SILMAD - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .
 
 

Silmad sümboliseerivad millegi avastamist, nägemist, intuitsiooni tugevnemist ja millegi suhtes selgusele jõudmist. Kui sa näed unes silmi, siis on kindel see, et unenäo teema on seotud teadlikkusest. Silmad on müstilised, need omavad väravat füüsilise ja vaimse maailma vahel. See on hinge värav!

 

Loomulikult, kui sa unenägusi seletad, siis ole hea jäta meelde, et sa pead kõik sümbolid ja tegevused ära seletama. Vastaseljuhul sa tõlgid unenägusid valesti enda jaoks.

 

SILMAD

 

Vasak silm sümboliseerib Kuu energiat ehk intuitsiooni ja sisemist maailma. Kui sa näed unes vaid vasakut silma, siis see tähendab, et kogu unenägu on seotud sinu sisemise minaga. Parem silm sümboliseerib füüsilist maailma ja see on seotud Päikese energiaga. Kui näed unes vaid paremat silma, siis kogu unenägu on seotud füüsilise maailma ja füüsiliste tegemistega.

 

Kui sa näed unes enda silmi ja need on sul ilusti avatud ning suured, siis see tähendab seda, et sa oled valmis millegiga silmitsi seisma. See on märk selle kohta, et sa avastad midagi ja sa hakkad mõistma midagi, mis sinu elus käsil on. Asjad võivad selgemaks sinu jaoks minna.

 

Kui sa näed unes enda silmi ja need on sinu jaoks säravad ning kaunid, siis on see märk Kolmanda Silma Tšakra avanemisest. See tähendab aga seda, et sinu intuitsioon muutub võimsamaks. Sama tähendab see, kui keegi teine viitab sinu kaunitele säravatele silmadele ja teeb läbi une sulle silmade kohta komplimendi.

 

Kui sinu enda silmad on unenäos kinni, siis on see märk selle kohta, et sa keeldud midagi tunnistamast, nägemast või mõistmast. On midagi, mille suhtes sa ise hoiad enda silmi kinni. See võib vihjata ka sellele, et sa ei suuda enda suhtes millegiga leppida. Sinu enda silmad sümboliseerivad tarkust, avastamist, spirituaalset valgust, spirituaalset arengut.

 

Kui sa ei suuda oma silmi avada, siis sa ei suuda ka selgust tuua segasesse situatsiooni, mis sinu elus juba eksisteerib või peagi hakkab eksisteerima.

 

Kui sa uned vaatad kellegi teise silmadesse, keda sa tunned, siis sa tunned selle inimesega sidet. See on märk sinu ja tema emotsionaalse sideme tugevnemisest. Kui sa seda inimest ei tunne, siis peagi võib sinu ellu tulla keegi, kellega tekib sul tugev side.

 

Kui see keegi teine on sinu jaoks hirmuäratav, siis on see märk selle kohta, et sa ei suuda näha endas seda, mida teised näevad. Võib-olla on see halb iseloomu omadus, mida sa ei oska ise näha ja mida teised inimesed üritavad sulle selgeks teha. Võib-olla on see hea omadus, mida sa ei suuda hinnata.

 

Kui sa vaatad unes iseenda silmadesse , siis on see märk intuitsiooni tugevnemist, millegi suhtes selgusele jõudmisest ja millegi avastamisest. Sa avastad enda suhtes midagi, mida sa ei osanud eelnevalt märgata.

 

Kui unes on silmad ristis või vaatavad erinevatesse suundadesse, siis on midagi sinu elus, mille suhtes sul tekib segadustunne. On midagi, mida sa ei suuda selgelt näha või mõista.

 

Midagi häirivat on silmas Kui sinu silmas on midagi ja sa ei saa tänu sellele selgelt näha, siis on midagi, mida sa soovid teiste eest varjata või saladuses hoida. Teine võimalus on see, et midagi varjatakse sinu eest. Seda sa saad täpselt aru siis, kui sa seletad lahti terve enda unenäo detailselt. See on märk ka selle kohta, et sinu eluteele on seatud takistusi, mida on sul raske ületada. Mida rohkem sul on puru silmas, seda suuremad on probleemid sinu teel. Mida vähem puru, seda väiksem see probleem on.

 

Silmade pesemine sümboliseerib soovi millegi suhtes selgemat pilti omada. Sa pesed oma silmi unes siis, kui sa tahad mõne teema kohta rohkem teada saada, mis sinu elus hetkel eksisteerib.

 

Mitmed silmad Unenägu, kus sa tunned, tajud või isegi näed, et väga paljud silmad või silmapaarid sind vaatavad ei ole kõige parema sõnumiga. See on märk selle kohta, et kas sind jälgitakse või sa tunned, kuidas keegi pidevalt jälgib ning uurib sinu kohta.

 

SILMANÄGEMISE KAOTAMINE

 

Kui sa oled unes pime või sa kaotad silmanägemise, siis see unenägu on halba tõotav. See on märk selle kohta, et sinu intuitsioon on väga nõrgaks muutunud ja sinu Kolmanda Silma Tšakra on lakanud töötamast. Sellisel juhul sa ei oska õigeid otsuseid vastu võtta enda elus ja iga pisikese asja otsustamine on sinu jaoks raskendatud. See on hoiatus sinu alateadvuselt, et sa peaksid selle Tšakraga tööd tegema ja seda taastama. Sellisel juhul soovitan ma naistel kanda Kullisilma kõrvas ja meestel Kullisilma talismanina kaelas.

 

LOOMA SILMAD

 

Läbi une looma silmade nägemine sümboliseerib selle looma iseloomu, keda sa nägid. Kui sa vaatad konkreetsele loomale silma, siis sa avastad selle sama looma väe, iseloomu, omadused, oskused ja instinktid iseendas. Igal loomal on oma tähendus, selleks tuleb sul lugeda selle konkreetse looma unenäo seletajat, et mõista, mida sulle soovitakse teada anda.

 

Näiteks, kui sa näed und, kus sa vaatad rebasele silma, siis sa avastad endas oskuse nutikalt asju lahendada. See võib ka seda tähendada, et sa oskad tabada salakavalaid inimesi nende tegudelt või sul avaneb võimalus midagi enda kasuks pöörata. Rebane on salakaval, nutikas, tark ja kiire rekatsiooniga. Ükskõik mis looma silmi sa unes näed, seleta enda jaoks lahti selle looma iseloom ja sa saad aru, mida sulle unes soovitakse öelda.

 

SILMADE VÄRVUS

Kui sa näed konkreetset värvi unes, siis sellel värvusel on oma tähendus. Kui aga sa näed iseenda või kellegi teise silmasid, mis on täpselt seda värvi, mis sul või temal on, siis see värvus ei tähenda mitte midagi. Kui sa näed võõraid silmi konkreetse värvusega või näed enda silmi teises värvuses, siis sellel värvil on ka konkreetsem tähendus.

 

Roheline sümboliseerib küllust, materiaalset teemat, jõukust. Negatiivses unenäos sümboliseerib see kadedust, varjatud salakavalust ja inimest, kes ei ole sinuga siiras. Vahel võib näha unes ka seda, et roheliste silmade sees on kollane värvus, siis sellisel juhul see toob vaid õnne ja küllust.

 

Sinine sümboliseerib väsimust, ebastabiilsust, kurbust, soovi olla üksinda, üksildust, kaugenemist, puhkuse vajadust, vajadust endas rahu leida.

 

Hall sümboliseerib rutiini, üksluiset elustiili, igavust, millegiga mitte rahul olemist.

 

Punane sümboliseerib viha, agressiivsust, pahatahtlikkust. Kui kogu unenägu on positiivse alatooniga, siis võib see vihjata elujõule, soovile midagi teha ja midagi saavutada.

 

Pruun sümboliseerib tasakaalu, enda isiksuse paremaks muutmist, enda mõistmist, teiste inimeste mõistmist, optimismi, soovi olla õnnelik või õnnelikuks olemist. Mustjas-pruunid silmad sümboliseerivad eesmärki midagi luua või muuta.

 

Must sümboliseerib millegiga mitte rahul olemist, vajadust muuta midagi, ennast kaitsta, hoiatab.

 

Kui sa soovid hakata unenägude päevikut kirjutama, et enda unenägudest rohkem aru saada, neid mõista, lahti seletada ja tekitada nendest järjejuttu, siis hoia unenägude kristallide keskel ühte Unakiidi kristalli. Kanna seda kristalli käe peal, kui alustad unenägude kirja panemist. See aitab sul analüüsida ja neid lahti seletada!

Uuendatud: 18.03.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja