KÜANIIT

  • 16.00€

Toote detailid

  • Mudel: KÜANIIT poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


KÜANIIT  on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on iseloomulik indigo sinine toon. Küaniit on kirju kristall oma olemuselt ja selles peitub sinist varjude mängu. Küaniit on oma nime saanud Kreeka keelsest sõnast, mis tähendab sinist. Küaniidi peamisteks leiukohtadeks on India, Burma, Itaalia ja Austria. Lisaks sellele on Küaniiti ka USA-s ja Mehhikos. Küaniidi peamiseks toimeks on avada sinu kõrgemaid meeli energiate tajumiseks ja aidata sinu Tšakratel puhastuda. Küaniiti leidub ka teistes toonides, kuid siis on ka nende energiad veidi erinevad.


Küaniit on spirituaalse tee ja värava looja. See on kristall, millel on oskus luua sulle teekond selleni, millest sa unistad ja mis senimaani sulle kättesaamatu on olnud. Seda kantakse ja kasutatakse hingede vaheliseks suhtlemiseks. Küaniit loob näiteks ka oskuse minna astraalrännakusse ja kogeda seni kogematut. 


Küaniit lummab sind siis, kui sul on aeg spirituaalselt kasvada. See hakkab sulle meeldima just sellisel eluperioodil, kus sul on õige aeg enda intuitsiooni tugevdada või ka näiteks enda Inglitega suhelda. Küaniit viib sind sügavale energia tasandile, õpetades sind ennekõike iseennast kuulama ja andes sulle oskuse energiaid tajuda.


Küaniit on tugev Kolmanda Silma energia taastaja, tervendaja ja parandaja. Küaniiti on väga kasulik hoida enda lähedal, ehtena seda kanda või padja lähedal seda hoida. Küaniit aitab sul õppida iseennast kuulama ja enda käest vastuseid leidma. Inimesed otsivad pidevalt vastuseid väljastpoolt, kaugelt ja unustavad alatihti selle ära, et kõik vastused on tegelikult meie enda sees olemas. Küaniit aitab sissepoole vaadata ning see õpetab sul iseenda "saatuse raamatut" lugema.


Küaniit aitab sul hingedega kontakteeruda ja ennekõike sinu enda teejuhiga. Teejuhi hing on see, kes valvab sinu seljatagust ja veendub selles, et sa ikka ning alati õige suuna peal oleksid. Takistades ära sul suuremaid valesid otsuseid ja viies sind kohtadesse, kus sinu saatuse järgi sa peaksid olema. Kui meil on enda teejuhiga kontakt tugev, siis me sammume alati õiges suunas. Selleks, et Küaniit niiviisi sinuga toimiks, selleks soovitan ma Küaniidi asetada enda voodi lähedale ja veelgi parem oleks see, kui sul oleks loodud hingedega ning Inglitega kontakteerumiseks eraldi kristallidest komplekt. Aseta see teiste analoogsete kristallide keskele. 


Küaniit on kristall, mis suurendab lojaalsust, ustavust, austust ja heatahtlikkust. See on kristall, mis õpetab sulle selliseid väärtuslikke omadusi. Need on tegelikult omadused, mida me ühel päeval nii ehk naa peame kõik ära õppima. Seda loomulikult selleks, et me saaksime enda elus kõrgemale tasemele minna. Need omadused avavad külluse ja armastuse kanalid. Kui sa kasutad, hoiad enda kodus või erinevate kristallikomplektide sees Küaniiti, siis seda sama see vaikselt sulle ka õpetab. 


Küaniit on üks põhilisemaid kristalle, mis võiks olla inimesel, kes soovib ennast intuitiivselt avada, muutuda veelgi rohkem spirituaalsemaks ja suurendada erinevaid võimalusi maailma paremaks tunnetamiseks ning visioonide kätte saamiseks. Kui kasutatakse veelgi teisi intuitsiooni kristalle ehetena, pendlit, siis Küaniidi võime on tugevaim. Küaniit aitab näha teisi dimensoone, soodustab astraalrännakute läbiviimist, aitab pendli käest paremaid vastuseid saada, kiirendab ükskõik millist intuitiivset tegevust. Küaniit sobib kokku teiste intuitsiooni kristallidega, sobib ingli komplekti, mis asetatakse voodi kõrvale ja sobib padja alla öiseteks rännakuteks. Küaniit on üks väheseid kristalle, mida tegelikult ei ole vaja puhastada, kuna selle sees on tohutul määral spirituaalsust ja see pigem annab energiat välja, kui tõmbab enda sisse. Küaniit sobib laste intuitsiooni kristalliks, kuna selle toime on pehme ja tasakaalukas. Kui lapsel on "nähtamatu sõber", siis sobib lapse padja alla lisamiseks just nimelt Küaniit, aga samalajal on hea, kui aknalaual on Gagaat, et takistada halbade hingedega suhtlemist. 


Indigo hingede melanhoolia

Indigo hingede stressi, depressiooni, melanhooliat ja suitsiidseid kalduvusi aitab tasakaalus hoida Küaniit ja Ioliit. Need kaks kristalli aitavad Indigol negatiivsusest välja tulla ning tema melanhooliat tervendada. Neid kristalle võiks Indigo hing koos kanda või kasutada, kui ta on langenud stressi ja masendusse. Indigo hingede melanhoolse mõttemaailma kohta saad edasi lugeda SIIT.

"Lapsed, kes kardavad suhelda"


Küaniit on teada tuntud suhtlemise kristallidest, mis tervendab suhtlemisega seotud probleeme ja aitab inimesel sotsiaalsem olla. Väga paljudel lastel on probleem suhtlemisega, julgusega ja sõpruste loomistega. Küaniit on üks kristallidest, mis aitab sellise probleemi korral.


Sellise probleemi käes olevale lapsele soovitan ma Küaniiti ehtena kandmiseks. Teine võimalus on hoida Küaniiti tema jope taskus, koolilaua peal, koolikotis või voodi lähedal. Küaniit tervendab lapse Kurgutšakra probleeme ja aitab vaikselt tal sellest probleemist välja tulla. 


Hingedega kontakteerumine - Kui soovite enda kadunud lähedastega ühendust saada, siis kombineeritakse Küaniit Angeliidiga ning võetakse need surnuaiale kaasa. Angeliit kingitakse hauale ja Küaniiti hoitakse enda käes samalajal, kui soovitakse edastada kadunud lähedasele sõnum.

Mineviku meenutamise rituaal Küaniidiga - Lõõgastuge ning asetage Küaniit otsmikule otse kolmanda silma kohale, hoidke enda vasaku käe nimetissõrme otse Küaniidi keskel ning küsige suletud silmadega enda käest "Näidake mulle seda perioodi" ning oodake, kui mõtted teie pähe tulevad.

Laste suhtlemine teiste lastega ja populaarsus - Küaniiti on soovitatav neil lastel endaga kaasas kanda, kes ei ole koolis väga populaarsed ning kellega ei soovita eriti suhelda. Küaniit toimib atraktiivsuse tõstjana, aidates luua häid sõprusi ja kiirendada suhtlemisoskust.

RAVITSEMINE  Küaniit aitab eemaldada enesehävitusliku käitumisviisi ja niiöelda nõiaringi. Selleks tuleb Küaniiti endaga kaasas kanda, eriti kasulik alkoholi-, tubaka või mõne teise sõltuvuse küüsis olevale inimesele. Küaniit aitab eemaldada pideva enesehaletsemise, enese kritiseerimise ja enese alandamise.

KOMBINEERIMINE TEISTE KRISTALLIDEGA

Kolmanda silma avamine - Kombineeritakse erinevaid intuitsiooni kristalle nagu näiteks Küaniit kokku Lasuriidi, Sodaliidi, Ioliidi, Skolessiidi, Ametüsti ja Mäekristalliga ning kantakse neid ehetena või taskus kaasas. Nende kristallide kombineerimine kiirendab spirituaalset avanemist.

Kolmanda silma avamine vee-eliksiiriga - Kombineeritakse poleeritud Küaniit, Ioliit ja Sodaliit ning hoitakse neid veerad tundi vee sees, seejärel juuakse vesi ning hakatakse ennustamisega tegelema. Võite seda ka enne magama minekut juua, et näha nägemusi läbi une.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: KÜANIIT, Kristallid, poleeritud, küaniit poleeritud, selgeltnägemine, visioonid, populaarsus, inglid, hingedega suhtlemine, astraalrännak, pendel, indigo hinged, astraalrännak, lojaalsus, ustavus, austus, lapsed, suhtlemisprobleemid, julgus

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja