PUNANE JASPIS

  • 11.80€

Toote detailid

  • Mudel: PUNANE JASPIS süda võtmehoidja
  • Saadavus: Laos


PUNANE JASPIS on võrdsuse kristall, mis toob õigluse majja ja aitab sinu elus oleva ülekohtu ära lõpetada. Lisaks sellistele omadustele suudab Punane Jaspis tõsta energiaid ja muuta neid positiivsemaks. Punane Jaspis aitab elu stabiilsemaks ja rahulikumaks muuta. Eriliselt kasulik kristall nendel aastatel, kus on hiina astroloogiliseks elemendiks tuli.

Kui kristallidest valmistada võtmehoidjaid ja neid erinevate võtmete juurde lisada, siis need hakkavad sellele esemele/kodule energiat andma, mille võti see on, mida see kaunis kristall kaitseb. Seega toimib üks ja sama kristall erinevat pidi, kui see on erinevate võtmete küljes.

Süda sümboliseerib armastust, romantikat, emotsioone, tundeid, perekonna vahelist sidet, südametšakrat ja kirge. Südame sümbol toob just selliste elementidega seotud energiad kristallist välja.

Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega neid peab ettevaatlikult käsitlema, et need lihtsalt ei puruneks. Kuna tegemist on siiksi naturaalsete kristallidega, siis nende tekstuur on suhteliselt habras.


KODU VÕTMETELE

- Punane Jaspis on armastuse kristall, mis suurendab romantilises suhtes olevate inimeste vahelisi tundeid. Punase Jaspise süda sobib ideaalselt noortele, kes on just äsja enda elamise saanud. See on kristall, mis säilitab nende tundeid ja suurendab hoolivust üksteise suhtes.

- Kristallväeese kodule, millele soovitakse head armastuse- ja suhteõnne. See on armastuse õnne kristall, mis suurendab armastust nii romantilises suhtes kui ka perekonna liikmete vahel.

- Punane Jaspis sobib selle kodu võtmete külge, kus eelnevalt on teine perekond elanud ja kellel on olnud lahkuminek. Punase Jaspise süda blokeerib seda sama energiat, mis põhjustas nende lahkumineku teie perekonda üle kandmisel. See kaitseb sinu perekonda analoogse saatuse eest. Isegi, kui sellist olukorda ei ole olnud seal kodus, aitab see kaitsta perekonna lagunemise eest.

- Punane Jaspis toob suhteõnne neile, kes on üksikud ja kes ootavad enda ellu unistuste kaaslast. Punase Jaspise süda suurendab võimalust suhte loomise ja armastatud inimese leidmise jaoks.

AUTO VÕTMELE


- Hoia Punase Jaspise südant auto võtmete küljes, kui sa soovid endast eemale hoida pahatahtlikke, hooletuid ja mõtlematuid kaasliiklejaid. See on kristall, mis aitab sind eemale hoida teiste poolt põhjustatud probleemidest, mis sinu autot võivad kahjustada.


Võtmehoidjaid võiks ühel korral kuus Salvei suitsuga puhastada ja mitte viirukiga, vaid just rituaalitaimega, et see suudaks kogu energia ära puhastada, mis võtmehoidja sisse on kogunenud. Salvei rituaalitaime leiad SIIT.

Kui kodus on olemas koht, kus võtmeid hoitakse, siis võiks seal olla ka Mäekristall geood. Seda selleks, et võtit selle peal hoida, kui selle võtmehoidja on Punasest Jaspisest. Mäekristall geood aitab võimendada ja taaselustada Punase Jaspise energiat.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: PUNANE JASPIS, Väeesemed, süda, südame talisman, punane jaspis süda, punane jaspis võtmehoidja, auto, kodu, maja, võtmehoidja

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja