La Tene kõrvarõngad DALMAATSIA JASPIS

  • 20.30€

Toote detailid

  • Mudel: DALMAATSIA JASPIS kõrvarõngad suletud kinnitusega
  • Saadavus: Laos


DALMAATSIA JASPIS on kristall, millele on omased mustad täpid hallil taustal. Dalmaatsia Jaspises olevad tumedad täpid või laigud on Musta Turmaliini või Draviidi ehk Pruuni Turmaliini omad, hallikad kristalli osad on Kvartsist kombineeritud, seega mõnusalt kirju kristall. Dalmaatsia Jaspis meenutab oma väljanägemise poolest dalmaatsia koeri. Dalmaatsia Jaspis pärineb peamiselt Mehhikost. Dalmaatsia Jaspis on väga hea tervendus kristall ja sobib väga hästi ka lastele tervendamise eesmärgil kasutamiseks.

Dalmaatsia Jaspisel on oskus rahustada rahutut meelt, nii nagu on kõikidel Jaspistel oskus seda teha. Dalmaatsia Jaspis sobib eriti neile, kes pidevalt ärrituvad ja lähevad väga kergelt endast välja.

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.

DALMAATSIA JASPISE MAAGILINE MÕJU kõrvarõngastena:

- Dalmaatsia Jaspis on kristall, mis aitab emotsionaalsest pingest üle olla. See on neile, kes ei suuda mitte kuidagi lõõgastuda, elu nautida ja puhata. Dalmaatsia Jaspis leevendab pinges olevat keha, aidates sinu füüsilisel kehal end välja puhata. See on neile, kes tunnevad pidevat pinget enda sees.

- Dalmaatsia Jaspis edendab taktitunnet ja tolerantsust. See on kristall, mis aitab sul olla kaastundlikum ja mõista teiste muresid paremini.

-  See on kristall, mis aitab sul enda nõrkusi ja tugevusi näha. See kristall aitab iseenda nõrkade külgedega leppida ja tugevate külgede üle uhke olla. Sobib neile, kes pidevalt näevad vaid teistes vigu või neile, kes ei suuda mõista, et nad on andekad.

- Kuna Dalmaatsia Jaspises on Musta Turmaliini, Draviiti ehk pruuni Turmaliini ja Kvartsi, siis see on väga hea Aura puhastaja. Aidates sinu Aurast välja juhtida negatiivseid mõtteid ja kinnisideid, mis sulle endale liiga teevad. See on abiks selliste probleemide puhul, mida sa ise enda juures ei märka.

- Dalmaatsia Jaspis on kristall, mis aitab sul loomadega paremat sidet ja kontakti luua. Aidates sul loomadega ühist keelt saada ja eriti kasulik on see kristall neile, kes töötavad koos loomadega. Tööedu kristallina sobib Dalmaatsia Jaspist koos Rohelise Aventuriiniga kanda, et need kristallid tooksid head õnne ratsaspordis, koerte treenimisel, loomaarstina töötades jne.

- See kristall kaitseb sind teiste inimeste halbade soovituste ja halva mõju eest. Aidates sul mitte kuulda võtta neid soovitusi, mis sulle liiga teevad.

- Dalmaatsia Jaspisel on üks väga huvitav omadus olemas, milleks on pettekujutelmate eemaldamine. Kui sa kannad Dalmaatsia Jaspise kristalli, siis see aitab sul asju selgelt näha, aidates sul valesi läbi näha. Dalmaatsia Jaspis eemaldab igasuguse illusiooni, mis viib sind pettumusteni.

- Kanna Dalmaatsia Jaspist koos Roosa Kvartsi, Rodokrosiidi või Granaadiga, kui sa soovid enda armastuses olla kindlam. Nende kristallide kombinatsioon aitab olla ustavam, lojaalsem, romantilisem, kirglikum ja parem enda kaaslase suhtes.


- Dalmaatsia Jaspis hakkab inimesele kõige enam meeldima sellel eluperioodil, kus ta on oma eluga kuidagipidi ummikusse jooksnud või kinni jäänud. Dalmaatsia Jaspis tõmbab pilke, kui inimene ise elab niiöelda "nõiaringis". See tähendab seda, et käib ühte ja sama vana rada pidi, mis ei tööta ning mis viib ainult allamäge. Dalmaatsia Jaspis aitab sellisest eluperioodist välja tulla, tuues uuesti valguse, lootuse ning häid võimalusi. Dalmaatsia Jaspis vabastab nõiaringis olemisest ja annab uue suuna taas kätte.

RAVITSEMINE Dalmaatsia Jaspis ravitsemise eesmärgil on väga kasulik siis, kui soovite tervendust anda mõnele nendest probleemidest:

- Verevarustus, vere puhastamine, toksiinde vabastamine kehast, verega seotud probleemid, vereringe, veenid, veresooned, mürkained, õudusunenäod, kurbus, hirm surma ees, paranoia, depressioon.

- Dalmaatsia Jaspis aitab tervendada suitsetamist, ehk aidata sellest loobuda ja suitsetamisest tekkinud terviserikkeid tervendada.

- Kõige enam sa soovitan Dalmaatsia Jaspist kanda neil, kellel on verega probleeme ja kes tunnevad, et ntema kehas on palju mürkaineid. Dalmaatsia Jaspis aitab keha puhastuskuure läbi viia ja toetab paremat toitumist.

SODIAAK Tähemärgilt toob Dalmaatsia Jaspis kõige enam rahu KAKSIKUTELE, kuigi see pigem töötab kõikide tähemärkidega võrdselt.

Tähemärgi kristalle võivad kõik tähemärgid kanda, aga teatud tähemärkidele mõjuvad need lihtsalt kiiremini, kui teistele.

Dalmaatsia Jaspist sobib kõige enam laadida Ametüst geoodi peal ja oleks hea, kui seda vähemalt korra kuus Salvei suitsuga puhastada. Kui Ametüst geoodi ei ole, siis sobib Dalmaatsia Jaspisele veel ka Mäekristall geood.

Tehniline
Mõõdud pärl ca 10 mm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: La Tene kõrvarõngad DALMAATSIA JASPIS, La Tene, Ehted, la tene dalmaatsia jaspis, la tene kõrvarõngad, dalmaatsia jaspis kõrvarõngad, puhkamine, taktitunne, vale läbinägemine, suhte tugevdamine, veri, vereringe, pinge, lõõgastumine, puhkamine, aura puhastamine, kontakt loomadega, kaksikud, suitsetamine, ummikseis, nõiaring

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja