Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon käekett meestele NEITSI "ARMASTUS"

LA TENE erikollektsioon käekett meestele NEITSI "ARMASTUS"
-40 %
LA TENE erikollektsioon käekett meestele NEITSI "ARMASTUS"
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
27.96€
46.60€
Maksudeta: 22.92€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: meestele NEITSI "ARMASTUS"

Võimalikud valikud

Tooteid on piiratud koguses.

LA TENE erikollektsiooni käekett meestele NEITSI "ARMASTUS" on väehee, mis aitab tingimusteta armastada ja armastust hoida. Õpetab end suhtes avama ja toob üleüldist suhteõnne. Toob uut armastust.

Käekett koosneb Tšaroiidist, Kassisilmast ja Oonüksist, mis on kaunistatud metalliga. See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.

TŠAROIIT on ilus lillakat tooni kristall, mille põhiliseks värvuseks on kirju, mille moodustavad tumelilla, helelilla, mustjaslilla ja lavendellilla. Tšaroiiti leidub senimaani peamiselt vaid Venemaal Siberi ühe jõe lähistel, mille nimeks on Chara ja TšehhisKristall ei ole eraldiseisev, vaid see koosneb teistest erinevatest kristallidest, nagu näiteks Kaltsiidist. Tšaroiit on kristallimaailmas uus väeese, kuna see avastati alles pea seitsekümmend aastat tagasi, seega ei ole selle kristalli kasutamisel veel pikka ajalugu. Siiski, kui see aga avastati, hakati koheselt Tšaroiiti kasutama maagiate läbiviimisel, tervendamise rituaalides ja nõiakottides (rituaalitaimede ja taro kaartide juures), et võimendada neid protsesse.

Tšaroiit koosneb väga paljudest erinevatest mineraalidest. Tšaroiit on loodud maapõues kaaliumi, naatriumi, baariumi, strontsiumi, hapniku, räni ja vesiniku ühinemisel. Tšaroiit on väga kauni väljanägemisega kristall ja aastatega muutub see vaid hinnalisemaks. 

Tšaroiit on "Edasimineku ja liikumise" kristall, mis aitab erinevate olukordadega leppida, vooluga kaasa minna ja nii-öelda seisakut vältida. Tšaroiit õpetab elu võtma nii nagu see sulle antud on ja aitab lahti saada mõtteviisist "Mis küll oleks saanud?". Tšaroiit on kristall, mis aitab sul lahti lasta emotsioonidest, mis sind takistavad eluga edasi liikumast. Tšaroiit aitab sul mõista, miks sa midagi kinni hoiad, miks sa halbu emotsioone tunned ja kus kohast on need pärit. See on hinge tervendaja, mis õpetab sul hoolimata olukorrast alati pea püsti edasi liikuda, õpetades sind elu väärtustama ja takistades sind alla andmast. Talismanina Tšaroiiti kandes aitab see minna sul sinna eluetappi, kus sa olema peaksid ehk aitab alateadlikult sul teha õigeid samme parema tuleviku jaoks.

Tšaroiit toob julgust, energiat, pealehakkamist ja jõudu neile, kes on pikemat aega kodune olnud ning soovib uuesti sotsiaalellu naaseda, kas siis tööle minna või õppima minna. Tšaroiit aitab meenutada seda, mida on kord õpitud ja aitab paremini kohaneda.

Tšaroiit on üks väheseid violetse valguse edasikandjaid, nii nagu ka Ametüst. Violetne valgus on spirituaalselt tervendav kristallikiirgus, mis aitab spirituaalselt tasakaalu minna, eemaldada närvilisust, stressi ja asendades selle tugeva intuitsiooniga.

Tšaroiit on armastusekristall, mis aitab sul tunda end hästi. Tšaroiit sobib neile, kes on pikemat aega üksinda olnud või, kes tunnevad, et nad on suhtes üksinda ja kõrvalejäetud. Tšaroiit võiks olla sellisel juhul teiste armastusekristallidega koos, aidates sellest üksildustundest lahti saada. Tšaroiit aitab kooskõlla viia Kroon- ja Südametšakra, mis omakorda toimib kui tingimusteta armastuse loojana. Tšaroiit toob armastusega seoses tugevat intuitsiooni, aitab ära tunda oma Saatusekaaslase ja aitab temaga õigesti käituda.

Kui sa tunned end pidevalt üksinda või kaitseta, siis Tšaroiit aitab seda kohta sinus tervendada. Tšaroiit aitab sul tunda seda, et sa ei ole siin maailmas üksinda ja võtab ära ka hirmu, mis on seotud ohutundega. Tšaroiit aitab alles jätta vaid ehtsad tunded ja tunnetuse ohu suhtes, see ei kaota ära intuitsiooni, küll aga kaotab ära hirmu. 

Töö kristallina on see kasulik ka ettevõtete omanikele ja ülemustele. Tšaroiidi toomine tööruumidesse aitab töölistel edukamat tööd teha ja aitab lahti saada nii-öelda laiskusest, lohakusest ning ükskõiksusest.


TŠAROIIDI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Tšaroiit on tingimusteta armastuse kristall, mida kantakse selleks, et lasta enda armastusel oma armastatu vastu vaba olla. Tšaroiit on armastusekristall nii naistele kui ka meestele. Tšaroiit toob armastus ligi ja aitab armastust leida. Seda saab kanda ka selle jaoks, et luua oma armastatuga parem side. Eriti kasulik on see neile, kes on töö pärast üksteisest pidevalt eemal. Tšaroiit aitab säilitada teie omavahelist sidet. 

- Tšaroiit on kristall, mis aitab sul lahti lasta emotsioonidel, mis takistavad sul eluga edasi liikumast. Tšaroiit aitab sul mõista, miks sa midagi kinni hoiad, miks sa halbu emotsioone tunned ja kus on need pärit. See on hinge tervendaja, mis õpetab sul hoolimata olukorrast alati pea püsti edasi liikuma, õpetades sind elu väärtustama ja takistades sind alla andmast.

- Soovitan Tšaroiidist valmistatud käeehet kanda selleks, et see saaks sulle seoses suhetega häid võimalusi ligi kutsuda. Kanna Tšaroiiti paremas käes, kui soovid uut armastust ligi kutsuda ja kanna seda vasakus käes, kui soovid olemasolevaid suhteid parandada. Sa võid käeketi kandmise kätt vahetada vastavalt sellele, mida sa soovid enda ellu ligi kutsuda.

Ma soovitan Tšaroiiti kanda nendel meestel, kes otsivad enda ellu armastust. Tšaroiidis on olemas vastav energia, mis suudab mehe Aurasse naiselikku armastust ligi tõmmata ja see on kristall, mis aitab mehel enda hingesugulast üles leida.

- Tšaroiit on kristall, mis vabastab sinu ümber energia-blokaade, mis ei lase sul elus edasi liikuda. Tšaroiit annab sulle jõudu, soovi ja motivatsiooni, et enda elu paremaks muuta. Tšaroiit on neile, kes tunnevad, et "miski" takistab elu paremaks muutmist ja edu saavutamist. Järelikult võib sinu Auras olla takistavat väge, mis loob sulle neid blokaade. Tavaliselt vabastab Tšaroiit selliseid emotsionaalseid blokaade, mida sa oled võinud ise mingil hetkel endale luua.

- Tšaroiit aitab maandada sinu agressiivsust, impulsiivsust, melanhooliat, kurbust ja nutmist. Kui sul on nende emotsioonidega probleeme, siis Tšaroiit aitab sind.

- Kristall, mis vabastab hirmu kõige uue osas, aidates leevendada hirmu selle ees, mis sinuga saama hakkab, samuti hirmu tuleviku osas. Tšaroiit on emotsionaalne tervendaja, mis suudab sind õpetada elu ja saatust usaldama.

- Tšaroiidil on olemas vägi, mis aitab inimest ennast analüüsima suunata ja seda konkreetselt suhetealaselt. Tšaroiit aitab mõista seda, miks mõni inimene sinu eluteele on tulnud, mida ta sulle õpetama peab, mida sina temale vastu peaksid andma ja miks üldse mõne inimesega sul väga intensiivne kontakt on. Tšaroiit aitab selgelt näha ja mõista sinu suhet teise inimesega. See on väga kasulik kristall ja aitab sul nii mõnelegi väga olulisele küsimusele vastuse elus leida. 

- Kui sa tunned end pidevalt üksinda või kaitseta, siis Tšaroiit aitab seda kohta sinus tervendada. Tšaroiit aitab sul tunda seda, et sa ei ole siin maailmas üksinda ja võtab ära ka hirmu, mis on seotud ohutundega. Tšaroiit aitab alles jätta vaid ehtsad tunded ja tunnetuse ohu suhtes, see ei kaota ära intuitsiooni, küll aga kaotab ära hirmu. 

- Tšaroiit on seotud väga tihedalt Kroontšakraga ja selle võimsamaks muutmisega, see aga tähendab seda, et Tšaroiit suudab prohvetlikke unenägusid esile tuua. Ennekõike suudab Tšaroiit tuua unenäos ettekuulutusi,mis on seotud suhete ja armastusega. Kui sa otsid kristalli, mis aitaks sul sinu tulevast kaasat ette näha või sellega seonduvatele küsimustele vastuseid saada, sinu enda olevasolevasse suhtesse selgust luua või midagi sellist, siis Tšaroiit on täpselt õige kristall sinu soovi täitmaks.

- Kanna Tšaroiidi kristalli koos Granaadiga, et taaselustada sinu ja su armastatu vahelist kirge. Neid kahte kristalli on sobilik kanda siis, kui suhtest on ära kadunud füüsiline side.

- Kanna Tšaroiiti koos Serafiniidiga, et luua enda ja kallima vahele tugevat telepaatilist sidet. Nende kahe kristalli oskus on luua sinu ja sinu armastatu vahele tugev emotsionaalne side. Need kristallid aitavad sul enda armastatut paremini mõista ja tema käest mõttelisi sõnumeid saada.

- Kanna Tšaroiiti koos Punase Tiigrisilmaga või loo nendest kristallikomplekt, mida hoia enda voodi lähedal. Nende kristallide kombineerimine on väga kasulik suhtekriisi ajal. Kui sinu suhe on väga kriitilises seisus või sinu ja kaaslase vahele on tekkinud suhterikkuja ehk kolmas inimene, siis need kristallid aitavad sellest kõigest välja tulla. Kui saatus lubab teie suhtel taastuda, siis need kristallid aitavad sinu suhet. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Tšaroiiti kanna kõrvarõngastena, talismanina kaelas või mediteeri selle kristalliga, kui põed glaukoomi. Tšaroiit aitab seda terviseprobleemi tervendada, peatada selle arengut või takistada selle teket.

- See on kristall, mis on väga tugevalt seotud Kroontšakra ja Südametšakraga, seega aitab Tšaroiit nendes Tšakrates pesitsevaid haigusi tervendada. Üheks Tšaroiidi oskuseks on südamenärve tervendada ja nendest põhjustatud valu ning pinget kehast vabastada. Kroontšakra poole pealt aitab Tšaroiit vabastada meeltest hallutsinatsioone ja valenägemusi, mis tekivad haigestunud Kroontšakra puhul.

- Tšaroiit on Kroontšakra kristall ja seega tervendab see unehäireid. Kui sa põed unetuse all, sa ei suuda uinuda või sinu uni ei ole täisväärtuslik, siis Tšaroiidi kasutuselevõtmine võib sind selle koha peal aidata. Sellisel juhul on kindlasti hea seda kristalli kanda ja poleeritud kristalli enda magamistoas hoida und soodustavate kristallide seas.

- See on kristall, mis aitab unes kõndimist peatada või unes rääkimisele lõpu teha. Eriti kasulik on see veel lisaks neile, kes öösiti norskavad ja sellega segavad teiste und. Tšaroiit võiks sellisel juhul kindlasti magamistoas olla.

- Üks parimaid kristalle meestele, kes vaevlevad unehäirete küüsis. Tavaliselt on nendel meestel ka peavalud ja Tšaroiit on ka peavalude vastane kristall. Selleks tuleks nendel meestel kanda Tšaroiiti võimalikult kurgu vastas ehk lühikese kristallehte paela otsas.  


KROONTŠAKA JA SÜDAMETŠAKRA 

Tšaroiit vabastab Kroontšakra kohal olevat stressi, mis ei lase sul enda saatust tajuda, tulevikku ette näha, unenägudes vastuseid saada ja unenägusid näha. Kanna seda kristalli ka öösiti kaelas, et sellist tulemust Tšaroiidi käest saada. 

Tšaroiit suudab väga pikaajaliste kristallidega tegelejate ülemisi Tšakraid avada, mis avavad sind nägemuste nägemisele. Need Tšakrad asuvad Kroontšakra kohal. 

Lisaks Kroontšakrale suudab Tšaroiit tervendada ja aktiveerida Südametšakrat. Tšaroiit on seotud suhete, tunnete ja armastusega ning need emotsioonid asuvad kõik sinu neljandas ehk Südametšakras. Tšaroiit aitab Südametšakrale jõudu juurde anda, aidates selle kaudu inimesel mõista, kelle vastu ta midagi tunneb ja kus suunas suhetealaselt peaks ta liikuma. Lisaks sellele aitab Tšaroiit edendada tingimusteta armastust, aidates õppida armastama inimesi sellistena, kuidas nad on ja ka end ümbritsevat armastama. Tšaroiit aitab Südametšakrat ja muudab selle väga tundlikuks, et üldse romantilised tunded saaksid esile tulla ja armastus enda lähedastega, iseenda ja maailma vastu saaks sügavamaks muutuda. 

SODIAAK

Tšaroiit on üks NEITSI ♍ armastusekristallidest, mis aitab Neitsil oma kaaslast hinnata, tingimusteta armastada ja armastust hoida. See on kristall, mis õpetab Neitsil end suhtes avama ja see toob talle üleüldist suhteõnne. Tšaroiit on ühel või teisel kujul Neitsi elus väga oluline ja tähtis, see aitab tema suhteelu korda seada. Vallalisele Neitsile toob Tšaroiit uut armastust ja suhtes olevale Neitsile sügavamat sidet oma kaaslasega.

NUMEROLOOGIA

Tšaroiit on elutee number 6 armastusetalisman. Elutee number 6 kohta saad lugeda SIIT.

Soovitame talismane ja kristallidest valmistatud ehteid aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta nende energiataset. Tšaroiiti sobib kõige enam laadida Apofülliit ja Ahhaat geoodi peal ja oleks hea, kui seda vähemalt korra kuus Salvei rituaaltaimega puhastada.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Kassisilm ca 0,8*1 cm
OONÜKS on väga tugev kaitsekristall, millel on oskus kaitsta Sind ebaõnne, kurjuse, negatiivse energia, halbad..
6.44€ 9.20€
Maksudeta:5.28€
AHHAAT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
16.90€
Maksudeta:13.85€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellit..
14.35€ 20.50€
Maksudeta:11.76€
 KASSISILM on täiesti naturaalne kristall ja selle tegelik nimetus on Krüsoberüll. Kuigi väga paljud inimesed arvavad, et Kass..
10.85€ 15.50€
Maksudeta:8.89€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE käekett meestele NEITSI "MUUDATUSED 2024. AASTAKS" toob sulle edu 2024. aastal ja ka&..
19.98€ 33.30€
Maksudeta:16.38€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.