SÜNNIMÄRGID JA SELLE SALADUS - NÄGU

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

 

Sünnimärkide lugemine ja nende pealt ennustamine on iidne ennustamise viis, mis kehtib ka tänapäeval.

Sünnimärke saab täpselt sama moodi lugeda nagu saab käejooni, jalajooni või hoopis näojooni. Sünnimärgid, eriti need, mis on meile sünnist kaasa antud, on väga suure tähendusega ja üldiselt kannavad endaga kaasas väikest sõnumit sinu eelmise või isegi eelmiste elude kohta. Sünnimärgid, millega me sellesse ellu sünnime, need võivad märgistada meie eelmise/eelmiste elude haiguseid. Seal, kus on sünnimärk sündides, selles organis võis olla probleem. Tavaliselt need, kes sünnivad väga paljude seljapealsete ja kõhu peal olevate sünnimärkidega, nende eelmine elu võis lõppeda tulistamise või ka noa hoobi tagajärjel. Sünnimärgid, mis tekivad sul elujooksul on pigem sinu iseloomu ja selle eluga seotud. Sünnimärkidest ei ole ma varem kirjutanud, aga kuna mulle anti öösel Astraalrännakus vihjeid selle kohta, et on õige aeg esimene artikkel kirja panna, siis nii ma seda ka teen. See artikkel on seotud vaid näo peal olevate sünnimärkide kohta ja edaspidi kindlasti panen ka kogu ülejäänud keha sünnimärkide tähendused kirja.

Esmalt ma soovin, et sa teaksid seda, et mida tumedam on sünnimärk, seda suurem on see iseloomu joon või mingisugune aspekt sinust, mille ma siia allapoole olen kirja pannud. Mida heledam, seda vähem on seda sinus, samamoodi kehtib sünnimärgi suurusega. Mida suurem on sünnimärk, seda tugevamalt on see joon või õnn sinus esile toodud ja mida väiksem, seda vähem tähtsam see on.

Sünnimärkide eest tuleb hoolitseda, näo naha eest tuleb hoolitseda - seda kõike sellepärast, et näo naha hoolitsemine toob head õnne sinu näo peal olevate sünnimärkide kaudu. Mida paremini sa kohtled enda nahka ja sünnimärke, seda suuremalt sa võimendad nende sees olevat head õnne või vähendad nende negatiivseid energiaid. Kui näonahk on terve, siis töötavad head sünnimärgid maksimaalselt sinu saatuses. Tean, see tundub esmapilgul imelik, aga mida rohkem sa analüüsid enda elu, siis tead seda, et mida tervem on sinu näo välimus, seda paremini sul elus läheb.

OTSMIKU KESKEL Kui sul on sünnimärk otse lauba keskel, siis on see märk tarkusest ja avatud Kolmandast Silmast. Avatud Kolmas Silm on märk sellest, et sulle on antud oskus või õigus selles elus enda intuitsiooni tugevalt arendada, nii, et sa ka ise suudaksid leida selle tee, et areneda.

OTSMIKUST PAREMAL POOL Kõik sünnimärgid, mis asetuvad laubal paremal pool sümboliseerivad head õnne äris või enda käepeal raha teenimises. Peale seda sümboliseerivad need sünnimärgid häid suhteid, head partnerlust ja kui neid sünnimärke on seal pool otsmiku rohkem, siis see võib olla märk inimestest, kes sinu elust läbi käivad ja kellesse sa väga kiindud ning vastupidi.

Sünnist kaasa antud sünnimärk suuremat sorti võib tähistada ka tulevikus kuulsust.

OTSMIKUST VASAKUL POOL Kõik sünnimärgid, mis asetuvad laubal vasakul pool sümboliseerivad suhteid, mis on elus ebaõnnestunud või inimese meie elus, kelle me oleme endale ise probleemideks valinud. Me saame endale probleemseid hingesid ellu kutsuda, kui me ei kuula enda intuitsiooni. Kui "teda" pole veel tulnud, aga sünnimärk eksisteerib, on see märk sellest, et see võib juhtuda.

PAREMA KULMU PEAL/KOHAL Need sünnimärgid märgistavad sinu perekonda, mida rohkem on seal sünnimärke, seda suurem tõenäosus on saada lapsi, suurt perekonda ja kokku hoidvat perekonda endale.

VASAKU KULMU PEAL/KOHAL Need sünnimärgid sümboliseerivad sinu kadedust, häbelikkust või vajadust olla pidevalt üksinda. Nendel inimestel on tavaliselt vaja väga palju seda "oma aega", et üldse olla õnnelikud. Inimesed, kes võivad seltskonnas viibida, aga vajavad pidevalt rahva juurest eemale minemist.

Vasaku kulmu peal olev väga suur sünnimärk sümboliseerib väga head õnne kunstilistes ja loomingulistes valdkondades.

SILMADE PEAL Sünnimärgid, mis on silmade peal, ümber või ääres, need sümboliseerivad selles inimeses heatahtlikust ja lahkust. Tavaliselt on need inimesed pigem "andja", kui "saaja" rollis.

Silma all võib sünnimärk sümboliseerida armastuse probleeme, mis tähendab seda, et seda inimest hoiatatakse ette armastuse suhtes. Need inimesed võiksid olla leplikumad ja anda rohkem järgi teisele poolele, et elus üldse armastust hoida.

NINA PEAL VÕI SELLE LÄHEDUSES Need inimesed on iseloomult kirglikud, eriti, kui sünnimärk on suurema poolne. Nina peal olevad sünnimärgid (mitte tedretähnid) sümboliseerivad ka vajadust suhelda, vajadust olla märgatud ja ka soovi inimesi aidata ilma selle eest tasu saamata.

Otse nina tipus sünnimärk sümboliseerib inimest, kellele meeldib flirtida või kellega flirditakse pidevalt tema karismaatilise iseloomu või hea väljanägemise pärast.

OTSE PEA PEAL JA JUUSTE ALL Sünnimärk, mis annab võimaluse inimesel väga palju raha teenida elus, aga oskamatuse sellega midagi väärtuslikku peale hakata. Nendel inimestel oleks kasulik majanduslikust oskuslik kaaslane, kes suudaks tema küllust õieti kasutada ja kasvama panna. Need inimesed sellise sünnimärgiga tavaliselt saavad heale positsioonile, kui nad suudavad keskenduda enda tööle.

PÕSED Vahet ei ole millise põse peal on sünnimärk, see sünnimärk tähistab julgust ja elule pealehakkamist. Tavaliselt need inimesed ei karda muudatusi, soovivad elus edasi liikuda ja julgevad täiel rinnal elada. Mida suurem on sünnimärk, seda parem on selle inimese füüsiline tervis. Kui sünnimärke on palju ja need on heledad, siis on see märk väga suurest tutvusringkonnast.

OTSE PÕSESARNADE / PÕSELOHKUDE PEAL Eriline sümbol heast õnnest, jõukusest ja armastuse edust.

KÕRVAD Kõrvade peal sümboliseerivad sünnimärgid raha, jõukust ja küllust. Kui sünnimärk on ülal pool kõrva peal, siis on see hea rahaline õnn ja kui all pool, siis on see hoiatus, et tuleks raha pidevalt ka hoida või koguda, isegi, kui seda raha on palju. Mida suurem on sünnimärk kõrva peal, seda suurem võib olla külluslik võimalus, mis on sinu saatusesse kirja pandud.

KÕRVA TAGA Kõrva taga olev sünnimärk sümboliseerib raskemat lapsepõlve, lihtsamat ja õnnelikumat tulevikku. See on märk sellest, et tehakse karmaatiline ettemaks enda hea õnne suhtes. Maksad emotsionaalse valuga lapsepõlves selle eest, et saada õnne tulevikus. See on märk sellest, et karmat on kaasa võetud eelmisest elust, millele tuleb kohe lõpparve teha sündides.

HUULED Huule peal olev sünnimärk sümboliseerib ettekuulutust või hoiatust sellele inimesele. Kui sul on seal sünnimärk, siis tea seda, et sa pead terve enda elu jälgima, mida sa sööd ja mida mitte. See on märk, mis annab hoiatuse, et oled ülitundlik erinevate ainete suhtes ja vajad väga tervislikku toitumiskava terve enda elu. See on märk ka inimestest, kelle tervis läheb allamäge nende enda kehva toitumise tõttu, mitte millegi muu pärast. Seega, toitu tervislikult!

LÕUG Lõua peal olevad sünnimärgid sümboliseerivad head õnne reisides ja tavaliselt neile inimestele ka meeldib reisida. See sünnimärk on ka inimesele soovituseks, et kui ta soovib enda stressi maandada, siis seda saab teha vaid kodust eemale minnes. Mõned inimesed on seda sorti ja see on kindel asi, mida need sünnimärgid sümboliseerivad, mis on lõua peal. Lõua peal olev sünnimärk annab inimese kohta ka iseloomu vihje, milleks on üldine oskus olla kõigiga sõbralik.

Sünnimärgid ennustavad sulle ette sinu tulevikku, seega, kui sul on mõnes nendes kohtades sünnimärk, aga tunned, et vot "see asi" ei ole veel sinu elus, siis tea seda, et see on tulemas.

Igasuguse sünnimärgi eemaldamine võtab väge ära selle sünnimärgi käest ja võib selle muuta negatiivseks sinu vastu. Sünnimärgid, mis arenevad nahahaigusteks sümboliseerivad ebaõnne selle sünnimärgi tähenduses. 
Uuendatud: 01.07.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja