AMASONIIT

  • 1.40€

Toote detailid

  • Mudel: AMASONIIT poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


AMASONIIT on rohekas sinakas kristall, mida leidub väga heleda ja pastelse tooniga, kui ka väga ergu värvusega. See oleneb täpselt sellest, kust kohast see kristall kaevandatud on. Ergemat tooni Amasoniiti leidub kindlasti Venemaalt ja Amasoniiti üleüldse on võimalik peamiselt kaevandada Peruust, Indiast ja Madagaskarilt. 


Amasoniiti võib kirjeldada kui kristalli, mis avab hingede maailma, avab sinu enda hinge ja rahustab seda. Amasoniit on väga rahustava toimega ja see aitab elu viia väga stabiilse rütmi peale. Amasoniit avab julguse välja rääkida tõde ja oskuse näha tõde.

Juba vanas Mesopotaamias kanti Amasoniidist valmistatud ehteid selleks, et ennast kaitsta ebaõnne eest, mis võis ära viia nii jõukuse kui ka tervise. Amasoniiti kanti ka selleks, et kunagi hiljem, kui meie aeg selles kehas hakkas läbi saama, et hing siia ellu kinni ei jääks. Amasoniit laskvat hingel uude ellu kiiresti ümber kehastuda ilma probleemideta. Vanas Egiptuses on väga palju kasutatud Amasoniidi kristalli ehitistes ja templites selleks, et see kristall aitaks spirituaalsel kohal veelgi spirituaalsem olla. Amasoniit aitas spirituaalseid rituaale läbi viia.

Amasoniit julgustab suhtlema, end avama, enda tõelist palet välja näitama ja suurendada oskust iseenda emotsioone väljendada nii, nagu mõtetes soov on olnud. Hea suhtlemise kristallina saab tavalist kristalli hoida kodus enim läbikäidavas ruumis selleks, et kõik seal elavad inimesed oleksid üksteise vastu ausad, lahked ja avameelsed. Mida rohkem inimesed oma tundeid ja mõtteid välja räägivad, seda vähem konflikte on võimalik tekkida.

Amasoniidil on oskus leevendada üksilduse tunnet nii üksikutel inimestel, kui ka suhtes oleval inimesel. Sobib nende koju, kelle partner töötab välismaal võib peab pidevalt tööd tegema ja suhe saab seeläbi kannatada. Selleks võib Amasoniiti lisada armastuse kristallide komplekti.

Kui sa oled Lõviga suhtes, siis kindlasti ma soovitan teie ühises kodus hoida tükikest Amasoniidi kristalli. Amasoniit toob head läbisaamist sinu Lõvi kaaslasega. Amasoniit rahustab Lõvi otsekohest meelt ja muudab teda tolerantsemaks. On kasulik hoida Amasoniidi kristalli erinevates tubades või kõige enimkasutatavas toas lausa miteid korraga ja näiteks tehagi spetsiaalne kristallalus suhte edendamise jaoks, kuhu kuuluvad teised suhtlemist soodustavad kristallid. 

ELEKTROMAGNETKIIRGUS

Kui me oleme tavaliselt harjunud kolme tugeva kristalliga, mis takistavad elektromagnetkiirguse halva mõju eest - Šungiit, Must Turmaliin ja Pietersiit, siis tegelikult on väga võimas ka Amasoniit. Amasoniiti ja ka neid teisi kristalle võib hoida teleka, külmkapi, mikrolaineahju, ahju, arvuti ja teiste elektrooniliste seadmete ees/taga. Need kristallid takistavad elektromagnetkiirgusest tekkivaid haiguste teket ja närvilisust. Amasoniit sobib kõige paremini lapse tuppa elektroonilise seadme lähedale, aidates lapsel lahti saada vihast ja ka elektroonika sõltuvusest.

TÖÖ

Soovitan Amasoniidi kristalli hoida tööjuures laua peal, kuna Amasoniidil on oskus lahendada töökaaslaste vahel tekkinud isiklikke probleeme. Amasoniit ei luba ülekohtune olla ega tekitada klatši jutte. Amasoniit aitab tööd teha nii, et see takistab teiste inimeste eraelu peale mõtlemast.

ÄRILINE EDU

Amasoniit toob materiaalset edu nii, et sa ise selle oleksid ära teeninud. Seega sobib seda kasutada ärilise edu tagamiseks. Hoidke Amasoniiti enda töölaual/äri paberite ja dokumentide juures. Või loo endale ärilise edu kristallide komplekt, kuhu võiks peale Amasoniidi kuuluda veel Mariami Jaspis, Piltjaspis, Krüsopraas jne.

FENG SHUI

Amasoniit kannab endaga kaasas vee-elementi ja sobib Põhja piirkonda loodud Feng Shui kristallide komplekti. Amasoniit tasakaalustab Põhjas olevaid energiaid ja muudab need positiivseks. Seega on see väga hea kristall, kui kodus kellegil tööalaselt ei lähe just nii nagu on soovitud.

"Ülekoormuse vabastaja" Amasoniit, Ametüst ja Botswana Ahhaat


Valmista endale nendest kolmest kristallist vee-eliksiiri, et vabastada end ülekoormusest. Kui sa tunned, et sa oled väsinud kõigest sellest, mis sinuga on viimasel ajal toimunud või millega sa oled kokku puutunud, siis nende kristallide ühine vägi aitab sul sellest vabaks saada. Aidates sinu energiatel taastuda, blokeerides ära tõsisema tujulanguse, motivatsiooni kadumise ja kurbuse tekkimise. Kui sa tunned, et sinult on elu keerdkäigud ära röövinud sinu tavapärase positiivsuse, siis nendest kristallidest valmistatud vesi aitab sul sellest kõigest välja tulla.     

Valmista endale kristallivett, et saada nende kristallide energiaid endale. Selleks aseta poleeritud kristallid veekannu või veeklaasi sisse ja hoia neid kristalle seal enne vee joomist 20 minutit. Selleks, et kristallid saaksid enda energiad vee sisse üle kanda.

RAVITSEMINE JA TŠAKRA

Amasoniit on peamiselt seotud Kurgutšakraga. Amasoniit tasakaalustab mees ja nais poolt, mille tasakaal on inimese jaoks väga tähtis. Kui me oleme harjunud, et Mäekristall ja erinevad Kvartsi liigid on head Aura puhastajad, siis Amasoniidil on samuti oskus energiaid filtreerida. Amasoniiti tuleb kanda talismanina selleks, et see saaks üleliigsed emotsioonid vabastada. Amasoniit sobib väga hästi ka magamistuppa harmoonia või hea une kristallikomplekti lisamiseks. Amasoniit magamistoas aitab rahustada närve ja peatada ülemõtlemise.

- Südame haigused, südame puudulikus, südamerütmihäire, pidev hingeldamine, vähene kopsumaht, närvilisus.

Amasoniit võtab väga kiirelt teiste kristallide energia omaks, aga pigem on see positiivne, kuna Amasoniit aitab teistel kristallidel võimsamalt tööd teha. Amasoniit aitab võimendada samalaadse energiaga kristalle, nagu näiteks Akvamariini või Morganiiti.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AMASONIIT, Kristallid, poleeritud, amasoniit poleeritud, rahu, tõde, kurgutšakra, suhtlemine, enda avamine, spirituaalsus, hinged, järgmine elu, vee-element, südame haigused, südamerütmi häire, kopsumaht, põhi, harmoonia, hea uni, elektromagnetkiirgus, elektroonika sõltuvus, äriline edu, lõvi

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja