Menüü
Ostukorv

LABRADORIIT pendel OM sümboliga

LABRADORIIT pendel OM sümboliga VÄEESEMED
LABRADORIIT pendel OM sümboliga
20.60€
Maksudeta: 16.88€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LABRADORIIT pendel OM sümboliga

LABRADORIIT on salapärane kristall, mis on ise hallikas-rohekas, aga kui see päikesevalgust näeb, siis tuleb Labradoriidist välja mitmekülgne värvikuma. Labradoriit võib välja helendada oranži, kollakat, rohekat ja sinakat tooni. Labradoriit on müstikute kristall, mis aitab jõudu juurde anda maagiatele ja enda intuitiivsete oskuste arendamisele. Labradoriit on tugev selgeltnägemise-kristall, mis toob nii öiseid kui ka päevaseid visioone.

Labradoriit on enda nime saanud Kanada Labradori piirkonna järgi ja seda sellepärast, et Labradoriidi kristall avastati esmakordselt just sellest paigast. Lisaks Kanadale kaevandatakse nüüd Labradoriiti ka Mehhikos, Itaalias, Gröönimaal ja Venemaal. Lisaks sellele leidub väga väärtusliku energiaga Labradoriite Madagaskaril

Labradoriit on energiate edasi kandja ja endasse tõmbaja. See annab sellele kristallile ka väe ning oskuse elu muuta. Labradoriiti kasutama või kandma hakates võid sa hakata järk-järgult enda elus muudatusi nägema. See on ellu muutuste tooja, mis vabastab vanu ahelaid ja loob uusi paremaid sidemeid. Kristall, mis teeb inimese elus korrektuure ja paneb asjad õiges suunas liikuma.

Kaitseb energiarünnakute eest, energia kadumise eest ja suurendab oskust märgata ohtu enne selle saabumist. Aitab tuvastada inimesi, kellega me ei tohiks kontaktis olla. Kui sa kannad Labradoriiti käe peal ja see läheb tulikuumaks, siis sinu lähedal on inimene, keda sa ei tohi usaldada.

Labradoriit on visioonikristall, mis aitab näha selgeid ettekuulutusi ja suurendada nende nägemise võimalust. Labradoriit muudab intuitsiooni tugevaks ja see aitab kaasa spirituaalsele arengule. Kui soovid blokeerida valenägemusi, siis Labradoriit aitab neid takistada. Enesearengu jaoks on Labradoriit väga kasulik. Aitab kaasa maagiatele ja rituaalidele, puhastusrituaalide, pendliga töötamisele ja ennustamisele jõu andmisega. Aitab antud rituaalile pühenduda ja seda õigesti teostada. Kandke seda kindlasti mõne sellise protsessi käigus ja eriti kasulik on seda kanda siis, kui ennustatakse kristallidega. Labradoriit oskab alateadvust juhtida ja võtta välja õigeid vastuseid.

Soovitan Labradoriidist kristalli hoida massööride tööruumides, et massaaž oleks võimekam ja tervislikum. Labradoriit aitab massööril enda energiat kliendile edasi anda.

Labradoriit on kristall, mis aitab ülereageerinud mõttetegevust tasakaalustada ja maandada. Näiteks, kui on selline probleem, et igasugused mõtted käivad peas ringi ja segavad igapäevaelu nagu näiteks ülemõtlemine või muretsemine, siis Labradoriit aitab seda kõike maandada. Labradoriidil on olemas oskus vaigistada meelt, mis on ülereageerinud ja segab elamist. Eriti kasulik on Labradoriit sinu jaoks veel ka siis, kui magama minnes hakkab aju tööle ja see võtab une lihtsalt ära. Kui sul on probleeme sellega, et sa ei suuda ise oma mõttetööd ööseks välja lülitada, siis hoia Labradoriidi kristalli enda unenägudekristallide komplektis või voodi lähedal. Kui aga üleliigne muretsemine ja mõttetöö häirib sind ka päevasel ajal, siis on kasulik Labradoriiti ehtekujul kanda. 

Labradoriidil on oskus taastada ja tervendada tervendajat. Labradoriit aitab taastuda vaimsel energial, mille tervendaja on enda tervendatavale edasi andnud. Seega peatab Labradoriit energia-vampiirluse, mis võib kogemata tekkida tervendamise käigus ja see aitab tervendajal olla elujõuline. Labradoriiti on tervendajal kasulik tervendamise ajal kanda ehtena või hoida seda erineval kujul.

Labradoriidit on väga müstiline ja spirituaalne kristall ning selle toimed ei saagi olla vähem müstilisemad. Labradoriidil on oskus sind juhatada saatuserajal õigele teele, aidates sul ise märgata kuhu poole sa peaksid liikuma ja miks just sellise suuna enda elus võtma. Mida intensiivsemas kontaktis sa Labradoriidiga oled ehk mida rohkem sa seda kasutad, seda kiiremini sa saatuserajal õigele teele jõuad.

Labradoriit aitab märgata seda miks mõni asi sinu elus üldse on juhtunud, see toob selgust ja visioone selle kohta, mis omavahel on minevikus seotud olnud. Labradoriit aitab selgeks mõelda kõik minevikus juhtunu ja see aitab sul seda kõike mõista. Labradoriiti on väga kasulik koos Lasuriidi või Fluoriidiga kanda ja kasutada, et veelgi kiiremaks nende teadmiste esiletoomist tuua.

Mina isiklikult kasutan Labradoriiti enda eraseansiruumis, et Labradoriit annaks mulle kiiret võimalust ühest ajast teise rännata, aidates mul lugeda inimese Auras eksisteerivat minevikku, tulevikku ja olevikku. Lisaks sellele on Labradoriit minu jaoks kasulik ka sellepärast, et see tugevdab minu visioonide nägemise taju.

OM sümbol on pärit Hinduismist. Om on väga tugeva energiaga sümbol, mis kannab endaga kaasas kolme staadiumit. Esimeseks on sinu ärkvel olev elu ehk sinu olevik, teiseks on sinu unelev olek, kolmandaks on sinu sügav meel ehk uni. Tänu sellele sümbolile on sul võimalik oma mõtteid endast välja suunata, sul on võimalik ka enda sisse sisendada seda, mida sa täpselt soovid sisendada.

Om sümboliseerib lisaks sellele ka taevast, maad ja atmosfääri. See on sümbol, mis tasakaalustab energiaid ja aitab õigel energial täpselt sinna jõuda, kus sellel jõuda on vaja.

PENDLID on väeesemed, millega on võimalik vaadata minevikku, olevikku ja tulevikku. Pendlid on kõige lihtsamad ennustamise vahendid, mida on lihtne kasutada ja igale poole kaasa võtta. Pendlitega on võimalik vaadata enda tervist, lähedaste tulevikku, küsida nõu enda käikude suhtes jne.

LABRADORIIT JA PENDEL

Labradoriit sobib pendliks väga hästi selle intensiivse toime tõttu ja kiirea energiareaktsiooni pärast. Labradoriit hakkab väga kiirelt tööle ja sellepärast sobib see kasutamiseks nii algajale kui ka professionaalile. Labradoriidi pendlit soovitan ma sellisel juhul, kui sellega tekib lihtsalt side, kuna ei ole vahet, millisel spirituaalsel tasemel sa oled. Labradoriit on "Müstika kristall" ja see tähendab seda, et Labradoriit on üks parimaid pendlikristalli valikuid, kui soovid pendliga ennustada ja seda tervendamiseks kasutada. Labradoriidil on oskus kontakti saada hingedemaailmaga ja kõigega, mis sinu silmade jaoks nähtamatu on. Labradoriit toob müstilisi kogemusi ja sellest valmistatud pendli kasutamine on väga maagiline.

PROHVETLIKKUS

Labradoriidi pendel on väga kasulikuks ennustusvahendiks. Labradoriit on müstikakristall, mis tähendab seda, et sellelt kristallpendlilt on võimalik ükskõik, mis küsimusi küsida ja ei ole vahet, mis ajas need küsimused on. Labradoriit oskab vaadata minevikku, olevikku ja tulevikku. Labradoriit on Mäekristalli ja Ioliidi pendli kõrval üks universaalsemaid pendleid. See, mida Labradoriidi käest soovid teada saada, seda otsustad sa ise. Kasuta seda ja lase mõtetel ning küsimustel ise tekkida.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Labradoriidi pendliga ennekõike tervendatakse Kolmandat Silma, mis asub sinu otsmikul, hoides pendlit selle kohal ja lastes pendlil pea kohal võnkuda. Võnkumise ajal vabastab see Kolmandas Silmas ebavajalikku energiat ja suunab iseendast välja tervendavat väge. Labradoriit on seotud väga tugevalt intuitsiooni arendamisega, õige suuna ette näitamise ja visioonidega, seega on see kristall ka üks väga kasulikke Kolmanda Silma tervendajaid. Labradoriit annab Kolmandale Silmale jõudu juurde, et see saaks korrapäraselt funktsioneerida ja inimest õiges suunas liikuma ning mõtlema seada. Lisaks kõigele sellele on Labradoriit veel kasulik Kolmanda Silma kanalile, kus asub ettekujutusvõime. Labradoriit võimendab seda ja aitab ettekujutusel tekkida. Kuna tegemist on samal ajal ka kaitsekristalliga, siis see aitab õigetel visioonidel tekkida ja blokeerida ebareaalseid fantaasianägemusi. See omakorda muudab Labradoriidi väga kasulikuks visioonikristalliks.

- Lisaks Tšakratervendamisele on Labradoriidil hulgaliselt teisi tervendavaid omadusi, mille allpool välja toon. Selleks, et Labradoriidi käest kätte saada teisi tervendavaid omadusi, siis piisab haiguskolde peal selle pendli hoidmisest või pendliga töötamisest. Samal ajal, kui sa pendli käest küsimusi küsid, samalajal see ka tervendab sind.

- Labradoriit aitab näiteks tervendada silmanägemist, mis võib esineda tundliku ja kergelt tasakaalust välja mineva Kolmanda Silma tõttu.

- Lisaks silmanägemise parandamisele aitab Labradoriit Kolmanda Silma Tšakras vabastada sinna kogunenud stressi. Kui sul käib pea ringi, oled uimane, stressis ja pidevalt ärritunud, siis võib Labradoriit olla just see kristall, mis suudab sind aidata.

- Labradoriiti kanna talismanina kaelas, valmista sellest vee-eliksiiri või tee endale kristalliteraapiat sellega, kui soovid kopsude tööd parandada. Labradoriit aitab tervendada kopse, mis on haigestunud või millele soovitakse veelgi tugevamat tervist juurde saada.

- Kui on tegemist kõrge vererõhuga, siis Labradoriidi kasutamine aitab tasakaalustada vererõhku. Kui on selline probleem, siis tasub kindlasti Labradoriit endale pikaajalisemasse kasutusse võtta, et see saaks alternatiivteraapiat sellele probleemile osutada ja vaimses kehas ära lahendada selle probleemi, mis võib seda kõrget vererõhku põhjustada. Kui on aga selline probleem, siis kindlasti tasuks lisaks ka kriitiliselt üle vaadata oma toidumenüü ja sealt ebatervsilikud toidud enda menüüst kõrvale jätta.

- Labradoriit aitab sõltuvustest vabaks saada. Kõige enam aitab Labradoriit narkootikumidest eemale inimest hoida. Kui see on probleemiks, siis tasub Labradoriiti pikaajaliselt kodus hoida ja teraapia jaoks kasutada.

Peale kõige selle aitab Labradoriit kogu Aurakehast vabastada negatiivset energiat, mis teeb sellest pendlist väga hea Aurapuhastaja.

LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Labradoriidi pendli omamisel tuleb sul kindlasti seda hoida senimaani, kui sa ei kasuta seda Muskoviidi geoodi peal, et see saaks laetud uue energiaga. Lisaks sellele puhastada seda enne ja peale kasutamist Salvei viiruki suitsuga. Pendeldamise ajal võib Salvei sinu kõrval põleda, siis ei ole vaja seda enne ja pärast puhastada.

ENERGIAKRISTALLID PENDLI KOTTI VÕI KARBI SISSE

Energiakristallid on need, mis aitavad pendlid korrapäraselt tööd teha ja hoida pendli energiat elavana. Labradoriidi pendli energiakristallideks sobib veel üks Labradoriit, kas siis poleeritud või lihvimata kujul koos Galaksiidiga. Galaksiit sobib sellepärast selle pendli energiakristalliks, kuna see aitab Labradoriidile anda lisajõudu juurde, kui seda pendlit väga palju kasutatakse, et Labradoriidi pendli energia otsa ei saaks. Pendli kristalle hoia eraldi omakorda koti sees, et need pendlit ära ei lõhuks.  

Kui sa soovid teada saada, kuidas pendlit täpselt kasutada, mida sa peaksid selle juures silmas pidama, kuidas seda laadida, puhastada ja aktiveerida, siis loe minu kirjutatud täispikka artiklit pendlite kohta SIIT.

Tehniline
Mõõdud Pendlikristalli suurus on ca 4x1,3 cm.
LABRADORIIT on salapärane kristall, mis on ise hallikas-rohekas, aga kui see päikesevalgust näeb, siis tuleb Labradoriidist välja mitmekülgne vär..
4.10€
Maksudeta:3.36€
GALAKSIIT on maagilise väljanägemisega kristall, mis meenutab väga enda väljanägemise poolest kosmost. Galaksiit on tumedat tooni k..
1.00€
Maksudeta:0.82€
VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraami..
6.40€
Maksudeta:5.25€
Pilt on illustreeriv. Viirukid, Tsitronella ja Kase eeterlik õli ning poleeritud Quantum Quattro kristallid ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJ..
18.60€
Maksudeta:15.25€
GALAKSIIT on maagilise väljanägemisega kristall, mis meenutab väga enda väljanägemise poolest kosmost. Galaksiit on tumedat tooni k..
1.00€
Maksudeta:0.82€
RIIDEST KOTT on hea võimalus kristallide, kristallikomplektide, ehete ning maagiate ja rituaalide hoiutamiseks. Organza kanga..
1.50€
Maksudeta:1.23€
LABRADORIIT on salapärane kristall, mis on ise hallikas-rohekas, aga kui see päikesevalgust näeb, siis tuleb Labradoriidist välja mitmekülgne vär..
4.10€
Maksudeta:3.36€
KALKOPÜRIIT on pronksjat tooni kristall, mille peamiseks koostiseks on Vask, Raud, Kaltsiit ja Fluoriit. Kalkopüriit on väga raske ..
16.95€
Maksudeta:13.90€
SIREL on kauni õitega puu või põõsas, mis kannab endaga kaasas väga olulist spirituaalset energiat. Sirel on see, mis annab..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.