DEJA VU - HINGE SÕNUM JA KINNITAV MÄRK

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

 

Kindlasti oled sa enda elus väga mitmel või isegi mitmeid kümneid kordi tajunud sellist asja nagu deja vu. Deja vu on selline hetk, kus sa teed midagi täiesti tavalist, liigud ringi, toimetad, üldiselt räägid kellegiga ja enamjaolt on selles hetkes ka keegi teine sinuga seotud ning sa tunned, et sa nagu teaksid seda hetke. Sul tekib täpselt selline tunne, et sa oled seda hetke ette näinud ja sa oskad ära aimata, millised järgnevad sekundid olema peavad. See on selline hetk, mis tundub sulle väga tuttav ja sa isegi tead neid sõnu ette, mida keegi teine sinu kõrval hakkab välja ütlema. See ongi Deja Vu - hetk, mida sa oled enne näinud.

 

Kas sind on kunagi pannud see deja vu nägemine küsima, et mis see siis tegelikult on ja kust kohast see siis pärit ka on. Kui sa oled otsinud selle sügavamat tähendust, siis mul on sulle selle jaoks vastus olemas.

 

Kui ma siia seda kirja panen, siis mul tekib endale küsimus, et miks ma ei ole juba varem sulle sellest rääkinud. Võib-olla sellepärast, et spirituaalseid teemasid on väga palju, kuid täna oli minu päevas väga palju deja vu`sid ja sain aru alles nüüd, et teised peaksid ka sellest asjast rohkem teadma. Igatahes, kui sa näed deja vu`d, siis ole õnnelik, see on hea märk! Kui ma deja vu kohta hakkasin kirjutama, siis ma nägin visiooni, et väga paljud on seda viimasel ajal näinud ning te ise otsite selle kohta sügavamat märki. Ma kuulan teie mõtteid ja nii ka tulevad minu sõnumid teile!

 

Esmalt pean ma rääkima veidi sellest, kuidas sa siia maailma sünnid ja seda ma mõtlen just sellesse kehasse, kus sa täna eksisteerid. Seda selleks, et sa paremini mõistaksid, mis see deja vu siis on. Kui me oleme hinge tasandil ja meil ei eksisteeri enam füüsilist keha, siis me võtame positsiooni kellegi teise inimese inglina tema selja taga või me puhkame teatud piirkonnas Maa peal, kellegi kodus või kus iganes meil on vaja eksisteerida. Me ootame enda taassündi ja teeme nii-öelda "aega parajaks". Kui meil on aeg taassünniks, siis me tuleme enda ema Aurasse ning hakkame ettevalmistusi tegema uue elu jaoks. See ettevalmistus käib nii, et meie hing hakkab kohanema ema eluga, tutvub isa hingega ja taaselustab need teadmised, mis on meil hingedevahelise kokkuleppega sõlmitud. Ehk me ise hakkame kohanema sellega, millisesse ellu me üle läheme, mis on meie eesmärgid selle eluga, millised on meie õppetunnid, kes on need, kellega meil on ülesanded antud ja milline on meie tulevase elu karma. Sellel samal hetkel, kui me oma hinge tasandil valmistume ette taassünniks näeme me enda "elu filmi", et teada saada seda, mis on selles tulevases elus need aspektid, mida me saatuses muuta ei saa ehk need kindlad hetked, inimesed ning katsumused, mis meie elus peavad eksisteerima. Jah mulle väga meeldib seda sõna kasutada - elu film! Elu film on see selles mõttes, et me näeme ette asju, mida me hakkame läbi elama. See sama hetk, kui sina oma elus deja vu´d koged, on see hetk, mida sa oled enne enda siia sündimist näinud, sellest samast elu filmist. Deja vu on hetk, kus sinu hing tunneb ära selle sama mälestuse, mida sa enne sündimist mäletasid. Sul tekib tunne, et sa oleksid seda nagu varem näinud ja läbi kogenud. See on nii kindel tunne, et sa võid kindlalt öelda, et sa oled seda varem näinud, kuid sa tead, et sa tegelikult seda ei ole näinud. Küll aga vahetult enne siia füüsilisse kehasse ilmumist sa tõepoolest nägid seda. Niisiis, miks me seda deja vu´d siis näeme? Me näeme seda selleks, et kinnitada seda hetke kus me oleme. Me näeme seda selleks, et mõista, et kõik on õiges kohas. See hetk, kus sa seda näed, sinu enda alateadvus ütleb sulle seda, et sa oled enda elus õiges kohas, õigete inimestega. See on hinge sõnum ja kinnitav märk, mis ütleb sulle, et kõik mis on olnud, see pidi olema.

 

Iga kord, kui sa nüüd tulevikus deja vu´d näed, siis pane tähele neid inimesi, kellega see seotud on. Kes on sellel hetkel sinu kõrval. Need samad inimesed on saatuse poolt sinu ellu toodud, sul on nende inimestega hingede vaheline kokkulepe olnud. Sina ja tema, te olete mõlemad kokku leppinud, et selles elus te kohtute. Ükskõik, milline suur või väike side sul ning temal on tänases elus, see on tähtis. See on väga tähtis, seega mõni ülesanne jäi teil eelmises elus pooleli ning te lahendate seda täna.

 

Pane tähele ka seda, et deja vu tekib üldiselt siis, kui keegi teine on sinu lähedal. Väga harva kogevad inimesed seda siis, kui nad on üksinda. See aga on kõik sellepärast, et saatus määrab meile väga palju ülesandeid läbi inimeste. Enamuse karma toome me läbi teiste inimeste ja seega on elu filmis palju teisi inimesi. Deja vu´d nähes võid sa tegelikult olla väga õnnelik, see on märk selle kohta, et sa oled enda elus õiges kohas. Järelikult kõik sammud, mida sa oled teinud, need on sulle kasulikud olnud.

 

Deja vu on mälestus meie sõnumist, mida me endaga kaasas kanname. Enne siia ilma sündimist me peame nägema enda elu ette, et meie enda alateadvus suudaks meile pidevalt vastuseid anda. Meie hing tunneb saatust, mis meile on ette kirjutatud. Alateadvuses on kõik vastused olema. Kui me sünnime, siis kustub meie reaalne mälu ja jääb alles vaid alateadvuses olev informatsiooni allikas. Seda kõike selleks, et me hakkaksime nüüd taassündides enda ülesannetega tegelema. Kui me nüüd mäletaksime seda kõike, miks me siia täna endaga sündisime, siis me ei täidaks enda ülesandeid. Kui meil oleks kõik nii hästi teada, siis me põgeneksime valu eest ja otsiksime kohe kõik hea üles. Elu on selline, et kui sa tahad positiivsust ja õnne, siis sa pead selle välja teenima ning selle poole ise pingutama. Alateadvuses on olemas meie saatuse ehk elu film, mille kaudu meie intuitsioon koguaeg vihjeid saadab. Kui sa näed deja vu´d, siis sinu hing paljastab sulle lihtsalt veidike seda, mida ta enda sees kinni hoiab. Tegelikult on meil kogu meie elu teada, sa lihtsalt ei mäleta seda ja kui sa mäletaksid kõike seda, mis eelpool tuleb, siis sa rikuksid enda ülesanded ära. Kui sa julged elada, julged enda alateadvust kuulata, siis sa tuled selles elus võitjana välja ning lahendad oma ülesanded ära. Deja vu saadetakse sulle lihtsalt kinnituseks, et "Kõik on hästi, liigu nüüd ilusti edasi!".

 

Mitte ükski asi ei ole siin maailmas juhuslik, kõik on ja juhtub millegi suurema nimel. Teinekord, kui deja vu´d koged, siis tea seda, et see hetk on kinnitus sinu õigest suunast!

Uuendatud: 19.04.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja