Menüü
Ostukorv

TIIGRISILM auguga elevant

TIIGRISILM auguga elevant  EHTED
TIIGRISILM auguga elevant
13.20€
Maksudeta: 10.82€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TIIGRISILM auguga elevant
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu. Tiigrisilm muudab edukaksõnnelikuks, rikkaks ja jõukaks. Suurendab enesekindlust, teotahet, jõudu ja aitab enda eest seista.

Tiigrisilm on üks Jaspise liikidest ja sellel on omakorda veel mitmeid erinevaid liike - Punane TiigrisilmTiigriraud ja Kullisilm, mida tuntakse kui Sinise Tiigrisilmana. Tiigrisilma leidub peamiselt Lõuna-AafrikasBrasiilias ja Austraalias.

Tiigrisilmast valmistatakse väga palju ehteid, kuna see on selline kristall, mida kandes jõuab selle vägi imeväel inimese Aurasse. On olemas teatud kristallid, mis hakkavad väga kiirelt inimese Auras tööle ja Tiigrisilm on kindlapeale üks nendest. Kui sulle meeldib Tiigrisilm, siis järelikult on sul selle väge vaja, see kehtib kõikide kristallide kohta.

ELEVANDI sümboolika on väga positiivne ja külluslik. Usutakse, et elevandid on õnne ja heaolu sümboliks. Elevandid juba Feng Shui järgi toovad majapidamisse õnne, kui nende londid on suunaga üles poole. Kui aga alla poole, siis need aitavad majapidamises rahulikku atmosfääri luua ning eemaldada sinna kogunenud stressi. Elevandid tähistavad ka sõprust ja seega kingitakse elevandi kujusid nendele, keda peetakse enda jaoks kalliteks. Elevant on külluslik ja toob materiaalset õnne.

ELEVANT JA TIIGRISILM

- Tiigrisilma elevant kaitseb kõike seda, mida oled oma ellu toonud. Ka teiste inimeste salakavalte plaanide eest, mis võivad põhjustada laostumist.

- Tiigrisilma elevant lastel aitab säilitada loodud suhteid ehk sõprusi, aidates kaitsta teiste klatši eest, mis võib mainet või suhteid kahjustada, tuues enesekindlust, tugevust, julgust ja Aurasse kaitsekihi, mis tõrjub salakavalaid inimesi eemale.

- Kui oled kandnud Tiigrisilma elevanti juba pikemat aega, siis võid tunda seda, et kui keegi astub ruumi, siis sul hakkab süda puperdama. See on märk, et sa oled selle inimese eest hoiatatud. Kui aga emotsioonid on tavalised ja see inimene ei ärata sinus mingeid negatiivseid tundeid, siis annab Tiigrisilma elevant mõista, et ta on sinu suhtes ohutu ja neutraalne.

TIIGRISILMA kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Tiigrisilm on kristall, mis aitab sul olla iseenda vastu aus. Tiigrisilmal on olemas vägi, mis aitab sul leida üles enda isiksus, vabastada sind võltsahelatest ja eemaldada sinus oskamatuse olla julge, enesekindel ning seista enda tõekspidamiste eest. Tiigrisilm on väga kasulik kristall spirituaalse arengu jaoks ja enda isiksuse välja toomisel. Hoia Tiigrisilma enda lähedal, kui sa soovid leida üles tee, mis aitaks sul spirituaalselt kasvada ja olla see, kes sa tegelikult oled.

- Tiigrisilm omab väge, mis suudab inimese võimsaks muuta. Tiigrisilm süstib motivatsiooni ja inspireerib tegutsema. Tiigrisilm suurendab julgust, pealehakkamist ja oskust elus hakkama saada. Kui sa otsid oma ellu lisatuge, mis aitaks sul alati olla motiveeritud, hakkaja ja toimekas, siis Tiigrisilm aitab sul selliseks muutuda. Tiigrisilma soovitan ma sul tuua enda ellu ajal, mil vajad lisajõudu. 

- Tiigrisilm on peamiselt kaitsvate omadustega, võib öelda isegi, et see on universaalne kaitsekristall. Tiigrisilm aitab kaitse luua ärasõnumise ette, et keegi, kes sooviks sulle halba, tema sõnad ja mõte ei täituks. Tiigrisilm on selline kristall, mida võiks tegelikult pidevalt endaga kanda, nii nagu on soovitatav Roosat KvartsiAmetüsti ja teisi põhilisi kristalle kanda. 

- Peale ärasõnumise kaitse aitab see kaitsta sinu väge, jõudu, materiaalsust, tööd ja kõike seda, mida enda elu jooksul oled loonud. Olgu siis selleks materiaalne või emotsionaalne asi sinu elus. 

- Tiigrisilm on kristall, millel on oskus sind positiivselt mõtlema suunata, suurendades sinus õigluse tunnetust ja vabastades liialt kriitilise meele, mis kutsub halba Karmat ligi. Tiigrisilm aitab halval Karmal vabaneda, mis on juba külge kogutud. Tiigrisilm kaitseb sind selliste tegude eest, mis võiksid sulle endale liiga teha. See aitab olla õiglane iseenda ja teiste suhtes, aidates blokeerida liiga tegemist. Tiigrisilma on väga kasulik endaga kaasas kanda, et see saaks sind pidevalt õigel rajal hoida.

- Kaitseb füüsiliste õnnetuste eest. Eriti kasulik on Tiigrisilm autoavariide ja erinevat sorti liiklusõnnetuste eest kaitsmiseks. Tiigrisilm on see kristall, mis võiks autosõidu ajal olla sinuga kaasas. 

- Tiigrisilm kuulub küllusekristallide hulka, sellel on oskus tuua tööedu, materiaalseid võimalusi anda ja eriti kasulik on see meestele, kes soovivad oma äri luua või veelgi edukamad olla. Meeste jaoks on see äriliselt ja materiaalselt hea kristall seetõttu, et sellel kristallil on meesenergia kaasas. Meesenergia kristallid toetavad mehi paremini kui naisi. See ei tähenda seda, et naised ei tohiks seda kristalli kanda, aga lihtsalt meestega töötab see kristall kiiremini. Iseenesest on Tiigrisilm minu üks lemmikuid ja kannan seda samuti, hoolimata sellest, et olen naine. 

- Sellel kristallil on oskus kaitsta energiavampiirluse eest ja ideaalselt sobib koos kandmiseks Musta TurmaliiniHüpersteeni või Oonüksiga. Tiigrisilm tugevdab Aurat ja ei lase energial kaduda.

- Tiigrisilm on parim enesekindlust, tugevust ja julgust süstiv kristall. Tiigrisilm kasvatab sinu enesekindlust, aidates sul muutuda võimekamaks ja suurendades sinu jõudu erinevatele keerulistele situatsioonidele vastu seista. Kandes seda kristalli suurendab see sinu sisemist jõudu, muutes sind julgemaks suhtlejaks, andes sulle julguse enda soovide nimel võidelda ja enda eest seista, kui seda vaja on. Kui sa soovid olla hingelt tugevam, siis kanna seda kindlasti, kuniks oled selle energia saavutanud. Kandes Tiigrisilma, siis see aitab sul enda sees tasapisi korrektuure teha. Suunates enda kristalliväe sinu Aurvälja, mis muudab sind selliseks nagu seda on Tiigrisilm. 

- Suurendab füüsilist jõudu, energiat, teotahet, enesehinnangut, eneseväärikust ehk enda väärtuste mõistmist, positiivset egoisimi, aitab julgele suhtlemisele kaasa ja takistab enda energia jagamist valedele inimestele. 

- Tiigrisilm tervendab Päikesepõimiku Tšakrat ja kui see on tervendatud, siis see aitab selle Tšakra kohal asuvat küllusekanalit ja küllusemagnetit avada.

- Tiigrisilm on õnnetalisman neile, kes tegelevad jalgpalliga. Tiigrisilm toob head õnne kõikidele jalgpalli mängides ja suurendab võidu tõenäosust. Andes lastele head energiat selle alaga alustamisel. Samas aitab see suurendada füüsilist jõudu, vastupidavust, julgustab mänguplatsil mängima ja vastaseid ületama. Tiigrisilm kaitseb suuremate vigastuste ja füüsiliste õnnetuste eest. Aidates kehal terve püsida ja blokeerides ära vigastusi, mis ei lase edasi mängida. Dalmaatisa Japise kristall annab profiliiga mängijatele lisaenergiat ja õnne.

- Tiigrisilm ja Bronsiit on kaks kristalli, mis aitavad egoga meis endis silmitsi seista. Need kaks kristalli aitavad hingel esile kerkida ja egol maha vaibuda. Kanna ja kasuta neid kahte kristalli korraga, kui soovid ego suurust vähendada ja lasta hingel enda kehas avaneda. Tiigrisilm ja Bronsiit aitavad valedest käitumisharjumustest vabaks sind päästa, aidates ka illusioonidest vabaneda, mida ego on loonud. Ego artikli leiad SIIT.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.


Tiigrisilma tervendavad omadused saab endasse läbi ehte kandmise või poleeritud kristallist vee-eliksiiri valmistamise. 

- Tiigrisilma soovitan kanda või tervendaval eesmärgil kasutada neil, kellel on probleeme vereringega või verega. Tiigrisilm äratab vereringe üles, et see töötaks korralikult, ja suunab vere kehas korrapäraselt liikuma. Tiigrisilm kiirendab vere liikumist, mis omakorda kiirendab nii füüsilises kui ka vaimses mõttes erinevate protsesside liikumiskiirust. 

- Tiigrisilm tõstab vererõhku neil, kellel on loomupäraselt madal vererõhk. See aga omakorda aitab sellise omapäraga inimesel end tunda paremini, energilisemalt, elujõulisemalt ja aktiivsemalt. Neil, kellel on väga kõrge vererõhk, nemad võiksid Tiigrisilma kandmisel tunnetada, kas see mõjub vererõhule hästi või mitte ja vastavalt siis sellele seda kristalli kanda või mitte.

- Sellel kristallil on oskus taastada reproduktsiooniorganeid, nende tööd parandada ja sellega viljakust tõsta. Kõige parem on Tiigrisilma sellisel eesmärgil kasutada kristalliteraapia tegemisel. Selles asetada Juurtšakra piirkonnale Tiigrisilma meditatsioonikristallid või emma soovikivi, et need kristallid saaksid aktiveerida reproduktsiooniorganite korrapärase töötamise. Loomulikult aitab kaasa ka Tiigrisilma pendliga Juurtšakra kohal tervendamine ehk hoida seda pendlit problemaatilise piirkonna kohal.

- Tiigrisilm on seotud Päikesega, mis tähendab seda, et sellel kristallil on oskus asendada Päikesest tulenevat energiat, mis on valaik meie kehale ja hingele. Tiigrisilm suudab pidurdada depressiooni ja kevad- või sügisväsimust, mis Päikese puudumise tõttu võib tekkida. Tiigrisilma on kasulik kanda sellel poolel aastal, mil Päikest on vähe. Päikese vajalikkusest ja selle tervendavatest omadustest leiad lugemist minu ühest artiklist SIIT.

Päikesepõimiku-kristallina on Tiigrisilma võimuses tervendust anda Päikesepõimiku Tšakra kohal eksisteerivatele siseorganitele. Tiigrisilm aitab näiteks tervendada magu, see on eriti kasulik maohappelisuse korral ja siis, kui seedimine ei ole korras. Lisaks sellele on Tiigrisilm kasulik neerude ja sapi funktsioneerimisel.

- Tiigrisilma soovitan ma kanda ajal, kui on kehas luumurd või mõni luu on mõranenud. Tiigrisilm aitab kiirendada luude paranemisprotsessi ja see vähendab vaegusi, mis selliste olukordadega kaasnevad. 

PÄIKESEPÕIMIK

Tiigrisilma peamiseks Tšakraks, mille üle see kristall tervendavat mõju omab, on inimese Auraväljas eksisteeriv kolmas Tšakra ehk Päikesepõimik. Päikesepõimik asub otse sinu naba kohal. Kui sa asetad oma käe otse naba kohale ja vajutad peopesa selle osa peale, siis seal eksisteeribki sinu Päikesepõimik.

Tiigrisilm suudab Päikesepõimiku energiaid parandada, taastada ja võimsamaks muuta. Tiigrisilm süstib Päikesepõimikkuse jõudu, eluenergiat, positiivsust ja õnne.

Päikesepõimikus eksisteerib inimese külluse-, rikkuse- ja jõukuseväli. See aga tähendab seda, et seda kanalit aktiveerides on võimalik inimesel enda ellu seda õnne ligi tuua. 

Tiigrisilm toob materiaalset rikkust neile, kes on oma Päikesepõimiku Tšakra ära tervendanud ja see annab väga suure panuse selle saavutamiseks. Lisaks muudab Tiigrisilm inimese ka õnnelikuks ja elurõõmsaks.

SODIAAK 

Tiigrisilm mõjub kõige enam kolmele päikesemärgile: LÕVIDELE ♌, KAKSIKUTELE ♊ ja SÕNNIDELE ♉. KAKSIKUTELE ja SÕNNIDELE mõjub Tiigrisilm väga hästi nende enesekindluse parandamiseks. Lisaks aitab Tiigrisilm Kaksikutel ja Sõnnidel emotsionaalselt tugevaks saada.

LÕVI ♌ üks peamisi õnnekristalle on Tiigrisilm, mis muudab tema iseloomujooned veelgi positiivsemaks ja tugevamaks ning aitab Lõvil probleemidele lahendusi leida. Tiigrisilm, mis on Lõvile ka väga tugev kaitsekristall, toob temas esile tugevad küljed. Kaitsekristallina tugevdab Tiigrisilm Lõvi Aura kaitsekilpi, eemaldades sealt kogu negatiivse energia. Seeläbi kaitseb Tiigrisilm seda tähtkuju ebaõnne, probleemide ja halbade inimeste eest. Tiigrisilm võiks Lõvi elus eksisteerida terve tema elu vältel. See on kristall toob Lõvile enesekindlust, julgust, pealehakkamist ja positiivset suhtumist. Tiigrisilm toob tööedu ja üleüldist õnne igas valdkonnas, ka armastuses. 

Tiigrisilm annab KALJUKITSELE jõudu, jaksu ja vastupidavust. See on kristall, mis paneb tema rahaenergia liikuma ja toob tööalast edu ning õnne.

Tiigrisilm on KAKSIKUTE mehele heaks õnnetalismaniks. See kristall on väga sarnase iseloomuga nagu on Kaksikute mees. Tiigrisilm toob Kaksikute mehes esile tema tugevad ja positiivsed iseloomujooned. Lisaks on see külluse-, rikkuse- ja rahaõnne kristall, mida on hea materiaalse õnne tagamiseks enda elus hoida või ehtena kanda. 

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

NUMEROLOOGIA

Tiigrisilm on õnnetalismaniks kõigile neile, kes on sündinud elutee number 4-ga.

Soovitame talismane ja kristallidest valmistatud ehteid aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta nende energia taset. Selleks soovitame paar korda kuus kristall ehet voolava vee all puhastada või korra kuus Täiskuu ajal ning igal öösel ehe viia Kuuvalgele geoodi peale laadima. Tiigrisilma kõige paremaks laadimise geoodiks on Tsitriin ja seejärel tuleb Mäekristalli geood.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omad..
14.40€
Maksudeta:11.80€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omad..
14.70€
Maksudeta:12.05€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omad..
17.90€
Maksudeta:14.67€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omad..
17.60€
Maksudeta:14.43€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omad..
17.00€
Maksudeta:13.93€
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
2.00€
Maksudeta:1.64€
KARNEOOL poleeritud
Enim müüdud
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
3.00€
Maksudeta:2.46€
ROOS küünal
Enim müüdud
ROOS on kõikide lillede kuninganna, mis kannab endaga kaasas müstilist, lummavat ja romantilist meeleolu. Roos on oma olemuselt väga kauni välimu..
10.90€
Maksudeta:8.93€
DALMAATSIA JASPIS toob meis välja lapselikkuse ja mängulisuse, muutes meid rõõmsameelsemaks ja energilisemaks. Väga hea kristall, sest aitab enda..
7.00€
Maksudeta:5.74€
DALMAATSIA JASPIS toob meis välja lapselikkuse ja mängulisuse, muutes meid rõõmsameelsemaks ja energ..
2.50€
Maksudeta:2.05€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.