SIDRUN, MIS PUHASTAB JA KAITSEB

by in TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .
 
Sidrun on võimas maagiataim ja see on puhas rõõm, et Eesti maagidele on Sidrun nii kättesaadav. Sidrun ise on algselt pärit aga Aasiast ja see on ühe imeilusa taime vili. Sidruni puid saab dekoratiivsel eesmärgil ka koduseinte vahele tuua, mis tegelikult toob majja palju head, hoolimata sellest, et see ei pruugi hakata vilja andma. Sidrunipuu ise omab kodu või keskkonda kaitsvaid omadusi. Üksnes juba Sidrunipuu tuppa toomine toob majja suurt kaitset, nii perekonna suhete osas kui ka tervises. Sidrun on üks vili, mis peab kindlasti alati minu lauapeal olema juba seepärast, et see aitab 100 erineva probleemi eemaldamiseks ja see on üks minu lemmik külmetuse ravim nõiaköögis.

- Sidruni majapidamises hoidmine toob kaitset kurjuse eest.
- Viilutage Sidrun ja hoidke seda külmkapis, et Sidrun tõmbaks enda sisse kõik kahjulikud bakterid, mis võivad haigusi tuua.
- Hoidke viilutatud Sidrunit haige lapse või enda magamistoas, et kiirendada tervenemist. Sidrun tõmbab enda sisse kahjulikke baktereid ja aitab seega kiiremini terveks saada. Samuti võib Sidruni viile terve majapidamise peale laiali viia, kui keegi on kodus külmetunud, et teised pereliikmed ei haigestuks. Hiljem loomulikult visatakse Sidruni viilud minema, kuna need on kahjulikke haigusetekitajaid täis.
- Sidruni mahla pigistatakse küünalde peale, kui küünlaid kasutatakse kodu puhastamiseks või kristallide aktiveerimiseks. Sidrun võimendab puhastuse protsessi.
- Sidruni kasutamine erinevate toitude sees aitab tuua järgmist: tugevdab selle sööja Aurat, kaitseb õnnetuste eest, puhastab südametšakrat ja muudab inimest romantilisemaks.
- Kui naine kasutab enda köögis Sidrunit, siis see muudab naise naiselikumaks, kuna Sidrun kannab endas naiselikku energiat.
- Sidruni vett hoitakse magamistoa aknalaual, kui eelmisel öösel on õudusunenägusid või deemoneid nähtud. Sidruni vesi aitab kinni panna portaali, mille kaudu need on sisse pääsenud. Järgmisel hommikul visatakse vesi majast välja, põletatakse valget küünalt seal samas aknalaual ja suure tõenäosusega deemoneid enam ei nähta tükk aega.

Sidruni vilja kasutatakse päris mitmetes rituaalides, mille ma täna ka siia kirja panen. Enamus rituaalid on seotud siiski kaitsega, puhastusega ja inimese tervisega.

SIDRUNI VEEGA PESTAKSE MAJA HALVAST AURAST
Sidruni mahlast ja veest tehakse majapidamise pesuvesi, millega puhastatakse põrandaid, uksi, aknaid, laudu jne. Sinna vee sisse ei lisata peale Sidruni mitte midagi ja sellel veel on päris tugevad maagilised omadused, milleks on:
- Sidruni veega kodu välisust ja esikut pestes aitab see majast välja viia halvad uudised, halva aura, negatiivsuse, ärasõnumise, mis on majja toodud. Peale pesu visatakse vesi õue, mitte ei kallata oma kodus minema.
- Sidruni veega pestakse aknaid, kui soovitakse eemale peletada halba materiaalset õnne ja peale puhastust aitab Sidrun muuta aknad küllust ligi tõmbavateks. Aknad on teadatuntud külluse kanalid, mis igas kodus mängivad suurt rolli. Akende mustus viib majast jõukuse eemale ja puhtus tõmbab seda ligi.
- Sidruni veega pestakse majapidamist, et takistada ka kahjulike bakterite levikut. See on maagias tähtis, kuna ka haigusetekitajad toovad majja palju halba energiat ning panevad positiivse Feng Shui energia kinni.
- Sidruni veega puhastatakse kristalli aluseid, karpe või lauda, mille peal kristallid on. See on hea selleks, et peale kristallide puhastust saaksid need tõhusamalt omal kohal tööd teha.

Sidruni vee kasutamine ükskõik mille puhastamiseks aitab eemale tõrjuda needusi ja ärasõnumisi. Sidrun tugevdab kodu Aurat ja ei lase halbadel inimestel sinna mürgiseid mõtteid saata.

SIDRUNI ÕLI VÕI KÜÜNALDE PÕLETAMINE
Sidruni essents on puhastava toimega ning kui põletada kodus Sidruni õli või küünlaid, mis on Sidruni essentsist valmistatud, siis need aitavad kodust välja saada halba Aurat. Puhastavad kodu energeetikat, aidates blokaade eemaldada, mis ei lase ühel või teisel energial liikuda. Samuti võib Sidruni essentsiga küünlaid kasutada kristallide puhastamisel.

SIDRUNI MAHLA JUUAKSE, KUI SOOVITAKSE HEAD RAHALIST ÕNNE LIGI TUUA
Sellel päeval, kui sul on erilist õnne vaja endaga kaasas hoida, mis tooks häid materiaalseid võimalusi, siis sellel päeval joo Sidruni mahla või sellest valmistatud vett. Sidrun aitab Auras avada külluse magneti, mis võib kasulik olla siis, kui sellel päeval on tegemist: maja ostmisega, äri tehingu sõlmimisega, töö intervjuu, soovid lotot osta jne. Sidrun võib anda sulle lihtsalt lisaväge juurde, et sul võimalikult hästi läheks.

SIDRUN JA MESI TOOVAD HEAD ABIELUÕNNE
Nii nagu kristalle kombineeritakse, et saada konkreetseid vägesid ja omadusi nende seest kätte, kombineeritakse ka taimi. Erinevate taimete kombineerimine rituaalides toob välja veelgi konkreetsema maagia, mis need koos loovad.

Sidrunit saab kasutada armastuse maagias ja kui see kokku panna Meega, siis Mesi annab Sidrunile väe abielu tugevdada või hoida. See on ka üks põhjuseid, miks paljudes kultuurides kasutatakse Sidrunit ja Mett pulmapidude ajal erinevates mängudes või laua dekoratsioonis.

Mina soovitan valmistada Sidrunmelissist, Sidrunist ja Meest "Abielu eliksiiri", kui riiud on majja tulnud või kirg üksteise vastu on kaduma hakanud.
Selleks kasuta kindlasti värsket Sidrunmelissi ja nopi selle lehti teekannu sisse. Teekannu lisa Sidruni viile ja hiljem lisa ka mett. Kolmest komponendist koosnev Abielu eliksiiri tuleb juua mõlemal korraga. See aitab taastada kirge, aitab üksteist rohkem märgata ja tugevdab sidet. Abielu eliksiiri juuakse ka pulma-aastapäeval, et tuua järgmisesse aastasse edasiviivat jõudu ja armastust.

ARMASTUSE MAAGIA SIDRUNIGA, MIS VABASTAB HALVAST ARMASTUSE ÕNNEST
Sidrunit kasutatakse väga paljudes armastuse maagiates, aga on üks konkreetne rituaal, mida tehakse vaid konkreetsel ajal Kuus.

Rituaali retsept: Selle jaoks on tähtis, et see rituaal valmiks Kuu viimasel veerandil.
Kuu viimasel veerandil tehakse rituaale, mis on seotud kinni jäänud energiate ja probleemidele, millele lahendusi ei leita.
Küünlad: Kolm valget küünalt.
Taimed: Värske Sidrun (Soovituslikult välja otsida kõige mahlasem ja ilusama koorega Sidrun ning võimalikult suur)
Kristallid: Kõiki kristalle läheb vaja vaid ühte, milleks on Angeliit, Granaat ja Skolessiit.
Teised esemed: Meresool, valge ümbrik, enda vana ja uus pilti.

Rituaali tehakse vaid ühel konkreetsel päeval terves Kuus, valitakse Kuu viimase veerandi loomise päeva õhtul. Selleks asetatakse valged küünlad üksteise kõrvale enda magamistoa laua peale. Kui seal laual on ka peegel, siis see on ainult kasulik, kuna peegel aitab võimendada seda maagiat. Küünalde ümber raputatakse meresoola nii, et küünaldel oleks justkui sellega ring ümber tehtud. Enda kaks pilti aseta valge ümbriku sisse, samuti pane need kolm kristalli ümbriku sisse ja kinnita see. Ümbrikut kinni pannes kirjuta selle peale "VABASTUS" ja pane see küünalde ette. Peale seda süüta kolm küünalt ning alles siis võta kasutusele Sidrun. Sidrun lõika seal samas pooleks ja hoia mõlemat poolt teine teises käes. Seejärel pigista mõlema Sidruni poolega küünalde vahale Sidruni mahla ja samuti ka meresoolale. Sidruni pooled jätad terveks ööks küünalde juurde ja põletad esimesel õhtul küünlaid vähemalt südaööni. Järgmisel päeval tuleb Sidruni pooled koos Soolaga metsa viia. Küünlaid võib põletada kuni Noore Kuu loomiseni, mis tavaliselt saabub peale Kuu viimase veerandi loomist, vähem kui kümne päeva pärast. Kui küünlad on põletatud, alles siis võta ümbrik ning peida see enda voodi alla ja hoia seda senikaua seal, kui armastus on ellu saabunud.

Angeliit aitab sinu enda kaitseinglil sinu probleemile lahendust saada, Granaat aitab vabastada sind teekonnale saadetud armastusega seotud probleemidest ja Skolessiit aitab sinu ellu tuua sündmusi, mille käigus sa vabastad enda karmaatlise ebaõnne. Kristallid aitavad vabastada probleemidest, mis ei lase sinu ellu armastuse õnne. Sidrun on kõige tähtsam komponent selles maagias, kuna see aitab "vabastada" probleemidest.

SIDRUN ON TUGEV TERVENDAJA
Sidruni mahl võitleb ükskõik millist sorti külmetusega, see on ka üks põhjuseid, miks erinevate teede sisse Sidruni viile lisatakse. Kindlasti soovitan enne kasutada Sidrunit haige kurgu tervendamiseks, kui kohe hakata seda meditsiiniga ravima. Sidruni mahl on hea immuunsusele ja selle pidev kasutamine aitab erinevatest külmetushaigustest eemal hoida.

IMMUUNSUSELE JA AINEVAHETUSELE
Väga paljudel inimestel on probleeme naha väljanägemisega ehk aknega, väga paljudel on ka probleemi metabolismiga ehk ainevahetusega või kolmandaks tuntud probleemiks, mille suhtes minu käest nõu küsitakse on see, et inimese keha on mürkaineid täis. Sellisel juhul, kui nende probleemidega minu juurde tullakse, soovitan ma lisaks kristalliteraapiale alati ka taimi, millega end tervendada. Sidrun aitab nende kolme probleemiga võideldes väga hästi ja võib anda kiireid tulemusi, kui selle enda menüüsse võtta. Selleks tuleb Sidrunist mahl välja võtta ja see veega segada. See, kui kanget Sidruni vett keegi soovib, on inimese enda maitse, mina eelistan üks kolmele suhet. Sellest saad Sidruni vee, mida saab juua ja kui on tervises probleem, siis võib seda iga päevaselt juua.

Sidrun on väga võimas tervendaja ja rituaalitaim ning seda saab kasutada väga paljudes erinevates maagiates. Aeg-ajalt ma panen kirja erinevaid rituaale, kus võib samuti Sidrun olla ja see on seepärast, et Sidrunil on oskus maagiat "õnnistada" ehk kiirendada selle teele saatmist või Ingliteni jõudmist.
Uuendatud: 13.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja