Menüü
Ostukorv

SÕRMUSED

SÕRMUSED

La Tene sõrmused on Tene looming, kus sõrmused on tehtud kristallipärlitest. Sõrmused on tehtud elastse kummiga ja neid on väga mugav sõrmes kanda. Kristallidest sõrmuste kandmine on väga kasulik, kuna iga sõrm kannab endaga kaasas teatud energiat. Kui seda energiat kombineerida kristalliga, siis jõuab sinuni väga konkreetne vägi, mis on selles kristallis. Loe selle kohta, kuidas nende sõrmuste kandmine erinevates sõrmustes sinu energiat mõjutab ja kuidas saaks kristall sulle kasulik olla.       

Tegemist on piiratud koguses toodetega.LA TENE erikollektsiooni sõrmus "HEAOLU" on valmistatud Pärlikarbi kristallidest, mida kaunistavad Hematiidi pärlid. See väeehe maandab ja tasakaalustab energiaid. Suurendab heaolutunnet ja toob head õnne.See sõrmus on valmistatud ..
12.90€
Maksudeta:10.75€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.La Tene erikollektsiooni sõrmus "KÜLLUS JA ÄRILINE EDU" on valmistatud Piltjaspise ja Valge Ahhaadi kristallidest. See väeehe toob majanduslikku kindlustunnet, küllust, rahavoolu, ärilist edu ja head õnne.See sõrmus on valmistatud ..
12.90€
Maksudeta:10.75€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.La Tene erikollektsiooni sõrmus "NAISELIKKUS" on valmistatud Pärlikarbi kristallidest, mida kaunistavad värvitud Hematiidi pärlid. See ehe toob sinus välja kõik naiselikud jooned. Aitab olla romantilisem, armastavam ja muudab Sind veelgi kau..
13.90€
Maksudeta:11.58€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.La Tene erikollektsiooni sõrmus "ÕNNETOOJA" on valmistatud Jaadi kristallidest, mida kaunistab hõbepärl. Väeehe, mis toob maist õnne ja kuulab Sinu soovmõtteid, aidates neid täide viia. Muudab Sind õnnelikumaks.See sõrmus on valmistatud vaid natu..
13.90€
Maksudeta:11.58€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.LA TENE erikollektsiooni sõrmus "ÕRNUS" on valmistatud Pärlikarbi ja värvitud Hematiidi kristallidest. See on väeehe, mis muudab Sind õrnemaks, heatahtlikumaks ja mõistvamaks. Suurendab armastusetunnet.See sõrmus on valmistatud vai..
10.90€
Maksudeta:9.08€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.La Tene erikollektsiooni sõrmus "TUGEV KAITSE" on valmistatud Musta Spinelli kristallidest, mida kaunistavad värvitud Hematiidi pärlid. Väeehe, mis tugevdab Sinu Auravälja. Kaitseb teiste pahatahtlikkuse eest ja blokeerib ebaõnne.MUST S..
24.40€
Maksudeta:20.33€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.LA TENE erikollektsiooni sõrmus "UUS ALGUS" on valmistatud Musta Spinelli ja Valge Ahhadi kristallidest. Väeehe, mis annab jõudu ja tuge uueks alguseks ning aitab elada hetkes ning nautida seda, mis Sind ümbritseb.MUST SPINELL on krista..
13.90€
Maksudeta:11.58€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud kogusesLa Tene sõrmus "AMETÜST" on valmistatud Ametüsti pärlitest ja ühest hõbepärlist või kullatud hõbepärlist, selle pärli valiku saad teha tellimust vormistades. Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu..
11.90€
Maksudeta:9.92€
Tooted 1 kuni 8, kokku 8 tootest (1 lehekülge)
SÕRMUSED, TENE, BRÄND
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.