Menüü
Ostukorv

RIPATSID

RIPATSID

RIPATSID

Tooteid on piiratud koguses. LA TENE erikollektsiooni kaelaehe lastele "MÄEKRISTALL KONN" on väeehe, mis toob toob selle kandjale head õnne ning hoiab Sind terve ja õnnelikuna. Aitab lahti lasta hirmust üksi olemise ees.Ehe on kokku pandud Mäekristalli kristallist, mida..
19.80€
Maksudeta:16.50€
Tooteid on piiratud koguses. Müügil ainult e-poes.LA TENE erikollektsiooni kaelaehe lastele "MÄEKRISTALL KONN" on väeehe, mis toob toob selle kandjale head õnne ning hoiab Sind terve ja õnnelikuna. Aitab lahti lasta hirmust üksi olemise ees.Ehe on kokku pandud Mäekristalli k..
18.80€
Maksudeta:15.67€
Tooted on piiratud koguses. Müügil ainult e-poes.Pilt on illustreeriv. Kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.LA TENE erikollektsioon ripats "HEMATIIT" on kokku pandud Hematiidi kristallist, mida kaunistavad hõbedast detailid. Väeehe, mis pakub tuge ja kaitset. Hoiab eemale mõtetest, tegev..
23.30€
Maksudeta:19.42€
Tooted on piiratud koguses. Müügil ainult e-poes.Pilt on illustreeriv. Kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.LA TENE erikollektsioon ripats "TIIGRISILM" on kokku pandud Tiigrisilma kristallist, mida kaunistavad metallist ja ülekullatud hõbedast detailid. Väeehe, mis kaitseb ebaõnne, kahjulike ..
19.90€
Maksudeta:16.58€
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)
RIPATSID, TENE, BRÄND
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.