INIMESTE PAHATAHTLIKKUS - PEEGELDUS NEIST ENDAST

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

 

Oled sa kunagi mõelnud selle peale, miks sulle alatult ja ebaõiglaselt liiga on tehtud? Oled sa kunagi olnud sellises situatsioonis, kus keegi lihtsalt võtab ette ja hakkab sind kiusama? Oled sa peale sellist situatsiooni mõelnud, miks selline välk selgest taevast sulle nüüd peale tuli?

 

Kindlasti oled sa sellise asjaga seotud olnud. Ma tahan sulle veidi selgitada seda, miks inimesed käituvad pahatahtlikult ja kuidas sellisest pahatahtlikkusest üle olla.

 

"Katkine Aura kutsub sinu juurde halbu kogemusi"

 

Esiteks pead sa mõistma ühte väga tähtsat asja. Kui sind hakatakse järsku ründama, siis on see ennekõike märk madala energiaga Auraväljast, Auras olevatest leketest ja Aurakaitsekilbi puudumisest. Kindel märk, mida sa pead sellel hetkel lugema, on see, et sinu Aura on nõrk. Sinu sisemine häirekell peaks nüüd põlema hakkama. Jäta meelde, sind ei saa rünnata, kui Aurakeha on tugev. Teinekord, kui sa peaksid sellisesse situatsiooni sattuma, siis ole hea ja tuleta minu sõnu meelde. Siis tead, et pead hakkama enda Auraga tegelema.

 

"Karma või mitte karma, see on see küsimus?"

 

Esimene mõte on sulle ette antud, nüüd tuleb järgmine mõte, mida sa kindlasti peaksid analüüsima. Kui pahatahtlikkus kellegi teise poolt tuleb sinu ellu, siis seal on kaks varianti selle kohta, miks see sinu ellu tuli. See on kas karma tagasilöök mõne sinu tehtud halva teo eest või ainult see, et sinu Aura on nõrk ja see tõmbab lihtsalt enda poole halbu kogemusi.

 

Kuidas teada saada, kas on tegemist karmaga või ainult Aura nõrkusega?

 

Imelihtne! Peale mürgist kokkupuudet mõne pahatahtliku inimesega ja peale sõnasõda pead sa koheselt enda Aura tugevdamise käsile võtma. Kui sa seda teed, siis peaksid sellised situatsioonid sinust kaarega mööda jalutama, vahel võib-olla sinu ellu sisenema, kuid siis sa kindlasti ei saa kõigest sellest haavata. Kui aga kõik jätkub samas vaimus ja sa jääd pidevalt kõigile jalgu, siis võib tegemist olla karma tagasilöögiga.

 

On olemas selline pendel nagu Kivistunud Puidu pendel, millega saad sa küsida iseenda käest, kas antud situatsioon oli sul karma poolt välja teenitud või mitte. Selleks esitad Kivistunud Puidu pendlile küsimuse, visualiseerid seda hetke, mis juhtus ja küsid: "Kas ma pidin seda valu enda karma pärast tundma? või "Kas ma provotseerisin teda?". Kivistunud Puit suudab sulle selliste intsidentide kohta vastata.

 

Kivistunud Puit on umbes 240 miljonit aastat vana kristall, mis suudab sinu karmaga kontakti saada ja sulle selle kohta vastuseid edasi anda. Kivistunud Puidu käest on võimalik ka teisi karmaatilisi küsimusi küsida selle kohta, mis on sinu eluülesanne ja palju teisi analoogseid küsimusi.

 

"Inimeste pahatahtlikkus peegeldab neid ennast"

 

Kui sulle saadetakse mürgiseid nooli, nähvatakse sulle, kiusatakse sind, alandatakse või sa satud kellegi paha tuju hirmsa laviini alla, siis sa pead mõistma seda, miks ta nii sinuga teeb. Kui sa ei hakka seda analüüsima, siis sa hakkad end kas süüdistama, kurvastama, ülemõtlema, enda enesehinnangut alandama, viha tekitama või isegi võid agressiivseks minna.

 

Jäta meelde, viha viha vastu ei aita.

 

Inimesed, kes pritsivad enda mürki teiste inimeste poole, näitavad välja tegelikult seda, millest nad ise koosnevad. Mürk saab ainult mürgise inimese sees olla. See ei tule lihtsalt niisama korraks ja kaob sama kiirelt. Kui inimene on valmis teisele halvasti ütlema, siis see sama energia on tema sees juba eelnevalt olnud.

 

Ära võta isiklikult mürgiseid intsidente. Lohuta end selle mõttega, et ta ise on emotsionaalses mõttes haige ja ta karjub tegelikult abi järgi. Kui inimesed on katki, siis nad tahavad ka teisi katkiseks teha. Kas sa tahad, et ta saaks sinust võitu? Kindlasti mitte.

 

Motiveeri end sellistest inimestest ja olukordadest mööda vaatama. Naera või muiga selle peale. Blokeeri seda täpselt nii, kuidas sulle mugavam on. Proovi näiteks teinekord huumoriga võtta sellist situatsiooni. Kui sa võtad seda huumoriga, siis Päikesepõimik aktiveerub sinu hinges ja see loob kaitset selle negatiivsuse eest. Kaitse end ebavajaliku kahju eest.

 

Kui inimene kiusab sind oma sõnadega, norib, kritiseerib - siis ta ise on selle sama teemaga ülinõrk. Ta ise tahaks sellel teemal parem olla, kuid tema sees on ebakindlus. Näiteks kritiseerib keegi sinu isiklike esemete valikut, siis ta on ise kade sinu peale või tal ei ole oskust nii geniaalsete ideede peale tulla. Ta on nõrk selle sama teema kohal, kus ta sind mürgitab. Ta ei ole tugev! Ära karda sellist inimest, kuid ära mine ka provokatsiooniga kaasa.

 

Astu kõrvale, lase asjadel olla. Mürgiste inimeste eesmärk on sind madalamale suruda. Kas soovid, et ta saaks oma soovitud tulemuse? Vaevalt! Seega, astu eemale ja tee enda toimetusi edasi. Ära kuula ja ära seedi tema mõtteid.

 

Tegele enda Aura tugevdamisega ja seda isegi siis, kui sul on kõik hästi

 

Aurat tuleb koguaeg tugevdada, puhastada ja võimendada. Seda sellepärast, et sa ei peaks pahatahtlike inimeste mürgiga kokku puutuma ja kui sa teed seda, siis sa ei saa haiget sellest.

 

Aurat puhastatakse rituaalitaimedega, tehakse erinevaid rituaale, kantakse Aura puhastusega seotud kristalle ja Aura võimendaja kristalle. Suurendatakse eneseusku ja positiivsust.

 

Aktinoliit Kvarts on see kristall, mis muudab sinu Aura suuremaks ja Mäekristall puhastab sinu Aurat. Tegelikult on kõikidel kristallidel midagi sinu Aurale anda ja kui sa tegeled kristallidega, siis sinu elu muutubki tervemaks.

 

Ära võta pahatahtliku inimese mürki isiklikult. Vaata seda hoopis teise valgusega. Mõista, et ta ise on emotsionaalses mõttes haige ja ta soovib sinu õnne endasse neelata. Seda sellepärast, et iseenda haavu parandada, kuid sellised asjad võivad toimida sinu õnne arvelt. Ära lase sellel juhtuda! 

Uuendatud: 09.08.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja