Menüü
Ostukorv

ARMASTUSE rituaali- & maagiaküünal

ARMASTUSE rituaali- & maagiaküünal VÄEESEMED
ARMASTUSE rituaali- & maagiaküünal
8.90€
Maksudeta: 7.42€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ARMASTUSE rituaali- & maagiaküünal

Võimalikud valikud


ARMASTUSEKÜÜNAL koosneb Rosmariini-, Kardemoni- ja Karriessentsist. Nende kolme taime vägi annab sellele küünlale vägagi konkreetse energia. Sellise energia, mis toob armastust ja aitab armastusega seotud probleeme lahendada. Kõikidel nendel taimedel on armastusega seotud vägi olemas.

Rosmariinil on oskus puhastada energiaid, mis tekitavad suhetesse probleeme, olgu siis selleks kellegi teise kadedus või halb sõna. Rosmariin aitab lahendada tülisid ja tekitab üksteise vastu taas usaldust. Rosmariin on väga hea rituaalitaim, mis aitab teistel taimedel, ja ka näiteks kristallidel, oma tööd paremini ning tõhusamalt tegema hakata.

Kardemon on väetaim, millel on oskus inimesi armastuseteemadel vestlema panna ja samas aitab see ka aktiivseks muuta ühte või teist osapoolt suhtes. See on nagu armastuse aktiveerija, aidates tuua uuesti liblikaid kõhtu ja muutes inimest väga romantiliseks.

Karri on täielik kaitsetaim, millel on oskus teiste taimeessentside keskel olles kaitsta armastust erinevate probleemide eest. Koos moodustavad need ühise võimsa väeküünla.

Armastuse
küünalt saab kasutada väga mitmel erineval moel, luues armastust enda ümber ja koju:

- Põleta seda küünalt armastusekristallide keskel, nende kõrval ja lähedal. Põleta seda küünalt ka armastuse väeesemete puhastamiseks ja võimendamiseks.

- Sobib magamistoas ja kodu Lõunapoolsemas toas põletamiseks, et puhastada ning taaselustada armastuseenergiat.

- Aitab tuppa tuua romantilist hõngu, aidates erinevatel suhteprobleemidel vaibuda ja samal ajal tuues armastavat suhtumist inimestesse.

- Kasutage erinevates maagiates, kus on just see küünal ära märgitud.

Täispikka artiklit küünalde kohta saad lugeda SIIT.

TÄHELEPANU:  KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!

Leiad kõik meie e-poe valikus olevad küünlad SIIT.

Tehniline
Põlemise aeg Väike küünal ca 40h, keskmine küünal ca 60h ja suur küünal ca 85h TÄHELEPANU: KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.