FUKSIIT

  • 2.00€

Toote detailid

  • Mudel: FUKSIIT looduslik
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


FUKSIIT on Muskoviidi roheline vorm, mis peamiselt tuleb Brasiiliast ja mis tervendab südametšakrat ning leevendab emotsionaalseid pingeid. 


- Fuksiit on üks kristallidest, mis kuulub "hea une" toimete alla, aidates unehäireid leevendada. Fuksiit soodustab uinumist, aidates ärevustundel kaduda ning kiirendada ka unne jäämist. Fuksiiti tuleb selleks hoida magamistoas ja seda võib kokku panna teiste "hea une" kristallidega, et veelgi suurem kristallide vägi enda magamistuppa tuua. Sobib kokku Seleniidiga, Kuukiviga, Lepidoliidiga jne.

- Mina kasutan kristalle oma taimede tervendamiseks ja lisajõu andmiseks, et need kannaksid vilja või oleksid tugevad taimed. Fuksiit on üks kristallidest, mida saab oma aias või toataimede puhul ära rakendada kui "tervendava eliksiirina". Fuksiiti hoia oma lille mullapallil, mulla sees, orhideede juurte vahel või vii õuetaimede lehtede all, et Fuksiit saaks seal oma imelist tööd alustada. Tervendava eliksiirina ei tehta sellest vett, vaid kastes taime annab Fuksiit endast tervendavaid omadusi edasi. Fuksiit aitab taimedel tugevaks kasvada ja on eriliselt kasulik nendele taimedele, mida hiljem soovitakse toidulauale tuua või teed valmistada. Fuksiit annab ravimtaimedele veelgi tugevama jõu inimese või keskkonna tervendamiseks. Fuksiiti hoitakse ka ilutaimede juures, et need kannaksid võimsamaid õisi või et lehed oleksid võimalikult lopsakad. Igatahes üks taime ja aia sõprade kristall, mida ma soovitan taimete juurde lisada ikkagi lihvimata kujul.

- Fuksiit aitab keskenduda konkreetsele teemale ja see teeb sellest kristallist hea abilise paremaks õppimiseks. Fuksiiti võib hoida koolilaual või enda töölaua peal, et anda inspiratsiooni, suurendada loovust, aidata keskenduda ja hiilgavatel ideedel tulla. Fuksiiti võib koos hoida ka teiste õppimist soodustavate krsitallidega, nagu näiteks Rohelise Fluoriidi, Apatiidi või Apofülliidiga.

- Hoidke Fuksiiti kodu Idapoolses piirkonnas, et tuua sinna positiivset energiat perekonna tervise jaoks. Fuksiiti võib koos hoida samal eesmärgil toimetavate krsitallidega, mille te näiteks olete eelnevalt Idasse viinud tervise edendamiseks. Fuksiiti võib hoida Aaloe taime peal, et Aaloe tooks majja kaitset erinevate haiguste eest.

Fuksiidi keemiline koostis K(Al,Cr)3Si3O10(OH)2

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: FUKSIIT, Kristallid, looduslik, hea uni, unehäired, magamistuba, ravimtaimed, taimed, aed, lilled, ravimteed, õppimine, keskendumine, ida, tervis, aaloe

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja