Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt "ROMANTIKA"

La Tene kristallikomplekt "ROMANTIKA" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "ROMANTIKA" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "ROMANTIKA" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "ROMANTIKA" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "ROMANTIKA"
11.50€
Maksudeta: 9.43€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: "ROMANTIKA"

LA TENE kristallikomplekt "ROMANTIKA" aitab tuua sinu ellu romantikat, kirge ja armastuseõnne.

Komplekt koosneb vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Sellest kristallikomplektist leiad imekaunid Granaadi ja Thuliidi kristallid, mis on pandud väikese koti sisse koos kristalle tutvustava tekstiga.

GRANAAT on armastusekristall, mis toob Sinu ellu romantikat, kirge, armastuseõnne, uue suhte või taastab suhet. Hea õnne talisman, mis aitab unistusi täita. Kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige armastusväärsemaks kristalliks, mida kasutatakse suhete edendamiseks. 

THULIIT õpetab iseennast armastama ja teistele tundeid välja näitama. Thuliit aitab tõsta usaldustunnet ning on tugevalt seotud armastuseõnnega. Thuliit õpetab sulle seda, et elu läheb nii nagu ta läheb, õpetades armastust vastu võtma ja elu usaldama. Thuliit ei lase sul ise blokaade luua, mis takistavad armastuse ellu tulekut. Thuliit suurendab õnneenergiat, mis omakorda aitab külgetõmbeseadusel sinu suhtes edukamat tööd teha. Hoia Thuliiti enda elus, kui soovid, et armastus leiaks koha sinu saatuses.

Kristallikomplekti võid juurde lisada nii samu kui ka teisi armastusekristalle, mida pole eelnevalt mingil muul eesmärgil kasutatud.

Kanna kristallikomplekti endaga kaasas, aseta sünnikristallide laekasse, enda foto kõrvale või pane foto selle komplekti sisse. Võid asetada ka padja alla või voodipeatsisse.

Puhasta seda kristallikomplekti vähemalt ühel korral kuus Palo Santo puu suitsuga või Salvei eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Kristallid on pandud koti sisse. Komplektis on keskmise suurusega kristallid.
ROOS küünal
Enim müüdud
ROOS on kõikide lillede kuninganna, mis kannab endaga kaasas müstilist, lummavat ja romantilist meeleolu. Roos on oma olemuselt väga kauni välimu..
10.90€
Maksudeta:8.93€
La Tene kristallikomplekt "ARMASTUSE KÜLGETÕMBE LOOMINE" on loodud selleks, et läbi kristallide enda ellu armastuse jaoks ruumi teh..
25.50€
Maksudeta:20.90€
PALO SANTO puu (1 tk)
Enim müüdud
Pilt on illustratiivne. PALO SANTO on müstilise ja saladusliku väega puu, mis kasvab Lõuna-Ameerikas. Palo Santo on olnud ka indiaanlas..
3.20€
Maksudeta:2.62€
La Tene kristallikomplekt "TEE HINGESUGULASENI" koosneb poolvääriskividest, mis aitavad selle kasutajal leida tee enda hingesugulaseni, aidates ..
12.20€
Maksudeta:10.00€
La Tene kristallikomplekt "ARMASTUSEÕNN" koosneb vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles kristallikomplektis on ime..
4.90€
Maksudeta:4.02€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.