Menüü
Ostukorv

AAFRIKA JAAD poleeritud

AAFRIKA JAAD KRISTALLID
AAFRIKA JAAD poleeritud
1.50€
Maksudeta: 1.23€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: AAFRIKA JAAD poleeritud

Võimalikud valikud

AAFRIKA JAAD sümboliseerib optimismi, positiivsust, rõõmsameelsust ja soovunelmate täitumist. Selles on kõik Jaadi omadused olemas, lisaks sellele ka selle eriline omadus energiaid võimsaks ja positiivseks muuta. Kes kasutab või kannab Aafrika Jaadi, selle tuju muutub helgeks ja positiivseks. 

JAAD on universaalne ÕNNETOOJA! Jaad on kõrgelt hinnatud kristall, millel on ennekõike maist õnne toovad energiaomadused. Iga Jaad, mis Sinu elus on, teeb tööd selle nimel, et Sul selles elus läheks edukamalt, paremini ja õnnelikumalt. Jaad töötab selle nimel, et Sind õnnelikumaks muuta. Kristall, mis kuulab Sinu soovmõtteid ja muutub aktiivseks, kui sa tegeled unistamisega. Hoia Jaadi seal, kus soovid õnneenergiat aktiivsemaks muuta. Jaad õpetab Sind olema ka parem inimene ja omab suurt rolli sinu arengus!

Jaad abistab kõiki, kes selle kristalliga kokku puutuvad. Jaadil on kõigile midagi head pakkuda ja kindlasti võiks olla igaühel oma isiklik Jaad. Tegemist on kristalliga, mis on universaalsel moel õnnetoov, lisaks selle teistele energiaomadustele. Jaadi hoia enda elus lihtsalt selleks, et olla õnnistatud hea õnnega. Teadaolevalt on Jaadi kasutatud enda õnne tagamiseks ja teistel spirituaalsetel eesmärkidel üle 6000 aasta. Jaad omab kõige suuremat populaarsust Hiinas, kus see on kõrgelt hinnatud kristall. Lisaks Hiinale on see au ees Lõuna-Ameerika erinevates riikides. Jaad aitab sinu soove täide viia, seda on võimalik kasutada palvete teelesaatmiseks, palvehelmestena või talismanina, mille sisse saad kodeerida enda soovmõtted. Jaad on sinu isiklikuks õnnetoojaks. Tegemist on kristalliga, mis suudab talletada sinu soovmõtteid iseendasse. Ükskõik, kuidas ja millisel eesmärgil sa Jaadi kasutad, see salvestab sinu soove. Jaad muutub üha aktiivsemaks, kui sa seda kodeerid.

Jaad sümboliseerib rahu, see on suurepärane rahutooja. Jaadi on läbi aegade kasutatud sellel eesmärgil, et tagada iseendale selles elus rahulik, tasakaalukas ja õnnelik elu. Kui sa tunned täna, et sinu elus see puudub, siis on mõistlik lasta Jaadil enda elus korrektuure teha. Kanna seda pikaajaliselt endaga või hoia võimalikult palju erineval kujul Jaade enda kodus, et Jaadi energia saaks sinu elu teisele rütmile viia. Kui soovid peatada ärevaid energiaid, siis Jaad on selle jaoks hea kristall. Jaad sobib ideaalselt kokku Mäekristalliga, millel on analoogsed energiatoimed.

Süütunde eemaldamise ja hingelise tervendamise kristall

Jaad aitab sind, kui sa omad tugevat süütunnet millegi osas, mida sa oled minevikus teinud ja täna seda kahetsed. Kui sind kummitavad teod või tegu, mis piinavad sind, siis Jaad aitab seda osa sinus tervendada. Jaad aitab saada andestust inimestelt, kellele on liiga tehtud, elult, saatuselt ja karmalt. Kui süütunne jälitab ja ahistab sind, siis Jaad aitab sul end muuta, minevikust õppida ning taastada oma eluväge. Jaad ei võta tagasi tegu, mida sa teinud oled. Jaad aitab selle teoga leppida, mõista sul seda, miks sa tookord käitusid ebaõiglaselt või halvasti. Jaad paneb sind enda tegude üle järele mõtlema, aidates analüüsida situatsiooni, mis sind täna piinab ja painab. Jaad aitab õppida, mõista mida valesti tegid ja blokeerib analoogse situatsiooni taas kordamist. 

Olen oma eranseanssidel kohanud naisi, kes on oma lastega enda stressi, depressiooni, üleelamiste ja traumade tõttu käitunud ebaõiglaselt. Neid piinab talumatu kurbus ja kahetsus oma tegude üle, mis on kui õudusunenäod. Jaad aitab sellisel juhul, aidates kõigega rahu teha ja muutuda paremaks vanemaks, naiseks, inimeseks.

Jaad aitab taastada hinge, aidates puhastada hinges olevaid probleeme, leevendada kurbust ja suurendada elujõudu. Väga kasulik kristall enese spirituaalse arengu edendamiseks. Jaad on ka kristall, mis aitab ühest elust teise ellu rännata ilma takistuseta. Väga kasulik on omada Jaadi ja Mäekristalli pealuud. Mõlemad aitavad taassünnile ja edukale hingeteele kaasa.

Negatiivsuse blokeerimiseks

Kristall, mis aitab negatiivsetel mõtetel ja emotsioonidel haihtuda. Kui sind jälitavad ja kummitavad halvad mõtted, mis sinu tuju rikuvad, siis kanna Jaadi. Jaad aitab blokeerida ahistavate mõtete esile kerkimist, samal ajal ravides sinus seda külge, mis seda kõike toodab.

Jaad on kristall, mis õpetab teistele inimestele head tegema, praktiseerida tänulikkust ja õppida tänulikkust kui igapäevast positiivset rutiini kordama. Kanna või hoia enda elus Jaadi, kui soovid olla parem inimene ühiskonnas ja ennekõike parem inimene iseenda jaoks.

Kanna Jaadi kombineeritult Šungiidiga, et takistada halbade inimeste ärasõnumise jõudu. Nende kahe kristalli ühendatud vägi pidurdab negatiivse energia sattumist sinu Auravälja. Kui neid kristalle kannad ja keegi samal ajal sõnub sind või soovib sulle needust peale seade, siis seda ei ole võimalik teha. 

Jaad aitab iseendale seatud piire ületada. Kui sul on kombeks end tagasi tõmmata hetkel, mil peaksid laskma endal vabalt lennata, elada ja riskida, siis Jaad tuleb sulle appi. Kanna Jaadi, et vabastada end iseendale seatud ahelatest ja piiridest. Jaad õpetab elu usaldama, mis on üks vajalikke õppetunde ära õppimiseks meil kõigil siin planeedil.

Feng Shui järgi Ida- ja Kagu-ilmakaare kristall

Jaad on puueenergiakristall, millel on oskus kasvatada positiivseid energiaid, toob uusi võimalusi, uut algust, on tervendava ja küllusliku energiaga. Seda kõike on vaja just nendes ilmakaartes. Kui Jaadi hoida mõlemas ilmakaares, siis see tervendab Feng Shui koduteraapia järgi sinu elamist, muutes selle tervemaks, õnnelikumaks ja külluslikumaks kohaks. Jaad toob nendes ilmakaartes hoituna sinu ellu kõige suuremat õnne, mida see kristall suudab luua. Kui soovid, et Jaad töötaks tervendaval viisil, siis hoia seda Idas, kui aga külluslikul viisil, siis Kagus.

Külluselaeka ja -altari üks põhikristallidest

Tegemist on kõrge energiaväärtusega küllusekristalliga, mida on väga soodne kasutada külluseenergiate võimsamaks muutmisel. Jaad on see kristall, mis toob sinu ellu maist ehk materiaalset õnne. Kui sa soovid enda elu rikastada, suurendada enda külluslikku õnne, siis Jaad peab kindlasti sinu elus eksisteerima. Veelgi parem on see, kui hoiad Jaadi koos teiste külluslikku õnne toovate kristallidega. Seda on soodne hoida küllusenurgas (Ida- ja Kagu-ilmakaares) ja küllusekristallidega koos, mille oled enda koju toonud maise õnne võimendamiseks.

Unenägude mõistmiseks

Jaad aitab sinu unenägusid lahti seletada, neid mõista ja nende prohvetlikke tähendusi täielikult lahti analüüsida. Jaadi kasutades või kandes aitab see unetegevusele kaasa, kiirendades unenägudesse jõudmist, aitab neid meelde jätta ja hommikul selgelt kõike tunnetada ning mäletada. Väga kasulik kristall, mida päevasel ajal endaga kaasas kanda, et soodustada unenägude nägemist.

Tervisekristall

Kristall, mida ma soovitan kanda arstidel ja kõigil teistel, kes töötavad tervishoiusüsteemis. Jaad aitab teha tarku ja õigeid valikuid ning vastu võtta otsuseid, mis on seotud teiste inimeste tervisega. Jaad äratab üles intuitsiooni, mis oskab tunnetada ja tajuda tervist. Soovitan Jaadi hoida kabinetis, töötegemise ajal, kui see on võimalik, ja kindlasti kanda seda kristalli õpingute ajal.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Jaad on kasulik kristall sapikivide tervendamisel, põieprobleemide ravitsemisel ja seetõttu on kasulik Jaadi pikaajaliselt kasutada, kui sellised tervisemured on sind kimbutamas.

- Jaadi kristalli kasutatakse alternatiivse ravitsemise eesmärgil siis, kui soovitakse tervendada bakteriaalseid haigusi. 

- Seda kristalli on kasulik kanda terve raseduse vältel, kuna Jaad aitab emal ja lapsel terve olla. Lisaks sellele aitab see kaitsta veel sündimata lapse Auravälja, blokeerides kõike negatiivset ja takistades ärasõnujatel lapsele liiga teha. Lisaks Jaadile on kasulik raseduse ajal kanda Punast Aventuriini ja Mookaitet.

- Jaad on abiks ja kasuks kõigile lapseootel naistele, kaitstes veel sündimata last ema energiast saadud stressi eest. Jaadi tasub raseduse vältel kanda, kuna see aitab lapse ema viia emotsionaalsesse seisu, mis on lapse jaoks soodne ja kasulik. 

SÜDAMETŠAKRA

Jaad on SÜDAMETŠAKRAT tervendava, tasakaalustava, harmoniseeriva ja aktiveeriva toimega. Jaadi talismani kanna otse Südametšakra kohal, et see saaks seda Tšakrat tervendada. Kandes Jaadi aktiveeruvad selle kristalli toimed kõige kiiremini, mis on seotud enesežaboteerimise ja ahistamise peatamisega. Lisaks sellele aitab Jaad läbi Südametšakra sul olla parem ja lahkem inimene, õpetades sind armastust jagama alati tingimusteta ja teisi aitama, kui abi on vaja.

Jaad on õnnetoovaks kristalliks kõigile, kes on sündinud tähtkujult SÕNNI või KAKSIKUTENA. Väga kasulik on Jaadi omada veel ka neil, kes on ise üks nende tähekuju esindaja ja kelle kaaslane on samuti seda. Jaad toob rahu maapeale nende kahe tähtkuju vahele või kahe Sõnni ja kahe Kaksiku vahele. Kui oled Sõnn või Kaksik, siis kanna Jaadi perioodil, mil tunned õnnest puudust.

Jaadi võid laadida Muskoviit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kasuta või ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Salveiviiruki või Bergamoti eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

SERPENTIIN JAAD poleeritud
Enim müüdud
SERPENTIIN JAAD on üks Jaadi vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks heleroheline värvus, mis kohati kumab tekstuurilt läbi. Serpentiin Jaad..
4.30€
Maksudeta:3.52€
NEFRIIT JAAD on üks peamisi Jaadi sorte ja see on inimkonna ajaloos olnud väga hinnatud. Seda kristalli on teadaolevalt kasutatud juba üle 7000..
5.20€
Maksudeta:4.26€
LEMUURIA JAAD on väga kauni välimusega mustjas kristall, mille peamiseks värvuseks on must ja mille seest kumavad välja hõbedased ja..
7.40€
Maksudeta:6.07€
BERGAMOT eeterlik õli on saadud selle viljakoorest. Bergamot kuulub tsitruseliste perekonda ja seega on see sugulane laimi, apelsini, s..
9.90€
Maksudeta:8.11€
JAAD on universaalne ÕNNETOOJA! Jaad on kõrgelt hinnatud kristall, millel on ennekõike maist õnne toovad energiaomadused. Iga Jaad, mis Sinu elus..
4.50€
Maksudeta:3.69€
ARRUDA on õnnistuste taim ja sellest valmistatud viirukit saad kasutada enda elus või kodus hea õnne aktiveerimiseks. Arruda õnnistab paikasid ..
4.40€
Maksudeta:3.61€
BENSOE on puu, mille vaigust valmistatakse tervendavat viirukit. Bensoe on väga kasulik nii vaimsel kui ka füüsilisel tasandil. See aitab kaits..
3.30€
Maksudeta:2.70€
JAAD on universaalne ÕNNETOOJA! Jaad on kõrgelt hinnatud kristall, millel on ennekõike maist õnne toovad energiaomadused. Iga Jaad, mis Sinu elus..
4.50€
Maksudeta:3.69€
SININE MAAGIA KVARTS toob hinge rahu, stabiilsuse, õnnetunde ja aitab Kaitseinglitega kontakti saada. Seda kristalli soovitan lisada kaits..
2.20€
Maksudeta:1.80€
PUNAST MAAGIA KVARSTI soovitan lisada armastuse või romantika kristalli komplektidesse tugevama väe saavutamiseks. Lisage punase küünla kõrvale..
1.50€
Maksudeta:1.23€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.