Menüü
Ostukorv

SÕRMUSED

SÕRMUSED

La Tene sõrmused on Tene looming, kus sõrmused on tehtud kristallipärlitest. Sõrmused on tehtud elastse kummiga ja neid on väga mugav sõrmes kanda. Kristallidest sõrmuste kandmine on väga kasulik, kuna iga sõrm kannab endaga kaasas teatud energiat. Kui seda energiat kombineerida kristalliga, siis jõuab sinuni väga konkreetne vägi, mis on selles kristallis. Loe selle kohta, kuidas nende sõrmuste kandmine erinevates sõrmustes sinu energiat mõjutab ja kuidas saaks kristall sulle kasulik olla.       

Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud kogusesLa Tene sõrmus "AMETÜST" on valmistatud Ametüsti pärlitest ja ühest hõbepärlist või kullatud hõbepärlist, selle pärli valiku saad teha tellimust vormistades. Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu..
11.90€
Maksudeta:9.92€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.La Tene sõrmus "CRAZY AHHAAT" on valmistatud Crazy Ahhaadi kristallidest. Ehe on kokk..
6.90€
Maksudeta:5.75€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses. PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad jooned. Punase Jaspise punane toon tuleneb sellest, et selle Jaspis..
5.90€
Maksudeta:4.92€
La Tene sõrmus "RODONIIT" on valmistatud Rodoniidi kristallist.  Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene butiigi ehetes. Ehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis muudab selle kandmise väga mugavaks.RODONIIT on kristall, mis õpetab arm..
4.90€
Maksudeta:4.08€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses. La Tene sõrmus "RÜOLIIT" on valmistatud Rüoliidi kristallidest. Ehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis muudab selle kandmise väga mugavaks. RÜOLIIT on peamiselt kirju kristal..
4.43€ 5.90€
Maksudeta:3.69€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene sõrmus "SUITSKVARTS" on valmistatud Suitskvartsi pärlitest ja ühest hõbepärlist või kullatud hõbepärlist, selle pärli valiku saad teha tellimust vormistades. Selles ehtes on vaid naturaal..
4.93€ 5.80€
Maksudeta:4.11€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses. La Tene sõrmus "TIIGRISILM" on valmistatud Tiigrisilmast. Ehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis muudab selle kandmise väga mugavaks. TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kan..
8.90€
Maksudeta:7.42€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.RUBIIN-TSOISIIT on kristall, mis on kahest väga väärtuslikust kristallist maapõues kokku kombineeritud. Nendeks kristallideks on Rubiin ja Tsoisiit. Selles kristallis Rubiin on punakas kristalli osa ja rohekam-..
7.70€
Maksudeta:6.42€
Tooted 1 kuni 8, kokku 8 tootest (1 lehekülge)
SÕRMUSED, TENE, BRÄND
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.