La Tene kõrvarõngad AKVAMARIIN

  • 32.00€

Toote detailid

  • Mudel: AKVAMARIIN
  • Saadavus: Laos


AKVAMARIIN kõrvarõngad on kokku pandud AKVAMARIIN pärlist ja 925 hõbedast.


AKVAMARIIN on puhta energiaga kristall, mis avab armastama ja kaitseb hinge kurjuse eest. Akvamariin on romantiline kristall, aitab suurendada armastuse tunnet. Akvamariin on aegade algusest peale olnud kaitse talismaniks neile, kes reisivad üle mere. Akvamariin kaitseb kõige selle eest, mida vesi võib meile halba teha. 

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.

AKVAMARIINI MAAGILINE MÕJU kõrvarõngastena:

- Akvamariin on armastuse, romantika, emotsionaalse heaolu ja rahu krsitall. Ükskõik millisel kujul sa Akvamariini endaga kannad, aitab see sinu ellu neid häid emotsioone tuua.

- Kandes Akvamariini aitab see sul ära tunda selle "õige" inimese ja temaga õieti käituda ehk tunda piire, märgata probleeme jne.

- Kandes Akvamariini võimalikult lähedale Kolmanda Silma Tšakrale aitab see avada sinus soovi iseennast tervendama hakata, enda tervise eest hoolt kandma hakata, teisi aidata ja näha ka vigu, mida sa iseenda suhtes teed ning mis võivad sulle kahjulikud olla. Akvamariin loob selguse majja sinu enda elu ja tervise suhtes.

- Selle kristalli kandmine aitab sul vabalt välja öelda asju, mida sa ka tõesti tunned ilma probleemideta, ilma negatiivsuseta ja kellelegi haiget tegemata. Akvamariin aitab sõnu ritta seada nii, et sa ise rahule jääksid ja teine osapool ei võtaks seda kui rünnakut.

- Akvamariin aitab üle saada hirmust, mis takistab rääkida ja vabalt suhelda. Akvamariin on kasulik neile, kes tunnevad, et nende ees on barjäär, mis tekitab ebamugavust kas või siis, kui on vaja lihtsaid asju ajada teiste inimestega suheldes. Aitab avameelne olla inimestega ja tervendada Kurgutšakra probleeme, mis tekitavad sellist suhtlemise hirmu või kompleksi.

- Akvamariin on see kristall, mis suurendab inimese hinge sees olevat loomingulist poolt ja mis õpetab sellel loomingul ka välja sinu seest tulema. Seda kandes või kasutades hakkad sa ise ühel hetkel ideede generaatoriks, kes oskab enda loomingule ka füüsilist kuju luua. 

- Akvamariin aitab omastada uut informatsiooni, teadmisi ja see aitab neid teadmisi ka läbi analüüsida. Väga kasulik kristall spirituaalsete teadmiste omastamisel. Akvamariini kanna, kui soovid selle kaudu mõista, miks elus üks või teine asi just selline on. Akvamariin aitab sul näha seoseid ja mõista, miks mõni asi lihtsalt juhtub. 

Tervenduse suhtes on hea kanda Akvamariini kõrvarõngastena, kui soovite ravitseda Kurgutšakrat, suhtlemise komplekse, tasakaalustada hormoone, tervendada ülemiste hingamisteede probleeme ja kaela sees olevaid lümfe.

SODIAAK

Tähemärgilt toob Akvamariin armastust SKORPIONITELE ja intuitsiooni KALADELE. Akvamariin aitab Kaladel kontakteeruda tema Inglitega. Akvamariinil on oskus Kaladel nende sõnumeid Inglitele edastada ja Kaladel endal Inglite poolt saadetud märke tõlgendada.

Akvamariin on Hiina astroloogia järgi PÜHVLITE õnne, armastuse, rahu ja tasakaalu kristall. Kõik, kes on sündinud Pühvli aastal on väga tundlikud Akvamariini väele, võttes väga kergelt selle kristalli energia omaks.

Numeroloogia poolest toetab Akvamariin neid, kes on sündinud elutee number 5 all. Akvamariin aitab neil inimestel tunnetada enda intuitsiooni ja õppida "õigel" ning "valel" sisetundel vahet tegema. See on kasulik kristall intuitsiooni tugevdamiseks.

Tähemärgi kristalle võivad kõik tähemärgid kanda, aga teatud tähemärkidele mõjuvad need lihtsalt kiiremini, kui teistele.
Tehniline
Mõõdud Pärl 14 mm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, tooted, AKVAMARIIN, kõrvarõngad, hõbe, skorpion, kalad, avatud suhtlemine, suhtlemise blokk, kurgutšakra, tervendamine, tervislik toitumine, tervislikud eluviisid, teiste aitamine, armastus, romantika, lümfid, ülemised hingamisteed, hormoonid, elutee number 5, pühvel, pühvli aasta, loomingulisus

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja