LAVENDEL

  • 2.00€

Toote detailid

  • Mudel: LAVENDEL viiruk (20 tk pakis)
  • Saadavus: Laos


VIIRUKID on valmistatud rituaalitaimedest ja nende essentsidest. Viirukid valmistati selleks, et läbi taimede essentsi tuua esile teatud energiad, mida saab maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on olnud alati maagiline vahend energiate puhastamiseks või tööle suunamiseks. Kõikidel viirukitel on erinevad toimed, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Viirukite peamiseks eesmärgiks on puhastada nii keskkonna, kui ka inimese aurat teatud energiatest.


LAVENDEL kui rituaalitaim on üks vajalikumaid jõude, mida on igal müstikul vaja, kuna Lavendel on ülimalt mitmekülgne ja selle essentsi saab väga paljudes erinevates rituaalides ära rakendada. Lavendli kõige enimtuntud toime on loomulikult rahuliku atmosfääri loomine, aga peale selle oskab see ka intuitiivset hinge veelgi sügavamatele lainetele viia ehk astraali.

- Lavendli viiruk võib suitseda siis, kui tegeled ennustamisega või kasvõi erinevatel spirituaalsetel teemadel lugemisel või praktiseerimisel. Lavendel aitab meditatsiooni seisundisse minna ja kiirendada spirituaalset õpingut.

- Lavendli viiruki põletamine aitab ükskõik millisest ruumist stressienergia vabaks päästa. Alati hoida akent lahti, et negatiivne energia saaks kodust väljuda ja ruumis saaksid ka teised energiaallikad, nagu näiteks kristallid, sümbolid, taimed jne, õigesti tööd teha.

- Lavendli suitsuga puhasta kodus magamistuba, kui viimasel ajal on kimbutanud sind halvad unenäod või kehv uni. Lavendel aitab sealse stressi välja viia ja kinni panna portaalid, läbi mille mustad hinged liikvele pääsevad.

- Kasuta erinevates rituaalides või maagiates, kus Lavendli olemasolu on tähtis.

- Põleta koos helelilla või valget värvi küünlaga, et võimendada viiruki puhastavat toimet.

- Aktiveerige ja puhastage Lavendli viirukiga erinevaid stressi-, hea une-, intuitsiooni- ja selgeltnägemise kristalle.

- Põletage Lavendli viirukit peale suhte lõpetamist, et kiirendada uue eluga ja uue suhtega alguse tegemist.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS:


Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et viiruki jaoks on sul vaja spetsiaalset viiruki alust. Enamus viiruki alused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viiruki põletamise jaoks kasuta kindlasti sellele ettemääratud alust. Seda selleks, et viiruki põletamine oleks võimalikult ohutu.


Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tule leegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida.


Kindlasti ei tohiks olla põlevale viirukile juurdepääs väikesel lapsel. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.


Kui viiruk suitseb, siis selle viiruki koostisosades olevad taimed annavad enda väga edasi nii sulle kui ka keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on. Selle käigus vabanevad viiruki sees olevad eeterlikud õlid, mis tervendavad sind nii vaimselt kui ka füüsiliselt.


Erinevad viirukid on valmistatud erinevatest taimedest ja nendel kõigil on oma eriline vägi.


Viirukite peamiseks kasutamise põhimõtteks on see, et need aitavad sul mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda ning need aitavad rituaale/maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed, mis aitavad sul spirituaalsel teekonnal liikuda.


Viiruk asetage suitsema enda kristallide kõrvale, kui soovite neid puhastada. Viiruk aitab vabastada sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kui kristallid on sinu majapidamises, siis need töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energia laineid, võttes välja negatiivsuse, asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia aga jääb kristallide sisse kinni (kui need ei ole geoodid, druzyd ja püramiidid). Selleks tuleb nende kristallide energiaid puhastada, kas siis viirukiga või rituaalitaime suitsuga. Loomulikult on rituaalitaim selleks kõige tõhusam, aga viirukeid saab kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energia tühjaksjooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte igapäevaselt. Rituaalitaime soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akent lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan põletada samaaegselt ka erinevaid küünlaid, vastavalt viirukile, et võimendada puhastus rituaali.
Tehniline
Mõõdud Pikkus ca 23 cm ja põleva osa läbimõõt ca 3mm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: LAVENDEL, Väeesemed, viiruk, hea uni, uus armastus, meditatsioon, pendliga ennustamine, pendel, astraal, stress, kodu puhastamine, kristallide aktiveerimine, lilla küünal, valge küünal

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja