unes nägemine on hea enne ja see ei ole kurjast. Surnud tulevad meid hoiatama halva eest, mis on hea ja tänu sellele on meil võimalik enda elus nii mõndagi ära hoida.

Unenägudes saab enda surnud lähedastega ja esivanematega kontakteeruda, kui sa hoiad Angeliidi, Rüoliidi ja Preseli kristalli voodi all. Sobib ka see, kui need on juba Inglitega kontakteerumise komplektis olemas.
Uuendatud: 11.01.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja