Menüü
Ostukorv

DUMORTJERIIT auguga karu

DUMORTJERIIT karu auguga EHTED
DUMORTJERIIT auguga karu
11.90€
Maksudeta: 9.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: DUMORTJERIIT auguga karu

Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.

DUMORTJERIIT on kristall, mis annab selgusteemaldab hirme ja tugevdab analüüsivõimet. Aitab olla kannatlik ja arendab või tugevdab spirituaalseid andeid.

Dumortjeriit  on tumesinine kuni sinine kristall, mille peamiseks leiukohaks on Madagaskar. Seda leidub ka teistest kohtadest, nagu näiteks Sri Lankal ja Namiibias. Madagaskari kristallid on alati teistest maailmajagudest leitud kristallidest mitmeid kordi väärtuslikumad, kuna sealne energia on lihtsalt võimsam. Sealt tulevad kristallid, millele võid juba mitu korda tugevama väe juurde hinnata puhtalt sellest, et need on sealt pärit.

Peale nende omaduste on Dumortjeriit seotud ka hingede ja Inglitega. Sellel on oskus kaitsta hingede eest, kes ei tule meile juurde kõige paremate kavatsustega.

Dumortjeriidil on üks väga hea omadus ja see ka annab suure põhjuse, miks seda võiks kanda. Dumortjeriit aitab olla elu suhtes kannatlik, aidates oodata asju ja hetki nii, et sa kõike kohe-kohe enda juurde ei soovi saada. Vahel läheb elul vaja aega, et sinu juurde ilusaid asju tuua ja vahel tuleb mõned teised asjad enne seda korda saata. Dumortjeriit õpetab olema kannatlik.

Kuna lapsed on meie elu alustalaks, siis nende spirituaalselt tervena hoidmine on ülimalt oluline, saad seda teha neid kristallidega toetadades. Kui sinu kodus on koolis käivad lapsi, siis saad neil aidata õppimisega toime tulla nii, et see neid ei väsitaks ja koduseinte vahel oleks kooli pärast võimalikult vähe stressi. Asetades DumortjeriidiSodaliidi ja Fluoriidi kristallid koolilauale. Need kolm kristalli on õppimise toetamiseks kõige olulisemad. Dumortjeriit aitab meelde jätta fakte, Sodaliit suurendab loogilist mõtlemist ning Fluoriit toetab uue informatsiooni omaks võtmist. Seetõttu on nende kolme kristalli kombinatsioon koolieas lapsele väga oluline. Loomulikult võib laps neid kristalle ka koolis kaasas kanda, asetades need kotiga koolikotti. Kui soovid enda last või lapsi õpingutel veelgi rohkem aidata, siis aseta Fluoriit püramiid koolilaua peale. See vallandab koduenergeetikasse vastavat energiat, mis aitab kaasa koolistressi vähendamisele, muutes õppimise lihtsamaks ja meeldivamaks. 


KARU sümboliseerib rahu, julgust, füüsilist kaitset, enesekindlust, julget pealehakkamist, stabiilset ellusuhtumist, enda aitamist ja tervenemist. Karu sümboolika aitab selle kandjat kaitsta ebaõnne või ärakasutamise eest.

DUMORTJERIIT JA KARU

Dumortjeriit Karu on lapsele koolis kandmisel väga kasulik, kui soovitakse lisaväge anda matemaatika või mõne teise reaalaine õppimiseks. Dumortjeriit aitab kiiremini õppida, võimendab analüüsimise oskust ja aitab parandada mälu ning keskendumist. Dumortjeriidi Karu sobib ka halbade hingede või pimeduse hirmu eest kandmiseks.

DUMORTJERIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Kui sa Dumortjeriiti kandma hakkad, siis peagi võid sa tunda, et sa oled rahulikumaks muutunud ja sa ise suudad närvilistest hetkedest kiiremini välja tulla. 

- Dumortjeriidil on oskus leevendada närvilisust, tervendada närvisüsteemi ja muuta selle kandja rahulikumaks. Sellisel eesmärgil on soovitatav kanda Dumortjeriiti isegi lastel, kes on närvilised või puberteedi eas noortel, kes ei suuda enda impulsiivsust vaos hoida.

- Dumortjeriit on tööl kandmiseks kasulik, kui sinu töö on väsitav või monotoonse tegevusega. Dumortjeriit annab sulle vastupidavust tegemaks seda tööd, mida sa tegelikult enam ei naudi. 

- Dumortjeriit on õpilaste kristall ja see sobib ükskõik mis eas inimesele. Dumortjeriit aitab õppida, fakte meelde jätta, tugevdab mälu ja eriti veel faktimälu. 

- Dumortjeriit parandab tähelepanuvõimet ja aitab keskenduda kõigele, millega tegeled. Väga kasulik kristall, kui on probleeme püsimatuse ja keskendumisega. Dumortjeriit aitab sul end pühendada sellesse, mis on parasjagu oluline, praegusesse hetke. Dumortjeriit aitab analüüsida ja asja uurida, et sellega seoses mingisugust muudatust ellu viia. Dumortjeriit on väga kasulik töötegemisel kui ka õppimisel, aidates lõpule viia seda, mis on näiteks käsile võetud.

- Lastele on Dumortjeriit kasulik, kellel on probleeme jäärapäisusega ja pidevate vanematele vastu hakkamistega. Selleks, et Dumortjeriit suudaks enda tööd selle lapsega teha, selleks tuleb kanda seda kristalli endaga talismanina kaelas. 

- Dumortjeriit aitab mõista erinevaid spirituaalseid kogemusi, mille osaliseks sa saad ja mõista märkide tähendusi, mis sinu eluteele kellegi poolt saadetakse. Dumortjeriit aitab analüüsida nende tähendust, vajalikkust ja sõnumit. Dumortjeriit aitab ka kõige raskematest märkidest aru saada.

- Dumortjeriit on kristall, mis aitab lahti saada pimeduse hirmust ja õpetab sul hingedega suhtlema. Dumortjeriit aitab sinu mõtetel hingedeni jõuda ja vastupidi. See on üks kristallidest, mis aitab sul õppida energiaid tunnetama.

- Dumortjeriiti on kasulik neil kanda, kes soovivad endale ennustamist õppida.

- Dumortjeriit on kristall, mis aitab sinu ellu suuri muudatusi tuua. Kui sa tunned, et sa soovid täielikult enda elu muuta, enda suhtumist millesegi muuta ja end uue parema isiksuse poole viia, siis Dumortjeriit aitab sul seda teha. See on muutuste kristall, mis aitab sul paremaks inimeseks saada. 

- Dumortjeriit aitab kaasa spirituaalsele arengule, aidates inimesel kasvada, õppida ja tarkusi omandada. Dumortjeriit tugevdab intuitsiooni, aidates intuitsiooni järgi elada ja see õpetab enda sisetunnet kuulama. Tegemist on kristalliga, mis aitab spirituaalseid andeid ka välja tuua, kui need inimese sees eksisteerivad. Kui mitte, siis aitab neid selles elus luua ja tugevamaks muuta, et järgmises elus saaksid need veelgi võimsamalt esile tulla. Dumortjeriit parandab inimese oskust iseenda sisemist häält kuulda võtma.

- Dumortjeriit on telepaatia kristall, millel on oskus avada sinu telepaatilisi meeli. Telepaatiat aitab Dumortjeriit edendada nende hingedega, kellega on meil siin elus väga sügav side. Telepaatia saab üldiselt areneda hingesugulaste ja perekonnaliikmete vahel. 

- Dumortjeriit aitab meditsiinitöötajaid ja tervendajaid hoolimata sellest, millist tervendusviisi praktiseeritakse, olgu selleks siis tavameditsiini või alternatiivmeditsiini viljelemine. Dumortjeriit aitab õiget diagnoosi panna arstil või tervendajal oma patsiendile või teraapiakülastajale. Dumortjeriit aitab tajuda seda, milline probleem kehas eksisteerib, kas see on füüsiline või vaimne, on see ühes või teises organis või hoopis Tšakras. Dumortjeriidi kristalli on kasulik töö ajal kaasas kanda või enda töökeskkonnas seda hoida.

- Dumortjeriidi kristalli kanna koos Ametüstiga, kui sa soovid kiiremini ja tõhusamalt õppida energiaid tunnetama. Nende kahe kristalli vägi toob märkide nägemist, oskust pendlit kasutada ja oskust iseendale kaartidega ennustamist.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Dumortjeriit aitab vabaks saada pereliini pidi levivast alkoholismist või mõnest teisest sõltuvushaigusest, mis perekonnas on põlvkonniti eksisteerinud. Dumortjeriit aitab vabaks lasta ahelatest, mis seda soodustab ja tekitab. Kui on probleeme alkoholismiga, siis on vaja kindlasti appi võtta ka Ametüst koos Ioliidiga. Nendel kristallidel on oskus alkoholismi ravida.

- Dumortjeriit aitab tervendada migreeni ja kehas eksisteerivaid seletamatuid valusid. Kui näiteks mõni liiges valutab ilma, et sellel oleks olnud trauma või mõni teadlik põhjus, siis Dumortjeriidi kandmine aitab tervendada seda probleemi. Dumortjeriit tervendab seletamatuid valusid, mis kehas eksisteerivad.

- Üks kasulikumaid tervenduskristalle hingamisteede haiguste korral. Väga tihti esineb lastel haigestumist kõhasse, nohusse, lastel on tihti põskkoobas, adenoidid ja mandlid nõrgad kohad. Dumortjeriit aitab nendest probleemidest hoiduda ja nende esinemise korral kiiremini terveks saada.

- Nii nagu enamus kristallid, ravib ka Dumortjeriit stressi. Kuid nagu kõikide kristallide puhul on, on ka Dumortjeriidil oma viis stressi vabastada. Dumortjeriit vabastab sellist stressi, mida põhjustavad kohustused nagu näiteks tööstress või koolist tulenevat pinget. Kui täiskasvanul inimesel on raske oma töökoormusega hakkama saada, siis Dumortjeriit aitab. Sobib ka lapsele, kes ei suuda koolist tuleneva koormusega toime tulla.

- Dumortjeriit on sügavamõtteliste teemade lahti kodeerimiseks mõeldud kristall. See kristall toetab sinu stressi maandamist perioodil, kui pead silmitsi seisma suurte muutustega või kui olukord sinu elus on stressirohke. Dumortjeriit eemaldab stressitunde ja pinge, aidates selgemalt tunnetada, mis on parim viis selle "millegi" lahendamiseks.

- Dumortjeriit on suurepärane keha aluselisena hoidja. Kui keha on aluseline, siis haigused ei leia võimalust kasvamiseks ja arenemiseks. Dumortjeriidi kandmine ja kristalliteraapias kasutamine aitab intuitiivselt ka toidumenüüd parandada, alateadlikult juurde lisada iseenda menüüsse aluselisi toite ja vähendada happeliste toitude söömist.

KURGU- JA KOLMANDA SILMA TŠAKRA

Dumortjeriit oma väega mõjub kõige enam viiendale ja kuuendale Tšakrale. Viies Tšakra on Kurgutšakra, mis asub otse kurgu kohal ja mis on seotud eneseväljendamisega ning informatsiooni vastu võtmisega ja seedimisega. Dumortjeriit aitab asjadest aru saada, mis ümberringi toimub ja analüüsida - sellega see kristall ka Kurgutšakrat tervendab ja õpetab inimesele mõtlemist.

Dumortjeriit toimib tervendavalt ja avavalt kuuendale ehk Kolmanda Silma Tšakrale. Kolmas Silm asub otse otsmikul ja see on seotud intuitsiooniga, tajumisega ning enda elutee mõistmisega. Dumortjeriit aitab Kolmandal Silmal aktiveeruda ja seega intuitsiooni tugevamaks muuta, spirituaalset kasvu soodustada ja märke tõlgendada, mis eluteele on saadetud.

SODIAAK

Dumortjeriit mõjub kahele sodiaagi esindajale kõige aktiivsemalt ja intensiivsemalt, nendeks on NEITSID ♍ ja LÕVID .

Dumortjeriit on suurepäraseks abiliseks Neitsitele nende intuitsiooni arengus. Dumortjeriit on üks parimaid kristalle spirituaalsete võimete ja intuitsiooni selgemaks muutmisel Neitsile. Kristall, mis võiks kindlasti Neitsi elus esindatud olla. Dumortjeriit arendab Neitsite intuitsiooni ja aitab kaasa spirituaalsele kasvamisele, aidates tal teha õigeid valikuid nii iseenda sees kui ka kõige väljapool oleva osas. Dumortjeriit avab  Neitsis parimad iseloomujooned, muudab ta veelgi paremaks analüüsijaks ja aitab tervendada tema nõrku kohti – see ongi spirituaalne kasvamine.

Lõvidele mõjub samuti Dumortjeriit tõhusalt täpselt samadel eesmärkidel. Dumortjeriit aitab Lõvil südame järgi otsuseid vastu võtta, aidates blokeerida liigset reaalsusele ja loogikale nõjatumist. Dumortjeriit muudab Lõvi intuitsiooni väga tugevaks.

Dumortjeriit aitab SKORPIONIL tasakaalus olla ka siis, kui teised inimesed tema ümber on tasakaalust väljas. Tegemist on kristalliga, mis ühendab Skorpioni Pluutoga ehk teda juhtiva planeediga. Kui sa oled Skorpioni Päikesemärgi all sündinud, siis on sinu jaoks oluline, et sa saaksid Pluutolt pidevalt vastavat energiat, mis aitab sind väestada ning hoida elus alati õigel kursil. Dumortjeriit on Skorpioni jaoks üks parimaid valgustajaid ehk intuitsiooni tugevdavaid kristalle, millel on oskus sulle edasi anda selgeltteadmisi selle kohta, mida sa võiksid enda elu kohta kindlasti teada. Samas aitab see täita ka missiooni, milleks Skorpionina sünniti.

NUMEROLOOGIA

Kõik, kes on sündinud 7. kuupäeval, nende õnne talismaniks ehk kristalliks on Dumortjeriit. Dumortjeriit aitab stressi leevendada, pinget maandada, ülemõtlemist pidurdada ja samas on see ülihea kristall analüüsimise ning mõttetegevuse parandamiseks, aidates ära blokeerida negatiivsed ja hirmuga seotud mõtted, asendades need väga heade ideede ja avastamistega. See on heaolu kristall kõigile, kes on sündinud ükskõik, millisel kuul 7. kuupäeval. Dumortjeriit toob head õnne ja oskust enda elu hästi ning edukalt elada.

Dumortjeriit on Koera-aastal sündinute õnne talisman. See aitab Koerale omast närvilisust maandada ja aitab tal iseendas selgusele jõuda. Lisaks sellele aitab Dumortjeriit tuua häid ideid ja ka motivatsiooni nende teostamiseks. Dumortjeriit tugevdab Koera-aastal sündinute intuitsiooni.

Dumortjeriiti soovitan ma laadida Tselestiit geoodi peal ja puhastada Salvei rituaalitaimega

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
12.60€
Maksudeta:10.33€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
5.90€
Maksudeta:4.84€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
20.50€
Maksudeta:16.80€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
21.70€
Maksudeta:17.79€
LA TENE erikollektsiooni käekett poistele "JULGUS ja ENESEKINDLUS" on väeehe, mis suurendab isiklikku jõudu ja enesekindlust ning annab..
34.40€
Maksudeta:28.19€
VIKERKAARE KUUKIVI on väärtusliku ja intensiivse energiaga armastusekristall. Kristall, mis aitab armastuseõnne suuremaks muuta, ellu kirge ja ro..
2.70€
Maksudeta:2.21€
PILTJASPIS poleeritud
Enim müüdud
PILTJASPIS toob ärilist- ja tööalast õnne, toob maist ja materiaalset küllust. Avab loomingulise meele ja on kasuli..
1.30€
Maksudeta:1.07€
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
10.90€
Maksudeta:8.93€
MUST AHHAAT on Ahhaadi üks liikidest. Musta Ahhaadi peamiseks tooniks on mustjas tekstuur, millel võib esineda hallikaid-valgeid jo..
2.70€
Maksudeta:2.21€
GAGAAT on tugevatoimeline kaitsekristall, mis kaitseb Sind teiste inimeste pahatahtlikkuse, halva energia, ebaõnne, luup..
5.00€
Maksudeta:4.10€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.