AMETÜST

  • 5.90€

Toote detailid

  • Mudel: AMETÜST ripats (metall)
  • Saadavus: Laos


AMETÜST on maailmas Mäekristalli kõrval üks tuntumaid ja enimkasutatavaid tervenduskristalle. Ametüst on lillat tooni kristall, mida võib leida nii helelillana kuni sügav mustjas lillani. Ametüst on tuntud selle spirituaalse energia tõttu ja oskuse inimese hinges olevaid oskusi suurendada. Ametüst on rahu toov, stressi maandav ja head und tagav kristall. Ametüstil on oskus intuitsiooni tugevdada ja prohvetlikke visioone tuua. Ametüsti nimetus tuleb Kreeka keelsest sõnast "amethustos" ehk mitte alkohoolne ja tõepoolest Ametüsti üks esimesi eesmärke inimkonna ajaloos oli see, et see aitas alkoholist hoiduda.

Ametüsti kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Ametüst aitab ennekõike rahustada kogu füüsilise ja vaimse keha maha ning alles seejärel hakkab see enda teisi omadusi eeterkehasse viima.

- Ametüst maandab pingeid terve selle aja, kui see on sinu küljes ja õhtul magama minnes aitab see heal unel tulla. Kui tegemist on väga tõsiste unehäiretega, siis peaks Ametüsti endaga kaasas kandma igapäevaselt ja seda korralikult ka puhastama/laadima, et see tööd suudaks teha.

- Peale rahustavate toimete on Ametüstil oskus spirituaalset energiat inimese Auras suurendada. Spirituaalsuse suurendamine tähendab seda, et Auras tõstetakse energiat, läbi mille saab inimene terveneda, saab kiiremini jõudu juurde läbi erinevate alternatiivsete tervenduste, tugevdab intuitsiooni ja laseb vaimselt areneda.

- Aitab vabastada eeterkehast negatiivset energiat, mis takistab eluga edasi minna. Ametüst on Aura puhastaja ja see aitab kõige enam eemaldada blokaade kolmelt ülemiselt Tšakralt.

- Kui sa kannad pikema perioodi vältel endaga pidevalt Ametüsti kaasas, siis see tervendab sinu Aurakeha. Ametüst süstib sinu Aurasse spirituaalset tervendust, mis muudab sinu Aura rohkem lillakamat tooni. Mida rohkem on sinu Auras lillat valgust, seda intuitiivsemaks sa muutud.


- Ametüst suurendab spirituaalset energiat ja sellega käib kaasas ka hingede parem tunnetamine. Inimene, kes kannab Ametüsti endaga, see suudab hingedega palju sügavamas kontaktis olla. Ametüsti pikaajalisel kandmisel võid sa ise avastada, kuidas sa kuuled ja näed neid.


- Ametüst aitab vabaks lasta põhjendamatust närvilisusest ja muudab sind sõna otseses mõttes palju paremaks inimeseks. Ametüst aitab sul end positiivsemalt ja leebemalt väljendada. Eriliselt kasulik on Ametüsti neile, kes ei oska end vaos hoida ja kes teevad põhjendamatult enda kallitele inimestele liiga.


- Eriliselt kasulik on Ametüst neile, kes tegelevad meditatsiooniga või joogaga. Ametüst aitab mediteerimisele keskenduda, aidates maandada liialt erksaid energiaid. Ametüst on meditatsiooni jaoks vajalik, et mediteerimise ajal sa suudaksid saavutada rahu iseendas.


- Ametüst tervendab hinge, et hingeni saaks jõuda midagi kaunist ja väärtuslikku. Ametüst teeb eeltöö kõige positiivse jaoks, mida enda ellu soovid saada. Ametüsti on alati kasulik kanda ja kasutada, seda sellepärast, et sinu enda Aura oleks õnne valmis vastu võtma.


- Ametüstil on oskus inimest intuitiivsemaks muuta, mis tähendab seda, et see suunab inimest ennast vastuseid otsima erinevate teemade puhul, aidates kaasa mõistmisele, mis on õige ja mis on vale. Aidates elimineerida ka vale sisetunde, mis on väga kerge tekkima. Andes suuna kätte, kuidas iseennast ja enda tehtud otsuseid usaldada. Ametüst avardab meelt, suunates pilgud ja mõtted just nendele teemadele, mis vajavad täna sinu tähelepanu kõige enam. 


- Ma soovitan Ametüsti kristalli kanda neil, kes tegelevad ettevõtluse ja äripidamisega. Ametüst aitab kaitsta ebaõnne ja materiaalse laostumise ehk pankroti eest. Ametüst aitab ärilisi otsuseid ja pakkumisi vastu võtta, aidates tugevdada intuitsiooni selle koha pealt, milline otsus toob õnne ja milline ebaõnne.


Vanas Egiptuses kanti Ametüsti talismani selleks, et hirmudest lahti saada ja seletamatudest foobiatest terveneda. 

RAVITSEMISE EESMÄRGIL

Kanna Ametüsti, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Unehäired, stress, närvilisus, kopsuhaigused, nõrgad kopsud, hingamisteede haigused, pidev hingeldamine, õhu puuduse tekkimine, alkoholism, hormonaalsed probleemid, paranoia, skisofreenia, närvihaigused.

KROONTŠAKRA JA KOLMAS SILM

Kanna Ametüsti, kui soovib tervendada ja avada Kroontšakrat/Kolmandat Silma paremale tööle. Selleks tuleb Ametüsti talismani kanda võimalikult lühikese keti või paela otsas, et Ametüst oleks nende kahe Tšakra lähedal. 

SODIAAK 

Tähemärgilt mõjutab Ametüst mitmeid erinevaid sodiaake. Spirituaalsust ja intuitsiooni annab see KALADELE. Emotsionaalset tasakaalu ja stressile leevendust VEEVALAJATELE. Head und, tervist ja isiklikku jõudu JÄÄRADELEAMBURITELE on see universaalseks õnne ja harmoonia kristalliks.

Ametüst on Kalad-Jäära tasakaalustavaks kristalliks. Ametüst aitab Kalad-Jäära stressi madalal hoida ja ei lase tal kergelt ärrituda. Ametüst aitab hoida positiivsel lainel Kalad-Jäära ja see aitab samas ka tal teistega kompromisse teha. Ametüst toob head õnne ja muudab Kalad-Jäära veelgi intuitiivsemaks.

Mõned kristallid tõepoolest on tähtkujude järgi mitmete sodiaakide kristallid, kuid need töötavad nende kõigiga veidi erinevalt.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.
Tehniline
Mõõdud ca 2*1,8*1,5 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AMETÜST, Ehted, ripats, ametüst ripats, rahu, hea uni, intuitsioon, spirituaalsus, eeterkeha tervenemine, unehäire, eluga edasi minemine, kalad, veevalaja, jäär, hirmud, foobiad, kopsud, hingeldamine, alkoholism, hormoonid, paranoia, skisofreenia, närvihaigus, kroontšakra, kolmas silm

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja