31. OKTOOBER SAMHAIN ja 1. NOVEMBER, KUI HINGERAHU AEG

by in NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .
Kui 31. oktoobril me tähistame "Samhaini" ehk surnute püha, kus tulevad välja kõik head ja halvad hinged, siis sellel samal öösel vastu 1. novembrit saadetakse nõidade kalendri järgi vana aasta erinevate rituaalidega ära. Samhaini ajal tehtud rituaalid on võimsad, nii nagu ka Täiskuu ajal, aga Samhain erineb sellepoolest, et siis aitavad meid ümbritsevad hinged neid rituaale ellu viia ja sõnumeid teele saata. On kaks päeva aastas, mil on kõik Maa pealsed hinged liikvel, ilma, et me neid välja kutsuksime. Samhain on nõiduse kalendri järgi viimane aasta päev ja 1. november on uue alguse esimene päev. Samhainiga tähistatakse sügistööde ja taimekorjamise aja lõppu ning minnakse üle puhkeperioodile.

1. november on samuti tähtis päev terves nõidusriigis, kuna siis saadetakse hinged taas rahus tagasi nende dimensiooni. 31. oktoobril teeme nõidusi, rituaale ja erinevaid "minevikust vabastavaid" maagiaid, aga 1. novembril tänatakse hingesid nende tuleku pärast.

Samhaini ajal on hingede ja elavate maailmade piir nii õhuke, et hingedega on võimalik silmast silma suhelda ja seda aega saab ära kasutada parema tuleviku loomiseks. Hingedel on jõudu muuta meie ümber asju, kui me suhtleme nendega ja palume nende käest abi.

"SAMHAIN" Sellel päeval viiakse läbi järgmiseid asju:
- Tehakse tuleviku ennustust järgmiseks uueks nõiduslikuks aastaks.
- Nõiad, spiritualistid ja telepaadid saavad kokku, et jagada üksteisele järgmiseks aastaks õpetusi.
- Puhastatakse kodu kõigest vanast, et uus aasta saaks külluslik tulla. Nõiad puhastavad enda kapid vanadest rituaaliõlidest ja loitsudest, et uued maagiad asemele teha.
- Nõiad loevad inimestele positiivseid sõnu peale, et nendega kokkupuutuvad inimesed saaksid jõudu terveks järgmiseks aastaks.
- Valmistatakse rituaale, mis toimivad vaid sellel ööl tehes. Üldiselt need rituaalid hõlmavad tervet aastakäiku ja on seotud tulevase aasta paremaks muutmisega.
- Asetatakse kõik kasvatatud taimed kuivama, et talvisel perioodil nendest nõidusi valmistada.
- Puhastatakse enda Aurat, et uus aasta tuleks edukam ja külluslikum.
- Kantakse musta tooni riideid, et ennast kaitsta halbade hingede eest, nende eest, kes samuti Samhainil liikvel on.
- Hoitakse enda kodu ukse või akende ees kõrvitsaid, mille sisse on lõigatud nägu ja küünal põlema pandud. See on selleks, et eemale peletada musti ingleid, kes sellel öösel liikvel on.
- Kaetakse laud ühele hingele koos veiniga, et anda talle mõista, et ta on oodatud rituaalides appi.
- Põletatakse tuld, tehakse lõket, süüdatakse ahjus tuli.
- Küsitakse pendli või ruunide käest tulevaseks aastaks sõnumeid.
- Aktiveeritakse ja puhastatakse enda une, selgeltnägemise või astraal-rännaku kristallid, et öösel prohvetlike unenägusi nähtaks.
- Juuakse õunamahla või piparmündi teed, et sellel õhtul tehtavad rituaalid paremini toimiksid.

SAMHAINI AURA PUHASTUSE RITUAAL 31. OKTOOBRIKS
31. oktoobri hommikut alustatakse puhastava tee keetmisega, et sellel päeval kõik vana saaks seljataha jäetud. Nõiduslik tee on see, mida sa esimesena sellel hommikul tarbid. Panen teile kirja väikese nõiatee enda retseptikogumikust :

- Keeda vesi ära ja vala teekannu.
- Seejärel raputa kolm kadaka marja sekka
- Siis lisa viis värskelt lõigatud Ingveri viilu
- Ja ühe musta pipra tera ja pigista sisse sidrunimahla.
- Kõige viimaseks raputa sisse värskeid Mündi lehti.
Lase nõiduslikul teel tõmmata vähemalt veerand tundi ennem, kui sa selle ära jood. See tee aitab sinu Aural puhastuda.

Peale tee joomist, põleta kodus Salvei viirukeid või rituaalitaime, põleta ka küünlaid Seleniidi küünlaalusel või Seleniidi kristallide keskel. Seleniit ja valge küünal aitab sinu koju kõige paremaid ja kasulikemaid hingesi kutsuda, kes aitavad sinu Aural puhastuda sellel päeval.

Pese enda välisukse esine SIDRUNIMAHLA ja MUSTA TURMALIINI veega.
- Selleks valmista vee-eliksiir nendest kahest komponendist, hoia kristalli vett täis ämbri sees pea tund aega ja pigista sisse terve sidruni mahl.
- Pese selle sama veega enda välisukse esine nii seest, kui väljas ja viska hiljem vesi metsa.
See puhastusrituaal aitab sul 1. novembriks ettevalmistuda nii, et sa saaksid uue aasta uue energiaga vastu võtta.

MUSTA KASSI NÄGEMINE Mustad Kassid sümboliseerivad jõudu, millel on oskus suhelda nii elavate, kui ka surnutega. Kui sa peaksid Samhaini päeval nägema Musta Kassi, siis tea, et sind valvatakse ja kellegi hing soovib sulle teateid edastada teistpoolsusest.

Sama efekt on ÄMBLIKU nägemine, aga see toimib vaid siis, kui sa näed ämblikut õhtul või öösel liikumas. Siis seda Ämbliku ei tohiks tappa, vaid tervitada, kuna see on õnne toov märk selle nägijale. Ämbliku nägemine Samhaini ajal annab sulle märku sellest, et sind on tulnud uueks aastaks valvama üks lähedane hing. Meie kadunud lähedased kehastuvad selleks õhtuks Ämbliku sisse. Ämbliku tapmine Samhainil toob terveks aastaks suuri pahandusi ja ebaõnne igas elu aspektis.

Põletatatakse SANDLIPUU viirukeid kodu keskel, et kaitsta end sellel ööl tekkiva musta maagia eest.

Kantakse endaga kaasas erinevaid musta värvi kristalle nagu näiteks MUSTA OBSIDIAANI, OONÜKSIT või MUSTA TURMALIINI, et ennast kaitsta mustade inglite eest ja ligi meelitada häid hingesid.

ORANŽ, MUST ja VALGE värv on Samhainil põhilised selleks, et need sümboliseerivad vana maha jätmist, puhastust ja müstitsismi.

1. NOVEMBER, KUI HINGERAHU AEG
Kui eelmisel õhtul ja öösel sai tehtud rituaale, siis nüüd on aeg hinged tagasi nende dimensiooni saata. Selleks, et me saaksime hingesid tänada, kes meile eelmisel päeval olid appi tulnud ja nende käest terveks aastaks kaitset saada, selleks tuleb neid terve päev tänada ja rahus ära saata.
- Selleks põletatakse terve kodusoldud aeg enda kodus valgeid küünlaid, et hingedele rahu anda. Küünalde ümber võib raputada Vanilje suhkrut ja Loorberi lehti, et küünlad võimsamalt tööd teeksid. Teisel juhul võib ka Piibelehe essentsiga õlisi või küünlaid põletada kuna Piibeleht on "uue alguse", "vabastamise" ja "hingerahu" energiaga.
- Õhtusöögiajal kaetakse üks lisakoht lauda, näidates sellega välja, et head hinged on majja teretulnud.
- Viiakse surnuaiale oma lähedastele valgeid küünlaid ja valgeid nelke, mis sümboliseerivad "vabastamist". Surnuaial küünlaid süüdates kõneletakse oma mõtetes lähedasega, kas siis palutakse abi või tänatakse millegi tähtsa eest.
- Surnute hauale viiakse Angeliidi kristalli, et anda neile maapeale kanal meie aitamiseks.
- Õhtul enne magama minekut juuakse piparmündi teed ja uinudes soovitakse näha oma "Hinge", kes selleks tulevaseks nõiduslikuks aastaks kaitsma on saadetud.
- Meenutatakse kadunud lähedasi, võetakse pildid välja ja räägitakse lugusid.
- Sellel päeval ei tehta tööd, vaid arutatakse tuleviku plaane ja kindlasti ei tohi rääkida vanadest asjades. Eriti asjadest, mis pingeid tekitavad. Selle päeva sündmused näitavad sulle välja, milline spirituaalne aasta on sul tulemas.
Uuendatud: 11.01.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja