Menüü
Ostukorv

APRIKOOS AHHAAT auguga erikujuline

APRIKOOS AHHAAT auguga erikujuline EHTED
APRIKOOS AHHAAT auguga erikujuline
10.20€
Maksudeta: 8.36€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: APRIKOOS AHHAAT auguga erikujuline


Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.


APRIKOOS AHHAAT on üks Ahhaadi liikidest, millele on iseloomulikuks aprikoosi värvus. Selles leidub Ahhaadile omast triibulist mustrit ja selle värvitoon on üldiselt pastelne. Aprikoos Ahhaat on rahu, enese aktsepteerimise, enese armastamise ja enda tervise hoidmise kristall. Aprikoos Ahhaat tekib siis, kui vulkaanilise plahvatuse ajal vedel magma jahtub ja muutub seejärel tardumise tagajärjel kiviks. Selle jahtumise protsessi käigus muutub ränidioksiidi happeline mull tahkeks, tekivad erinevad kihid (mis esinevad joontena) ja raua osakesed muudavad selle kristalli ilusaks lõheroosaks. Sellise loodusliku protsessi käigus valmibki Aprikoos Ahhaat. 

Aprikoos Ahhaadi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Tegemist on kristalliga, mis õpetab sind stressirohketes olukordades hakkama saama. Kui sul on vaja sellist iseloomuomadust endas tugevamaks muuta, siis on kasulik Aprikoos Ahhaati kanda. Kanna seda ka ajal, mil sul on väga palju vaja olla situatsioonides, kus on vaja külma närvi.


- Aprikoos Ahhaadil on olemas oskus sind päästa olukordadest, kus sa võid vaimse koormuse tõttu kokku kukkuda. Sellesama omaduse pärast on Aprikoos Ahhaat väga kasulik enesedistsiplineerimise ja vaimse vastupidavuse tugevdamise kristall.


- Kõikidel Ahhaadilistel on olemas kaitsev omadus ja Aprikoos Ahhaat oskab kaitsta väga pingelises hetkes murdumise eest. Sobib ideaalselt neile, kelle töö on ülipingeline või elus on hetkel periood, kus kõik hakkab koost lagunema. 

- Aprikoos Ahhaat suudab tasakaalustada mees- ja naisenergiat selle kandja kehas, mis tähendab seda, et see toob harmoonilist ning tasakaalukat elu. Kui mees- ja naisenergiad on tasakaalus, siis inimene tunneb, et tema elus on kõik korras ja ta suudab erinevate probleemidega ka kiiremini toime tulla, kuna ta ei kaota end nende sees ära. 

- Tugevdab sidet lapsevanema ja lapse vahel, seda kristalli on kasulik kanda, kui tunned, et ssee hakkab nõrgaks muutuma. Kristall toimib mõlema vanema osas, kui seda kannab laps, ja kui kannab lapsevanem ning kui on mitu last, siis see mõjub nende kõigi suhtes. 

- Ma soovitan Aprikoos Ahhaati kanda väikelastel, kellel on probleeme keskendumisega või näiteks kooliülesannete lõpuni tegemisega. Aprikoos Ahhaat aitab tugevdada tahtejõudu millegi lõpuni viimiseks. 

RAVITSEMINE

Kanna Aprikoos Ahhaati, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Aprikoos Ahhaati kanna ja kasuta ajal, mil sul on vaja end traumeerivast kogemusest vabaks päästa. Kui sind on miski väga sügavalt ja negatiivselt puudutanud, siis Aprikoos Ahhaat aitab seda osa sinus tervendada. See on kristall, mis aitab traumeerivast kogemusest terveks saada ja see suunab uuesti elu lootusrikkalt ning positiivselt nägema.

- Tervendab pankreast, maksa, maksakahjustusi, aitab maksahaigustest taastuda ja turgutab immuunsüsteemi. 

SAKRAALTŠAKRA JA KROONTŠAKRA


Aprikoos Ahhaat ühendab Sakraaltšakra ja Kroontšakra, aidates neil kahel omavahel korrapäraselt tööd teha. Kui need Tšakrad on kontaktis, siis sa suudad mõista, mida sa nüüd ja praegu pead muutma või tegema. Seda kõike selleks, et sinu tulevik saaks olla edukam ja õnnelikum. Aprikoos Ahhaat aitab unistusi täide viia nii, et see inspireerib sind unistuste nimel õigeid samme tegema.

  
SODIAAK

Tähemärgilt mõjub Aprikoos Ahhaat kõige enam tervendavalt LÕVIDELE ja NEITSITELE.

Aprikoos Ahhaati võid laadida Mäekristall geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Lootoseviiruki või Ylang Ylangi eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud ca 2,5*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
Kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et tellitud toode võib välja näha erinev sellest, mi..
15.80€
Maksudeta:12.95€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
14.90€
Maksudeta:12.21€
YLANG YLANG eeterlik õli parandab tuju ja loob positiivsust ning rõõmsameelsust. See on looduslik antidepressant, mis aitab ka meeleolukõikumise ..
12.90€
Maksudeta:10.57€
AINUEKSEMPLAR!BRETŠASTUNUD JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millel esinevad tavapärased Jaspise omadused ja lisaks veel sellele kristallile isel..
44.00€
Maksudeta:36.07€
OPAAL aitab inspireerida, tuua ideid ja on kasulik materiaalsete unistuste täitumistel. Kaitseb selle kandjat nii füüsiliselt kui ka vaimselt.Opa..
29.30€
Maksudeta:24.02€
OPALIIT on inimese poolt valmistatud Ingli kristall, mida kasutatakse hingedega suhtlemiseks ning nendele oma mõtete edastamiseks. Opaliit aitab ..
5.80€
Maksudeta:4.75€
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
29.90€
Maksudeta:24.51€
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
15.50€
Maksudeta:12.70€
MEREVAIK on universaalne armastusekristall. Tuues head õnne armastuses, liites kokku õigeid inimesi ning aidates vältida valede sammude ja valiku..
32.00€
Maksudeta:26.23€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate seep..
5.60€
Maksudeta:4.59€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.