NUMBER 5 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

Olen kirjutanud, mis tähendab kui sa pidevalt hakkad ühel eluperioodil nägema number 5, 55, 555 ja 5555. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja selle artikli leiad SIIT. Täna ma annan teile väikesed vihjed, mis number 5 kombinatsioonid tähendavad. Neid numbreid sa võid kella pealt näha, näiteks iga päev täpselt ühel ja samal ajal kella vaadates või isegi erinevate esemete peal neid numbreid nähes, näiteks 11:15 või 5:53 jne. Mida aeg edasi, seda rohkem tuleb minu poole küsimusi nende numbrite kohta ja nüüd on number 5 koos teiste numbritega teil siin:

Esiteks ma soovitan meelde jätta, et numbrid hakkavad tulema ja jäämagi tulema senikaua, kuni sa mõistad, mida Ingel sulle soovib öelda. Kui sa seda numbrite müsteeriumit lahendatud ei suuda, siis hakkad neid kõikjal nägema ja sinu Ingel võib üsna lootusetult ennast tunda. Inglid ei suuda enamus inimestega suhelda mõtete kaudu ja sellepärast nad kasutavad märke, sümboleid, numbreid ja juhuste kokkulangevust, et sulle puust ja punaselt kõik ette teha.

NUMBER 5 JA INGLI SÕNUM KOOS TEISE NUMBRIGA:

5 ja 1, mis võivad moodustada näiteks 15:55, 15:51, 1511 jne.

"MÕTETE TÄITUMINE" Inglid toovad sinu mõtetesse sõnumeid ja annavad sulle vihjeid läbi sinu enda juhuslike mõtete. Analüüsi seda, mille peale sa oled viimasel ajal palju mõelnud ja millised mõtted ei soovi sinu peast ära minna. Mõtle, millised mõtted tulevad nagu välk selgest taevast ja jäävad korduma. Need kõik on sinu Ingli poolt saadetud sõnumid eelseisvast, ohtudest ja nende mõtete sees peitub tõde.

Peale mõtete suunamise annavad Inglid sulle võimaluse halbu asju ümber organiseerida läbi selle, et sa võitleksid oma halbade mõtete vastu. Näiteks kui oled viimasel ajal pidevalt hakanud kartma autoõnnetusse jäämist ja sinu silmad peatuvad kella 15:15 pidevalt, siis on see märk, et oht eksisteerib. Nüüd on sinu võimalus uskuda, et see ei juhtuks ja sa saad selle läbi oma mõtete eemale tõrjuda. Tegelikult aga aitavad seda sinu Inglid teha!

5 ja 2, mis võivad moodustada näiteks 2:25, 52, 5552 jne.

"ELLU SAABUB PEAGI SUUR MUUDATUS" Kui Inglid näitavad ainult 25 või 52, siis on see märk sellest, et sinu elutee muutub täiesti ootamatult ja vägagi ootamatus suunas peagi. Kui näed kombinatsioone, kus on rohkem kui kaks numbrit, siis see tähendab seda, et Inglid soovitavad sul enda suhtumist ellu muuta. Nad näevad sinu pessimismi ja toovad sulle soovitusi, et sa oleksid positiivne, kuna vastaseljuhul sa ise tõukad õnne endast eemale. See on olukord, kus inimene ise muudab enda elu halvemaks.

5 ja 3, mis võivad moodustada 5:53, 53, 533, 5353 jne.

"UUED VÕIMALUSED JA LIIGNE KRIITIKA" See on hea üllatus kõigile, kes neid numbreid kombinatsioonis näevad. Ükskõik millised 5 ja 3 kombinatsioonid, neil on sulle hea teadaanne. Teade, mis sümboliseerib igal tasandil uut algust, uus töö, uus elukaaslane, uus projekt, uus algus tervise suhtes, uus peatükk või uue elu sünd ehk lapseootele jäämine. See, mida see sinu elus tähendab, seda näed ise!

Ainuke asi, mida Inglid soovivad sulle nende sõnumitega näidata on see, et kuna nad soovivad sulle kuhjaga head õnne ja võimalusi anda, siis lõpeta ära kritiseerimine ja negatiivsete sõnade välja ütlemine. Ehk Inglid toovad sinu õuele headust, kui sina annad vastu vähem kriitikat teiste suunas. Tavaliselt ka nii on, et 3 ja 5 nägemisel on inimene ise sarkastiline sellel perioodil.

5 ja 4, mis võivad moodustada 4:45, 4544, 45, 455 jne.

"ENESEVÄLJENDUS" Inglid annavad sulle nende numbrite kombinatsioonidega teada, et sa peaksid just täna, eriti tänasel perioodil enda tõelist "Mina" isiksust välja näitama. See number saadetakse sulle siis, kui Inglid soovivad, et sa oleksid loomingulisem, näita mida sa oskad, näita seda teisele. Sellest on kasu, nad soovivad sulle öelda! Järelikult on sinu ellu võimalik tuua midagi head läbi selle, et sa ise oleksid ausam teiste suhtes. Aus selles mõttes, et sa ei varja seda, mida sa oskad. Vastasel juhul võid lihtsalt headest asjadest ilma jääda.
Hoiatusena nad toovad esile selle, et liigne vaoshoitus sellel eluperioodil annab head võimalused teistele inimestele.

5 ja 6, mis võivad moodustada 6:55, 56, 556, 6655 jne.

"PEREKONDLIKUD MUUDATUSED" Kui Inglid toovad sinuni need numbrid on see ilmselge märk sellest, et nad soovivad sulle edasi anda väikese vihje, mis ei puuduta vaid sind isiklikult. See on sõnum selle kohta, et peagi võib saabuda sinu ning perekonna jaoks üks suur uus elumuutev võimalus ja mida sa peaksid tegema on see, et sa lähed lihtsalt niiöelda vooluga kaasa, kui see miski on saabunud. Tea seda, et ükskõik mis hetkel sinu perekonna poole on tulemas, tuleb pikemas perspektiivis heaga.

Sul soovitatakse hetkel mõelda rohkem oma perekonna vajaduste peale või oma kallima tunnete peale. Inglid toovad selle sõnumi ka siis, kui nad tunnevad, et sa oled kellegi lähedase unarusse jätnud ning annavad sulle märku, et sa tegutsema hakkaksid. Kui sa aga lähed enesekeskselt edasi, siis Inglid ei saa sulle üllatust tuua, kuna nende puhul käib alati emotsioon emotsiooni vastu.

5 ja 7, mis võivad moodustada 5:57, 57, 557, 5557 jne.

"OTSUSTA JA LIIGU KIIRELT EDASI ENNEM, KUI VÕIMALUSE MAHA MAGAD" Number 5 ja 7 kombinatsioon on mõeldud vaid sinule, see number saadetakse sinu poole, kui sinu enda Inglid näevad, et sa ei suuda otsuseid langetada, kuigi tead täpselt tegelikult, mida tegema pead. Number 57 tuleb siis, kui Inglid näevad, et hea võimalus sinu teelt hakkab ära kaduma, aga seda kõike vaid sellepärast, et sa ise ei julge otsuseid langetada. Inglid annavad sulle vaid veidi aega, et sa liigutama hakkaksid ja saaksid endale selle, mis sulle kuulub, Võta hetk ja mõtle, mida sa kardad, milline elumuutev samm oleks sulle kasulik, aga sa jääd täna enda mugavustsooni. Mõtle, kas lähtud liialt palju teiste inimeste arvamusest? Kui oled leidnud "selle" millegi, mida sa kardad, siis tead täpselt miks Inglid sinu juurde selle numbriga pöörduvad.

Peale selle annavad Inglid sulle teada, et oled spirituaalselt hakanud kasvama ja sinu intuitsioon on hetkel tõusuteel. Seega ära unusta enda spirituaalsust, tegele end arendamisega edasi ja lähtu intuitsioonist, kuula seda, see on õige.

5 ja 8, mis võivad moodustada 5:58, 85, 58, 558, 855 jne.

"KÜLLUSLIK PERIOOD" Inglid pöörduvad sinu poole märguandega, kus nad ütlevad, et sind on ees ootamas külluslik periood igas mõttes. Nii materiaalses kui ka armastavas mõtted, nüüd ole väga positiivne, et sa ise selle külluse kanali enda jaoks kinni ei paneks. On aeg hetkel unistada, kuna Inglid on nõus nii armastavaid, kui ka materiaalseid unistusi täitma. Järelikult on hetkel kõik sinu kasuks, aga sa pead ise end positiivsena hoidma.

Soodne periood erinevate projektide ellu viimiseks, raha investeerimiseks, kinnisvara tehinguteks, suurtemaks ostudeks, töökoha vahetuseks, tööl hea mulje saavutamiseks ja üleüldiselt karjääriredelil tõusmiseks.

Inglid hoiatavad sind siiski, et negatiivne suhtumine, kritiseerimine ning ülemõtlemine takistavad sinu Inglite küllusliku töö ära, seega naeratus näole ja positiivselt olgu hing meelestatud.

5 ja 9, mis võivad moodustada 9:59, 95, 59, 9555 jne.

"ELUMÕTTE LEIDMINE" Number 5 ja 9 nägemine on ideaalne sõnum sinu Inglitelt. Seda seetõttu, et see kombinatsioon saadetakse sinu poole selle teadmisega, et sa oled tegelikult killuksese enda elupuslest leidnud. On midagi, mis sinu ellu on viimasel ajal saabunud või keegi, kes on järsku teele tulnud või isegi mingisugune harrastus, mida oled viimasel ajal hakanud tegema. See on märk sellest, et see miski on sinu eluteele ette määratud ja see on osa sinu kohustusest, saatusest ning ülesandest. Ka inimene võib olla sinu jaoks ülesanne, seega ära võta täna mitte ühtegi asja enda elus kergekäeliselt, kui sulle on antud isegi katsumus, siis usu mind, see viib sind suure teadlikuseni. Teadlikuseni, kus sa mõistad, miks sa eksisteerid.

Inglid hoiatavad selle eest, et sa täna ei võtaks mitte midagi kergekäeliselt ja süveneksid igasse eluaspekti täie tõsidusega, sulle on antud ülesanne, mis on ette määratud, mis omakorda tähendab seda, et sa ei tohi selle eest põgeneda.

5 ja 0, mis võivad moodustada 5500, 055, 500, 05, 50 jne.

50 -  "Kas oled end viimaselajal tundnud liialt mõjutatult, tundnud, et keegi teine proovib sind igat pidi suunata. Inglid annavad sulle märku, et täna pead sa ise otsuseid langetama ja sa ei tohi teiste inimeste arvamusest ega ka teiste inimeste poolt tekitatud hirmutundest end mõjutada lasta".

500 - "Sa pead iseseisev olema, ära lähtu teiste inimeste arvamusest ja ole enesekindel. Enesekindel sellepärast, et see iseloomuomadus viib sind hetkel edasi. Sinu poole tuleb olukordi, kus sa pead iseennast kehtestama, siis tee seda. Inglid annavad sulle märku, et tuled võitjana välja igast olukorrast, kui säilitad enda isiksuse, enesekindluse ning ei lähtu teiste inimeste arvamusest, ole jäärapäiselt positiivne".

505 - "Peagi on sinu ellu saabumas ootamatud positiivsed pöörded, sind rikastatakse täiesti erineva suunaga, mida sa ei oleks endale mitte kunagi ette kujutanud. Inglid annavad märku, et on tulemas ootamatus, hoia positiivset suhtumist, et nad saaksid selle jaoks tee vabaks teha".

5500 - "Ootamatu olukord on peagi juhtumas, ootamatus, mis mõjutab sinu tervet tulevikku, head üllatust sulle!".


Inglitega kontakti aitab saada Opaliit, Tselestiit, Küaniit, Labradoriit, Tansaniit, Safiir, Larimar, Sinine Kvarts, Sinine Sammalahhaat, Amasoniit, Skolessiit, Valge Opaal, Lasuriit, Sodaliit, Ioliit, Aqua Aura, Ingli Aura jt. kristallid

"Jälgi enda ümbrust, kõik vastused tuuakse sinu ette, ole tark ja seleta need enda jaoks lahti! Tene L."
Uuendatud: 11.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja