SELJAVALUDE PÕHJUSED - HINGEPEEGEL

by in TERVIS .

Seljavalud on väga tüüpiline terviseprobleem nii naistel kui ka meestel ja nendest vabanemine on tihtipeale väga keeruline.
Igal haigusseisundil on oma emotsionaalne põhjus, miks see meil eksisteerib ja tegelik tervenemine on võimalik ka ühtpidi läbi emotsioonide tervenemise. Loomulikult on üks asi see, et kui sa oled raske füüsilise töö tagajärjel endale ajutise seljalihaste/närvi kahjustuse saanud või madrats, millel magad, ei ole sinu tervisele hea. Aga teine asi on see, kui selg on krampis, närvid on pinged ja seljavalud vaid süvenevad ning ei lähe üle ega vahel ei tea inimene ka nende põhjuseid. Siis see on emotsionaalne haigusseisund, millele on tegelikult võimalik tervenduslöök anda läbi alternatiivse teraapia. Panen siia kirja mitmed viisid, kuidas end ise tervendada, kuna tegelikult on igal inimesel oskus nii enda keha vaimse kui ka füüsilise tervise eest võimalik seista ehk teha ise endale teraapiat.

Jäta meelde, et igasugune füüsiline haigus või tervise probleem peegeldab sinu enda emotsioone, mille oled enda Aurasse saatnud.

ALASELJAVALUD
Alumine seljaosa on tugevalt seotud Juurtšakra ja Sakraaltšakraga mõlemaga ning kui on alaseljavalu, siis see tegelikult annab ka vihje, et need kaks Tšakra kanalit ei tee õigesti tööd ning neile on tervendust vaja. Üks viis on sellele Tšakrale mõeldud kristalle kandma hakata, et see energiakanal, mis tagab selle piirkonna tervise, oleks võimeline sind tervena hoidma.

Emotsionaalsed probleemid, mis tekitavad valu:

MATERIAALSUS Üleliigsed mured materiaalsuse pärast, rahaprobleemid ja kui ka reaalseid rahaprobleeme ei ole, siis see võib olla liigsest murest, mis on sellega seotud. Nende inimeste mõtetest käib pidevalt läbi küsimused: "Kas ma saan materiaalselt hakkama?", "Kas mul jätkub raha?", "Mis viisi ma saaksin rohkem teenida?", "Ma ei tohi seda ega teist endale lubada, ma pean raha koguma" jne. Sellisel juhul tuleb lasta see emotsioon vabaks ja uskuda, et kui oled aktiivne ning töötahteline inimene, siis on kõik võimalik. Pidage meeles, et raha ei tule sinna, kus seda nõutakse, vaid sinna, kus usutakse, et see on võimalik. Nõudmisega seatakse blokke, soovidega ja usuga seatakse võimalusi.

TEISTE AITAMINE Tunned, et sa ei suuda ega soovi teisi inimesi aidata, kuna võid ise ära kaotada enda stabiilsuse. Ehk emotsioon, mis takistab sul teisi aitamast, kuna kardad, et ei oska seda teha või see teeb sulle liiga.

ENESEKINDLUS JA KONTROLL Inimene võib tunda, et ta ei suuda iseenda elu üle kontrolli saavutada ja see on ka märk Juurtšakra kehvast tööst. Emotsionaalne tervenemine saab algust siis, kui inimene lõpetab enda peale negatiivselt mõtlemise. Inimene peab uskuma iseendasse ja nägema endas tugevust ning võlu.

Tervendavad kristallid kandmiseks: Mahagon-Obsidiaan, Obsidiaan, Oonüks, Must Turmaliin, Šungiit, Punane Jaspis.
Need kristallid aitavad Juurtšakral või Sakraaltšakral tervenda ja samas on seotud ka valude vaigistamisega.

Läbi selle, et sa muudaksid enda mõttemaailma teiste aitamise kohapealt, aitab see ka alaseljalvalust vabaneda. Sa pead nägema, et läbi teiste inimeste aitamise sa saad tugevamaks, mitte nõrgemaks. Läbi selle, et sa lõpetad materiaalsete probleemide peale üliliigselt mõtlemise, aitab see vabastada emotsionaalseid pingeid sinu alaseljas.

ÕPPETUND: "Sa külvad seda, mida lõikad" Kui soovid tulevikus abi saada elult eneselt, siis pead abi andma minevikus. Seega aita täna ja saa abi, kui sul seda vaja on. Meie abi on kõik välja teenitud karma ettemaksuga.

KESKSELJAVALUD
Keskmine seljaosa on seotud Sakraaltšakra ja Päikesepõimikuga ning kui on seal valu, siis on see märk nende Tšakrate kehvast tööst. Üks viis on neile Tšakratele mõeldud kristalle kandma hakata, et see energiakanal, mis tagab selle piirkonna tervise, oleks võimeline sind tervena hoidma.

Emotsionaalsed probleemid, mis tekitavad valu:

TOETUSE PUUDUS
Kui inimene põeb pikemat aega juba keskseljavalusid ja see koht on pidevalt pinges ning see segab magamist, siis võib emotsionaalsel viisil olla tegemist toe puudumisega. See tähendab seda, et see inimene ei tunne kellegi teise poolt emotsionaalset tuge, eriti lähedaste poolt. See inimene võib tunda, et tema peab paljude asjade eest vastutama, mille eest võiks ka keegi koos temaga vastutada. Ta tunneb, et talle ei tulda vastu, kui ta seda soovib.

MINEVIK Teine üheks suuremaks põhjuseks võib olla liigne mineviku peale mõtlemine. Kui on keskseljavalud, siis võib see olla märk sellest, et vaadatakse kahetsusega minevikku, mõeldakse pidevalt selle peale, mida oleks võinud paremini teha ja ka võib olla kerge viha kellegi üle, millest ei suudeta vabaks lasta. Kui see on seotud vihaga, siis sellest aitab lahti saada Kuntsiidi või Morganiidi kristall.

LIIGNE ISETEGEVUS Kolmandaks põhiprobleemiks, mis emotsionaalselt kahjustab sinu Päikesepõimikut ja tekitab seega seljavalusid-seljapingeid, on see, kui sa liialt võtad endale kohustusi. Liigne isetegevus, uskumine, et ainult sina saad mõne asjaga hakkama ja vajadus kõige üle kontrolli hoida, tekitab keskselga valusid.

Tervendavad kristallid kandmiseks: Merevaik, Mahagon-Obsidiaan, Šungiit, Krüsopraas, Oranž Kaltsiit.
Need kristallid aitavad Sakralaatšakra ja Päikesepõimiku Tšakral taastuda ja valu leevendada.

Emotsionaalne tervenemine saab alguse siis, kui sa lased teist poolt emotsionaalse toe saamisest vabaks, uskudes, et sa saad ise hakkama ja abi andmine on alati tingimusteta. Mida rohkem sa abi nõuad või ootad, seda tugevamaks võivad minna seljavalud. Tuleb lõpetada mineviku peale mõtlemine ja enda mõtteid suunata olevikule-tulevikule. Loomulikult tuleb õppida ka vabaks laskma ja jagama kohustusi, mis on vaja ära teha.

ÕPPETUND: "Mida enda ellu soovid, selle nimel tuleb ise tööd teha" Ära oota kunagi, et keegi tuleks tooks sulle hõbekandikul kõik ette. Karma käib läbi välja teenimise, preemia saabub siis, kui oled tööd teinud.


ÜLASELJAVALUD
Ülemine seljaosa on seotud Südametšakraga ning kui on seal valu, siis on see märk selle Tšakra kehvast tööst. Üks viis on sellele Tšakrale mõeldud kristalle kandma hakata, et see energiakanal, mis tagab selle piirkonna tervise, oleks võimeline sind tervena hoidma.

Emotsionaalsed probleemid, mis tekitavad valu:

KAS MIND ARMASTATAKSE? Ülaseljavalude peamiseks põhjuseks on emotsionaalse turvatunde puudumine, see tekib siis, kui inimene ei tunne, et teda armastatakse. Pidev kahtlemine ja kõhklemine enda partneri tunnete osas tekitab väga tõsiseid selja ning kaela pingeid.

ÄRAKASUTAMINE Ülaseljavalu võib tekkida ka selle tagajärjel, kus sa hakkad tundma, et annad endast liiga palju välja ja ei saa tagasi midagi. See on samuti seotud tingimustega armastusega, aga sa pead õppima, et armastuse jagamine ja teiste eest hooltkandmine on osa karmast, mitte sellest, et sa saaksid vastutasu kohe otse sellelt inimeselt tagasi. Ennekõike sa teed iseendale head, kui oled valmis teisi inimesi emotsionaalselt toetama, sa suurendad enda sees armastust, tugevdad sellega enda Südametšakrat ja vastutasuks tuuakse sinu õuele armastuse õnn. Ülaseljavalud võivad tekkida siis, kui tunned, et oled pidevalt teistele toeks ja aitad neil emotsionaalselt tugevneda, aga sa ise ei saa abi nende käest, keda aitad.

JÄLGIMINE Ülaseljavalud võivad tekkida ka siis, kui tunned pidevalt, et keegi jälgib sinu tegevust, keegi tunneb selles suhtes suurt huvi või ka tunned pidevalt, et sa pead end kõigi eest kaitsma. Kui sa tunned nii, siis sa pead tegelema enda Aura kaitsega, mitte pidevalt mõtlema nende asjade peale. Kuna pidev negatiivsus sinu Auras tekitab tervisehädasid ja selleks probleemiks on ülaseljavalu. Kui reaalselt keegi kiusab sind ja jälgib sinu tegevusi, siis kõige lihtsam sellest emotsioonist vabaneda on see, et sa oma mõtetega tõrjud teda eemale. Blokeerid iseennast tema peale mõtlemast ja usud sellesse, et sinu elu ei ole kellegi teise probleem. Sa pead endale sisestama, et kõik mida sa enda elus teed, on sinu enda privaatne teema ja see ei kuulu arutamisele ega ka mahalaitmisele teiste poolt.

Tervendavad kristallid kandmiseks: Mahagon-Obsidiaan, Šungiit, Smaragd, Fuksiit, Krüsopraas.
Need kristallid aitavad leevendada valu ja Südametšakral olevaid emotsionaalseid probleeme.

Tervenemiseks pead sa õppima vabaks laskma armastuse nõudmise, endale selgeks tehes, et armastada tuleb tingimusteta ja me ei saa kunagi kellegi käest nõuda enda armastamist. Pead vabaks laskma mõtte, et igale heateole peab järgnema preemia ja kui sul on ülaseljavalud, siis see võib olla üks sinu tervenemise takistustest. Sa pead endale sisestama, et sinu enda elu on privaatne ja teistel inimestel ei ole õigust sinu ellu sekkuda, väljaarvatud siis, kui sa ise oled selleks loa andnud.

ÕPPETUND: "Jagamine ei pea olema kurnav, mõtle see positiivseks" Me ei pea kunagi teistele inimestele end vastumeelselt jagama, õpi jagama end rõõmuga ja sekkuma teiste ellu vaid ühe sammuga, et me ei teeks iseendale haiget ega ka takistaks teistel kasvamast.
Uuendatud: 06.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja