MÄEKRISTALL

  • 4.50€

Toote detailid

  • Mudel: MÄEKRISTALL chips (ca 60g)
  • Saadavus: Laos


Chipsid on väikesed kristalli tükid, aga nendel on täpselt samasugused toimed, nagu on ka sellel kristallil, lihtsalt selle ühe kristalli suurus on äärmiselt väike. Chips kristalle on väga hea kasutada küünlaaluste valmistamiseks, kristalle on hea küünlaalustele lisada, kuna need hakkavad üksteisega käsikäes kodu atmosfääri ja Aurat tervendama. Igal kristallil on oma jõud, kui seda erinevate küünalde ja maagia küünaldega kokku viia.

MÄEKRISTALLIL on oskus kodu Aurat puhastada ükskõik millisest energiast, mis takistab positiivsusel majas olla. Mäekristall puhastab stressi, kurbust, ebaõnne, negatiivsust ja palju muud, mis on tüüpiline energia, mis majja kinni jääb. Mäekristallil on oskus luua koju energiat, mis aitab teistel positiivsetel energeetikatel liikuda.

- Moodusta alus, millel on chipsi kristallid ja Mäekristalli geoodid koos valge küünlaga, et kodu Aurat puhastada.

- Mäekristalli chips kristallidest tee endale alus, kus peal sa saad laadida ja hoida enda kristallidest valmistatud massaaži sauasid jne.

- Loo küünlaaluseid, kuhu peale lisad Mäekristalli või kasuta neid chipse kristallikomplektide aluskristallidena.

- Lisa taimedele, et taimed terved oleksid, kuna Mäekristallil on taimi tervendavad omadused olemas.

- Mäekristallil on üks väga hea omadus olemas ja see annab väga suure põhjuse selle kandmiseks ning kodus hoidmiseks. Mäekristall avab inimese hinge ja meeled erinevatele energiatele, aidates kuulda seda, mida erinevatel hingedel, Inglite, teejuhil, kaitseinglil või paljudel teistel talle öelda on. Mäekristall õpetab seda, kuidas kuulata neid, kes on inimese jaoks nähtamatud, avades sellise oskuse inimese hinge sees.

Erinevaid Chipsi kristalle võib omavahel kombineerida, et veelgi erilisemat energiat saada, igal kombinatsioonil on veel omakorda eriline vägi ja mõju sinu kodu üle. Aga kui lisada Mäekristalli kokku teiste kristallidega, siis Mäekristall aitab neid võimendada ja kiiremini teistel kristallidel tööd teha.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MÄEKRISTALL, Kristallid, chips, mäekristall chipsid, kodu aura puhastamine, kodu, stressi leevendamine, kristallide võimendamine, massaaži sauad

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja