Menüü
Ostukorv

VIIRUKIHOIDJA valged kuu ja tähed

VIIRUKIHOIDJA valged kuu ja tähed VIIRUKIHOIDJAD
VIIRUKIHOIDJA valged kuu ja tähed VIIRUKIHOIDJAD
VIIRUKIHOIDJA valged kuu ja tähed VIIRUKIHOIDJAD
VIIRUKIHOIDJA valged kuu ja tähed VIIRUKIHOIDJAD
VIIRUKIHOIDJA valged kuu ja tähed
4.40€
Maksudeta: 3.61€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VIIRUKIHOIDJA valged kuu ja tähed

Pilt on illustreeriv. Poleeritud Amuleti kristallid, Valge Kamper ja Sidrunhein eeterlik õli ning viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde.

Tellitud toode võib erineda vähesel määral pildil olevast.

VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viirukialus tagab viiruki põletamisel turvalisuse ja loob sobiliku meeleolu. 

Viirukite põletamine on väga kasulik. Erinevad viirukid koosnevad erinevate taimede essentsidest ja kuivatatud purudest. Viirukite põletamisel vallanduvad nende taimede spirituaalsed energiad, mis tervendavad sind ja seda keskkonda, kus viirukit põletatakse. Viirukite põletamine peab kindlasti olema ohutu ja selle ohutuse tagavadki viirukialused. Kindlasti alati põleta viirukit sellele mõeldud aluse peal.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida. Kindlasti ei tohiks olla väikesel lapsel põlevale viirukile juurdepääs. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.

Viirukialuse peale saad lisaks viirukile panna ka kristalle, et need saaksid viirukisuitsu käes puhastuda ja oma energiakanaleid aktiveerida. Viiruk aitab vabaneda sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kui kristallid on sinu majapidamises, siis need töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, võttes välja negatiivsus ning asendades see positiivsusega. Negatiivne energia aga jääb kristallide sisse kinni (kui need ei ole geoodid, druzyd ja püramiidid). Selleks tuleb nende kristallide energiaid puhastada, kas siis viirukiga või rituaalitaime suitsuga. Loomulikult on rituaalitaim selleks kõige tõhusam, aga viirukeid saab kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallidest energia tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte igapäevaselt. 

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akent lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan põletada samaaegselt ka erinevaid küünlaid, vastavalt viirukile, et võimendada puhastusrituaali.
Tehniline
Mõõdud Puidust viirukihoidja mõõdud on ca 25,5*3,7 cm.
AMULETI KRISTALL on väga unikaalse energiaga kristall ja see on ka üks kõrgema astme väekristallidest. Mis tähendab seda, et Am..
8.00€
Maksudeta:6.56€
SIDRUNHEIN eeterlik õli
Enim müüdud
SIDRUNHEIN on meditsiiniline taim, mis oli algselt pärit Indiast ning Sri Lankalt ja nüüdseks kasvatatakse seda peamiselt Lõuna-Indias j..
8.50€
Maksudeta:6.97€
Pilt on illustreeriv. Eukalüpt ja Ingver eeterlik õli ei kuulu õlilambi juurde.ÕLILAMP on eeterlike õlide põletamise jaoks mõeldud vahend, mis an..
16.70€
Maksudeta:13.69€
VALGE KAMPRI eeterlik õli on külmetushaiguste ja põletiku vastase toimega, lõõgastab närvisüsteemi, parandab hingamist ja tervendab nahka.Valge K..
9.50€
Maksudeta:7.79€
Pildil olevad Sinise Maagia Kvartsi ja Koobalt Aura kristallid ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese..
15.50€
Maksudeta:12.70€
KUUSE eeterlik õli pärineb Euroopa metsa kuuskedest ja selle kasutamine võib sind justkui muinasjutulisse metsa viia. Kuuse eeterlik ..
16.00€
Maksudeta:13.11€
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
3.50€
Maksudeta:2.87€
SANDLIPUU on väga rahustava toimega, sellest valmistatud viirukit kasutatakse ärevustunde leevendamiseks. Kui sa tunned, et sa oled muutunud väga..
4.40€
Maksudeta:3.61€
ÕNNISTUSE viirukit põleta, kui soovid enda soovmõtteid universumisse saata. Tegemist on manifestatsiooniks hea viirukiga. Aseta see enda lähedale suit..
2.90€
Maksudeta:2.38€
VETIVERI eeterliku õli saadakse Vetiveritaimest, mis meenutab põõsast ja see taim tavaliselt kasvab pooleteise meetri kõrguseks või isegi enam. V..
21.90€
Maksudeta:17.95€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.